
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €3J (15 Jun 2023)
Dikemas kini:
Gaïus Makouta bermain untuk Alanyaspor. Posisi: Pemain Tengah, Kewarganegaraan: Congo - Brazzaville, Umur: 29, Ketinggian: 180 cm, Nilai pasaran: €2J. Gaïus Makouta pada musim 2026-2027: 7 perlawanan, 2 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Gaïus Makouta ialah Alanyaspor vs Erzurumspor, dengan 90 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 10 Oktober 2026.
Alanyaspor: 7 perlawanan, 2 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Alanyaspor yang tersedia untuk musim 2026/27, Gaïus Makouta bermain selama 618 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 7 perlawanan.
Alanyaspor: 85 perlawanan, 5 gol, 2 bantuan gol
Boavista: 105 perlawanan, 6 gol, 13 bantuan gol
Beroe Stara Zagora: 8 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Leixoes: 7 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Arouca: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Alanyaspor, Skor langsung
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Alanyaspor | 28 tahun | €2J | |
| Alanyaspor | 28 tahun | €2J | |
| Alanyaspor | 28 tahun | €2J | |
| Alanyaspor | 27 tahun | €2.1J | |
| Alanyaspor | 27 tahun | €2.3J | |
| Alanyaspor | 27 tahun | €2.3J | |
| Alanyaspor | 27 tahun | €2.6J | |
| Boavista | 26 tahun | €3J | |
| Boavista | 26 tahun | €3J | |
| Boavista | 25 tahun | €3J | |
| Boavista | 25 tahun | €2J | |
| Boavista | 24 tahun | €1.5J | |
| Boavista | 24 tahun | €1.5J | |
| Boavista | 24 tahun | €700K | |
| Beroe Stara Zagora | 23 tahun | €600K | |
| Beroe Stara Zagora | 23 tahun | €700K | |
| Beroe Stara Zagora | 22 tahun | €300K | |
| Beroe Stara Zagora | 22 tahun | €350K | |
| Beroe Stara Zagora | 22 tahun | €500K | |
| Braga B | 21 tahun | €500K | |
| Braga B | 21 tahun | €600K | |
| Covilha | 20 tahun | €375K | |
| Covilha | 20 tahun | €250K | |
| Covilha | 20 tahun | €250K | |
| Aris Thessaloniki | 19 tahun | €50K |
Gaïus Makouta berumur 29 tahun. Tarikh lahir: 25 Julai 1997.
Posisi: Pemain Tengah.
Gaïus Makouta bermain untuk Alanyaspor.
Ketinggian Gaïus Makouta: 180 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Congo - Brazzaville.
Nilai pasaran: €2J.
Gaïus Makouta pada musim 2026-2027: 7 perlawanan, 2 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Gaïus Makouta pada musim 2026-2027: 7 perlawanan, 2 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 618. Purata rating: 7.1.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | Piala Negara-Negara Afrika CAF | CongoPasukan kebangsaan | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2026-2027 | Liga Super Turki | Alanyaspor | 7 | 618 | 2 | 0 | 7.1 |
| 2026 | World Championship qualification (CAF) | CongoPasukan kebangsaan | 1 | 42 | 0 | 0 | 5.6 |
| 2025-2026 | Liga Super Turki | Alanyaspor | 33 | 2,673 | 1 | 0 | 6.5 |
| Turkish Cup | Alanyaspor | 6 | 297 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2025 | Piala Negara-Negara Afrika CAF | Congo |
| 2 |
| 85 |
| 0 |
| 0 |
| 6.1 |
| 2024-2025 | Liga Super Turki | Alanyaspor | 34 | 2,429 | 1 | 2 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turkish Cup | Alanyaspor | 5 | 302 | 1 | 0 | 5.9 | |
| Piala Negara-Negara Afrika CAF | CongoPasukan kebangsaan | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2023-2024 | Liga Perdana Portugal | Boavista | 30 | 2,333 | 2 | 2 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portuguese Cup | Boavista | 2 | 200 | 0 | 0 | 6.2 | |
| World Championship qualification (CAF) | CongoPasukan kebangsaan | 1 | 81 | 0 | 1 | 6.0 |
| 2023 | Piala Negara-Negara Afrika CAF | CongoPasukan kebangsaan | 3 | 256 | 1 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2022-2023 | Liga Perdana Portugal | Boavista | 32 | 2,742 | 2 | 6 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portuguese League Cup | Boavista | 5 | 246 | 0 | 1 | 6.5 | |
| Portuguese Cup | Boavista | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2022 | World Championship qualification (CAF) | CongoPasukan kebangsaan | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2021-2022 | Liga Perdana Portugal | Boavista | 31 | 2,616 | 2 | 3 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portuguese League Cup | Boavista | 3 | 225 | 0 | 1 | 6.7 | |
| Portuguese Cup | Boavista | 1 | 44 | 0 | 0 | – | |
| World Championship qualification (CAF) | CongoPasukan kebangsaan | 2 | 132 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Liga Pertama Bulgaria | Beroe Stara Zagora | 2 | 155 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Liga Pertama Bulgaria | Beroe Stara Zagora | 6 | 516 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Liga Portugal 2 | Leixoes | 7 | 426 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Portugal 2 | Arouca | 1 | 28 | 0 | 0 | – |