Tiada data tersedia
Dikemas kini:
Posisi: Pemain Tengah, Kewarganegaraan: China, Umur: 39, Ketinggian: 181 cm. Hao Junmin pada musim 2022-2023: 4 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Hao Junmin ialah Guangzhou FC(1993-2025) vs Shandong Taishan, dengan 82 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 15 Disember 2022.
Guangzhou FC(1993-2025): 13 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023): 13 perlawanan, 0 gol, 3 bantuan gol
Shandong Taishan: 150 perlawanan, 6 gol, 20 bantuan gol
Schalke 04: 10 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Skor langsung
Hao Junmin berumur 39 tahun. Tarikh lahir: 24 Mac 1987.
Posisi: Pemain Tengah.
Ketinggian Hao Junmin: 181 cm.
Kaki dominan: Kedua-dua.
Kewarganegaraan: China.
Hao Junmin pada musim 2022-2023: 4 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Hao Junmin pada musim 2022-2023: 4 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 260. Purata rating: 6.1.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-2023 | Liga Super Bola Sepak China | Guangzhou FC(1993-2025) | 4 | 260 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2022 | Liga Super Bola Sepak China | Guangzhou FC(1993-2025) | 9 | 521 | 0 | 1 | 6.3 |
| World Championship qualification (AFC) | ChinaPasukan kebangsaan | 11 | 485 | 0 | 1 | 6.3 | |
| 2021-2022 | Liga Super Bola Sepak China | Wuhan Yangtze River FC(2009-2023) | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 |
| World Championship qualification (AFC) | ChinaPasukan kebangsaan | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2021 | Liga Super Bola Sepak China |
| Wuhan Yangtze River FC(2009-2023) |
| 12 |
| 980 |
| 0 |
| 3 |
| 6.8 |
| Liga Super Bola Sepak China | Shandong Taishan | 1 | 9 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2020-2021 | Liga Super Bola Sepak China | Shandong Taishan | 9 | 469 | 0 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese FA Cup | Shandong Taishan | 3 | 191 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Liga Super Bola Sepak China | Shandong Taishan | 5 | 324 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2019-2020 | Liga Super Bola Sepak China | Shandong Taishan | 5 | 351 | 0 | 1 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Championship qualification (AFC) | ChinaPasukan kebangsaan | 1 | 80 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Liga Super Bola Sepak China | Shandong Taishan | 9 | 750 | 1 | 1 | 7.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Shandong Taishan | 7 | 631 | 0 | 1 | 7.0 | |
| Piala Asia AFC | ChinaPasukan kebangsaan | 3 | 270 | 0 | 2 | 7.1 |
| 2018-2019 | Liga Super Bola Sepak China | Shandong Taishan | 22 | 1,900 | 1 | 4 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Shandong Taishan | 2 | 180 | 1 | 0 | 7.2 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | ChinaPasukan kebangsaan | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Chinese Cup | ChinaPasukan kebangsaan | 2 | 110 | 0 | 0 | – | |
| Piala Asia AFC | ChinaPasukan kebangsaan | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2018 | Liga Super Bola Sepak China | Shandong Taishan | 8 | 720 | 0 | 1 | 6.4 |
|---|
| 2017-2018 | Liga Super Bola Sepak China | Shandong Taishan | 18 | 1,612 | 1 | 3 | 7.1 |
|---|
| 2017 | Liga Super Bola Sepak China | Shandong Taishan | 8 | 720 | 1 | 2 | 7.1 |
|---|
| 2016-2017 | Liga Super Bola Sepak China | Shandong Taishan | 17 | 1,485 | 0 | 2 | 6.6 |
|---|
| 2016 | Liga Super Bola Sepak China | Shandong Taishan | 8 | 646 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2015-2016 | Liga Super Bola Sepak China | Shandong Taishan | 20 | 1,784 | 0 | 3 | 6.7 |
|---|
| 2015 | Liga Super Bola Sepak China | Shandong Taishan | 4 | 360 | 1 | 1 | 6.9 |
|---|
| 2014-2015 | Liga Super Bola Sepak China | Shandong Taishan | 4 | 315 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2010-2011 | Bundesliga | Schalke 04 | 4 | 86 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | Bundesliga | Schalke 04 | 6 | 349 | 0 | 0 | – |
|---|