Iklan
Hakan Çalhanoğlu bermain untuk Inter. Posisi: Pemain Tengah, Kewarganegaraan: Turkiye, Umur: 32, Ketinggian: 178 cm, Nilai pasaran: €16J. 2026-2027: 11 perlawanan, 3 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Milan vs Inter Milan (1 November 2026).
Dikemas kini:

Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Cedera
Tiada data tersedia
Tertinggi: €45J (4 Jun 2024)
Inter Milan: 8 perlawanan, 3 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Inter Milan yang tersedia untuk musim 2026/27, Hakan Çalhanoğlu bermain selama 404 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 5 perlawanan.
Inter Milan: 243 perlawanan, 55 gol, 43 bantuan gol
Milan: 164 perlawanan, 29 gol, 39 bantuan gol
Bayer 04 Leverkusen: 63 perlawanan, 9 gol, 10 bantuan gol
Hamburger: 12 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Karlsruher: 9 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Inter, Skor langsung
Hakan Çalhanoğlu berumur 32 tahun. Tarikh lahir: 8 Februari 1994.
Posisi: Pemain Tengah.
Hakan Çalhanoğlu bermain untuk Inter.
Ketinggian Hakan Çalhanoğlu: 178 cm.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Inter | 32 tahun | €16J | |
| Inter | 32 tahun | €18J | |
| Inter | 31 tahun | €22J | |
| Inter | 31 tahun | €25J | |
| Inter | 31 tahun | €30J | |
| Inter | 31 tahun | €35J | |
| Inter | 30 tahun | €40J | |
| Inter | 30 tahun | €45J | |
| Inter | 29 tahun | €40J | |
| Inter | 29 tahun | €40J | |
| Inter | 28 tahun | €35J | |
| Inter | 28 tahun | €35J | |
| Inter | 27 tahun | €35J | |
| Inter | 27 tahun | €30J | |
| Milan | 27 tahun | €35J | |
| Milan | 26 tahun | €35J | |
| Milan | 26 tahun | €30J | |
| Milan | 26 tahun | €23J | |
| Milan | 26 tahun | €14.5J | |
| Milan | 25 tahun | €18J | |
| Milan | 25 tahun | €18J | |
| Milan | 25 tahun | €20J | |
| Milan | 24 tahun | €22J | |
| Milan | 24 tahun | €27J | |
| Milan | 24 tahun | €22J | |
| Milan | 23 tahun | €17.5J | |
| Bayer Leverkusen | 23 tahun | €20J | |
| Bayer Leverkusen | 22 tahun | €20J | |
| Bayer Leverkusen | 22 tahun | €18J | |
| Bayer Leverkusen | 22 tahun | €18J | |
| Bayer Leverkusen | 22 tahun | €18J | |
| Bayer Leverkusen | 21 tahun | €18J | |
| Bayer Leverkusen | 20 tahun | €18J | |
| Bayer Leverkusen | 20 tahun | €15J | |
| Bayer Leverkusen | 20 tahun | €12J | |
| Hamburger | 20 tahun | €7J | |
| Hamburger | 19 tahun | €4J | |
| Karlsruher | 19 tahun | €3J | |
| Karlsruher | 18 tahun | €2.5J | |
| Karlsruher | 18 tahun | €2J | |
| Karlsruher | 18 tahun | €1J | |
| Karlsruher | 18 tahun | €300K | |
| Karlsruher | 17 tahun | €150K |
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Turkiye.
Nilai pasaran: €16J.
