Tertinggi: €1.1J (26 Dis 2019)
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Free Player | 33 tahun | €150K | |
| Araz Nakhchivan | 33 tahun | €200K | |
| Araz Nakhchivan | 32 tahun | €300K | |
| Araz Nakhchivan | 32 tahun | €300K | |
| Free Player | 32 tahun | €300K | |
| Neftci Baku | 31 tahun | €350K | |
| Neftci Baku | 31 tahun | €500K | |
| Qarabag | 30 tahun | €700K | |
Dikemas kini:
Posisi: Pemain Tengah, Kewarganegaraan: Azerbaijan, Umur: 34, Ketinggian: 177 cm. Gara Garayev pada musim 2025-2026: 3 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Gara Garayev ialah Omonia Nicosia vs Araz Nakhchivan, dengan 45 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 15 Ogos 2025.
Araz Nakhchivan: 3 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Qarabag: 64 perlawanan, 0 gol, 3 bantuan gol
Halaman berkaitan: Skor langsung
Gara Garayev berumur 34 tahun. Tarikh lahir: 12 Oktober 1992.
Posisi: Pemain Tengah.
Ketinggian Gara Garayev: 177 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Azerbaijan.
Gara Garayev pada musim 2025-2026: 3 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
| Qarabag |
| 30 tahun |
| €800K |
| Qarabag | 29 tahun | €900K |
| Qarabag | 29 tahun | €1J |
| Qarabag | 28 tahun | €1J |
| Qarabag | 28 tahun | €1J |
| Qarabag | 27 tahun | €1J |
| Qarabag | 27 tahun | €900K |
| Qarabag | 27 tahun | €1.1J |
| Qarabag | 26 tahun | €1J |
| Qarabag | 26 tahun | €1J |
| Qarabag | 23 tahun | €500K |
| Qarabag | 22 tahun | €500K |
| Qarabag | 22 tahun | €500K |
| Qarabag | 19 tahun | €150K |
Gara Garayev pada musim 2025-2026: 3 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 91. Purata rating: 5.9.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Liga Konferensi Eropah | Araz Nakhchivan | 3 | 91 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2023-2024 | Liga Juara-Juara | Qarabag | 1 | 3 | 0 | 1 | 6.2 |
| 2022-2023 | Liga Europa | Qarabag | 5 | 403 | 0 | 1 | 7.0 |
| Liga Juara-Juara | Qarabag | 5 | 410 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Liga Konferensi Eropah | Qarabag | 1 | 13 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Liga Negara-Negara | AzerbaijanPasukan kebangsaan | 1 | 35 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2022 |
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (Eropah) |
| AzerbaijanPasukan kebangsaan |
| 6 |
| 479 |
| 0 |
| 0 |
| 6.8 |
| 2021-2022 | Liga Konferensi Eropah | Qarabag | 12 | 1,053 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara | Qarabag | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Liga Negara-Negara | AzerbaijanPasukan kebangsaan | 1 | 15 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | AzerbaijanPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Liga Europa | Qarabag | 6 | 530 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Konferensi Eropah | Qarabag | 2 | 169 | 0 | 0 | – | |
| Liga Juara-Juara | Qarabag | 2 | 167 | 0 | 0 | 5.8 | |
| Liga Negara-Negara | AzerbaijanPasukan kebangsaan | 6 | 510 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2020 | Kejohanan Eropah | AzerbaijanPasukan kebangsaan | 5 | 448 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2019-2020 | Liga Europa | Qarabag | 8 | 556 | 0 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara | Qarabag | 3 | 99 | 0 | 0 | – | |
| Kejohanan Eropah | AzerbaijanPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2018-2019 | Liga Europa | Qarabag | 8 | 714 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara | Qarabag | 4 | 359 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2017-2018 | Liga Juara-Juara | Qarabag | 6 | 520 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|