Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Cedera
Tiada data tersedia
Tertinggi: €1.3J (9 Jun 2024)
Dikemas kini:
Gabriel Báez bermain untuk Talleres Cordoba. Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Argentina, Umur: 31, Ketinggian: 178 cm, Nilai pasaran: €600K. Gabriel Báez pada musim 2026: 16 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Gabriel Báez ialah Talleres Cordoba vs Belgrano, dengan 90 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 5 Oktober 2026.
Talleres Cordoba: 16 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Talleres Cordoba yang tersedia untuk musim 2026, Gabriel Báez bermain selama 1218 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 14 perlawanan.
Talleres Cordoba: 28 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Nacional Montevideo: 25 perlawanan, 0 gol, 3 bantuan gol
Cerro Porteno: 43 perlawanan, 0 gol, 2 bantuan gol
Sol de America: 31 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Cerro Largo: 2 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Montevideo Wanderers: 4 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Talleres Cordoba, Skor langsung
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Talleres Cordoba | 30 tahun | €600K | |
| Talleres Cordoba | 30 tahun | €800K | |
| Nacional Montevideo | 29 tahun | €1J | |
| Nacional Montevideo | 29 tahun | €1.3J | |
| Nacional Montevideo | 28 tahun | €1.3J | |
| Nacional Montevideo | 28 tahun | €1.2J | |
| Nacional Montevideo | 28 tahun | €1J | |
| Cerro Porteno | 27 tahun | €800K | |
| Cerro Porteno | 27 tahun | €800K | |
| Cerro Porteno | 27 tahun | €450K | |
| Sol de America | 26 tahun | €400K | |
| Sol de America | 26 tahun | €450K | |
| Cerro Largo | 25 tahun | €325K | |
| Cerro Largo | 25 tahun | €300K | |
| Newell's Old Boys | 24 tahun | €300K | |
| Newell's Old Boys | 24 tahun | €500K | |
| Venados | 22 tahun | €600K | |
| Newell's Old Boys | 21 tahun | €400K | |
| Newell's Old Boys | 21 tahun | €500K | |
| Newell's Old Boys | 20 tahun | €700K | |
| Newell's Old Boys | 19 tahun | €400K |
Gabriel Báez berumur 31 tahun. Tarikh lahir: 21 Julai 1995.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Gabriel Báez bermain untuk Talleres Cordoba.
Ketinggian Gabriel Báez: 178 cm.
Kaki dominan: Kiri.
Kewarganegaraan: Argentina.
Nilai pasaran: €600K.
Gabriel Báez pada musim 2026: 16 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Gabriel Báez pada musim 2026: 16 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 1,218. Purata rating: 6.5.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Divisyen 1 Argentina | Talleres Cordoba | 15 | 1,128 | 0 | 0 | 6.5 |
| Copa Argentina | Talleres Cordoba | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2025-2026 | Divisyen 1 Argentina | Talleres Cordoba | 4 | 285 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2025 | Divisyen 1 Argentina | Talleres Cordoba | 8 | 614 | 0 | 0 | 6.6 |
| CONMEBOL Copa Libertadores | Nacional Montevideo | 6 | 501 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2024-2025 | CONMEBOL Copa Libertadores | Nacional Montevideo | 2 | 180 | 0 |
| 0 |
| 6.1 |
| 2023-2024 | CONMEBOL Copa Libertadores | Nacional Montevideo | 12 | 1,080 | 0 | 3 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Division Uruguay | Nacional Montevideo | 5 | 377 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Primera Division Paraguay | Cerro Porteno | 3 | 253 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2022-2023 | Primera Division Paraguay | Cerro Porteno | 29 | 2,009 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Libertadores | Cerro Porteno | 9 | 735 | 0 | 1 | 6.5 |
| 2022 | Primera Division Paraguay | Sol de America | 8 | 720 | 0 | 1 | 6.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Sol de America | 2 | 162 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2021-2022 | Primera Division Paraguay | Cerro Porteno | 2 | 134 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Division Paraguay | Sol de America | 18 | 1,612 | 0 | 0 | – |
| 2021 | CONMEBOL Copa Sudamericana | Cerro Largo | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Primera Division Paraguay | Sol de America | 3 | 262 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Division Uruguay | Montevideo Wanderers | 4 | 267 | 0 | 0 | – |