Hakan Çalhanoğlu pada musim 2026-2027: 11 perlawanan, 3 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Hakan Çalhanoğlu pada musim 2026-2027: 11 perlawanan, 3 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 590. Purata rating: 7.2.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Serie A Itali | Inter Milan | 8 | 404 | 3 | 0 | 7.3 |
| Liga Juara-Juara | Inter Milan | 3 | 186 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2026 | Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Inter Milan | 3 | 110 | 0 | 0 | 7.3 |
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (Eropah) | TurkiPasukan kebangsaan | 7 | 560 | 1 | 4 | 7.4 | |
| Kejuaraan Dunia | TurkiPasukan kebangsaan | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.4 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | TurkiPasukan kebangsaan | 1 | 19 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2025-2026 | Serie A Itali | Inter Milan | 22 | 1,649 | 9 | 4 | 7.5 |
|---|
| Liga Juara-Juara | Inter Milan | 6 | 338 | 1 | 2 | 7.3 |
| Coppa Italia | Inter Milan | 2 | 148 | 2 | 1 | 8.1 |
| 2024-2025 | Serie A Itali | Inter Milan | 29 | 1,961 | 5 | 6 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara | Inter Milan | 12 | 835 | 4 | 2 | 7.2 | |
| Coppa Italia | Inter Milan | 4 | 181 | 2 | 0 | 7.5 | |
| Piala Super Itali | Inter Milan | 2 | 103 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Inter Milan | 2 | 91 | 0 | 0 | 7.1 | |
| Liga Negara-Negara | TurkiPasukan kebangsaan | 7 | 476 | 2 | 0 | 7.0 |
| 2024 | Kejohanan Eropah | TurkiPasukan kebangsaan | 10 | 892 | 1 | 0 | 7.1 |
|---|
| 2023-2024 | Serie A Itali | Inter Milan | 32 | 2,576 | 13 | 3 | 7.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara | Inter Milan | 6 | 513 | 1 | 0 | 7.0 | |
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Inter Milan | 3 | 210 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Piala Super Itali | Inter Milan | 2 | 171 | 1 | 0 | 7.6 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | TurkiPasukan kebangsaan | 5 | 383 | 1 | 0 | 6.8 |
| 2022-2023 | Serie A Itali | Inter Milan | 33 | 2,375 | 3 | 6 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara | Inter Milan | 12 | 807 | 1 | 2 | 7.0 | |
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Inter Milan | 3 | 178 | 0 | 0 | 6.9 | |
| Coppa Italia | Inter Milan | 3 | 237 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Piala Super Itali | Inter Milan | 1 | 84 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Liga Negara-Negara | TurkiPasukan kebangsaan | 4 | 287 | 2 | 1 | 7.6 | |
| Kelayakan Kejohanan Eropah | TurkiPasukan kebangsaan | 1 | 38 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2022 | Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Inter Milan | 4 | 249 | 1 | 2 | 7.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (Eropah) | TurkiPasukan kebangsaan | 7 | 573 | 1 | 2 | 7.6 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | TurkiPasukan kebangsaan | 1 | 80 | 1 | 0 | 8.2 |
| 2021-2022 | Serie A Itali | Inter Milan | 34 | 2,509 | 7 | 12 | 7.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara | Inter Milan | 6 | 419 | 0 | 0 | 7.4 | |
| Coppa Italia | Inter Milan | 5 | 313 | 1 | 0 | 6.5 | |
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Inter Milan | 4 | 228 | 0 | 0 | 6.9 | |
| Piala Super Itali | Inter Milan | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | TurkiPasukan kebangsaan | 1 | 77 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (Eropah) | TurkiPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2020-2021 | Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Inter Milan | 1 | 59 | 1 | 3 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A Itali | Milan | 33 | 2,625 | 4 | 9 | 7.1 | |
| Liga Europa | Milan | 9 | 649 | 5 | 2 | 6.6 | |
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Milan | 2 | 128 | 0 | 1 | 7.4 | |
| Coppa Italia | Milan | 1 | 44 | 0 | 0 | 7.7 | |
| Liga Negara-Negara | TurkiPasukan kebangsaan | 5 | 445 | 1 | 1 | 6.9 | |
| Kejohanan Eropah | TurkiPasukan kebangsaan | 3 | 266 | 0 | 1 | 6.3 | |
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (Eropah) | TurkiPasukan kebangsaan | 3 | 213 | 2 | 3 | 8.1 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | TurkiPasukan kebangsaan | 1 | 69 | 0 | 0 | 7.9 |
| 2020 | Kejohanan Eropah | TurkiPasukan kebangsaan | 6 | 361 | 0 | 2 | 7.2 |
|---|
| 2019-2020 | Serie A Itali | Milan | 35 | 2,718 | 9 | 9 | 7.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Milan | 3 | 185 | 0 | 0 | 7.6 | |
| Kejohanan Eropah | TurkiPasukan kebangsaan | 2 | 177 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2018-2019 | Serie A Itali | Milan | 36 | 2,897 | 3 | 6 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europa | Milan | 5 | 315 | 1 | 3 | 7.3 | |
| Coppa Italia | Milan | 4 | 244 | 0 | 1 | 7.3 | |
| Piala Juara-Juara Antarabangsa | Milan | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Piala Super Itali | Milan | 1 | 0 | 0 | 0 | 7.4 | |
| Kejohanan Eropah | TurkiPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 1 | 0 | 7.9 | |
| Liga Negara-Negara | TurkiPasukan kebangsaan | 1 | 86 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Serie A Itali | Milan | 31 | 2,174 | 6 | 7 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europa | Milan | 3 | 207 | 1 | 1 | 7.4 |
| 2016-2017 | Bundesliga | Bayer 04 Leverkusen | 15 | 1,217 | 6 | 5 | 7.2 |
|---|
| 2015-2016 | Bundesliga | Bayer 04 Leverkusen | 31 | 2,263 | 3 | 5 | 6.9 |
|---|
| 2014-2015 | Bundesliga | Bayer 04 Leverkusen | 17 | 1,125 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Bundesliga | Hamburger | 12 | 646 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Bundesliga 2 Jerman | Karlsruher | 9 | 597 | 0 | 0 | – |
|---|