Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Cedera
Tiada data tersedia
Tertinggi: €15J (15 Mac 2023)
Dikemas kini:
Harry Souttar bermain untuk Leicester. Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Australia, Umur: 27, Ketinggian: 198 cm, Nilai pasaran: €3.5J. Harry Souttar pada musim 2026-2027: 8 perlawanan, 0 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Harry Souttar ialah Stevenage Borough vs Leicester City, dengan 90 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 7 Oktober 2026.
Leicester City: 6 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Leicester City yang tersedia untuk musim 2026/27, Harry Souttar bermain selama 540 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 6 perlawanan.
Stevenage Borough: 1 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Leicester City: 25 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Sheffield United: 22 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Stoke City: 70 perlawanan, 2 gol, 4 bantuan gol
Stoke City U21: 2 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Fleetwood Town: 47 perlawanan, 3 gol, 1 bantuan gol
Halaman berkaitan: Leicester, Skor langsung
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Leicester | 27 tahun | €3.5J | |
| Leicester | 27 tahun | €5J | |
| Leicester | 27 tahun | €6J | |
| Sheffield United | 26 tahun | €6J | |
| Sheffield United | 26 tahun | €8J | |
| Sheffield United | 25 tahun | €7J | |
| Leicester | 25 tahun | €8J | |
| Leicester | 25 tahun | €9J | |
| Leicester | 25 tahun | €11J | |
| Leicester | 25 tahun | €12J | |
| Leicester | 24 tahun | €15J | |
| Leicester | 24 tahun | €15J | |
| Stoke City | 24 tahun | €6J | |
| Stoke City | 24 tahun | €4.5J | |
| Stoke City | 23 tahun | €5J | |
| Stoke City | 23 tahun | €5J | |
| Stoke City | 22 tahun | €4J | |
| Stoke City | 22 tahun | €4J | |
| Stoke City | 22 tahun | €3.5J | |
| Stoke City | 21 tahun | €2J | |
| Ross County | 19 tahun | €200K |
Harry Souttar berumur 27 tahun. Tarikh lahir: 22 Oktober 1998.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Harry Souttar bermain untuk Leicester.
Ketinggian Harry Souttar: 198 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Australia.
Nilai pasaran: €3.5J.
Harry Souttar pada musim 2026-2027: 8 perlawanan, 0 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan.
Harry Souttar pada musim 2026-2027: 8 perlawanan, 0 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 720.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | English Football League Trophy | Stevenage Borough | 1 | 90 | 0 | 1 | 6.9 |
| League One Liga Bola Sepak Inggeris | Leicester City | 6 | 540 | 0 | 0 | 6.6 | |
| English Football League Cup | Leicester City | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.5 | |
| 2026 | World Championship qualification (AFC) | AustraliaPasukan kebangsaan | 9 | 810 | 2 | 0 | 7.8 |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | AustraliaPasukan kebangsaan | 4 | 352 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Kejuaraan Dunia | AustraliaPasukan kebangsaan |
| 4 |
| 390 |
| 0 |
| 0 |
| 6.9 |
| 2025-2026 | Championship Liga Bola Sepak Inggeris | Leicester City | 2 | 178 | 0 | 0 | 7.5 |
|---|
| 2024-2025 | Championship Liga Bola Sepak Inggeris | Sheffield United | 21 | 1,767 | 0 | 0 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Sheffield United | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.0 | |
| World Championship qualification (AFC) | AustraliaPasukan kebangsaan | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2023-2024 | Championship Liga Bola Sepak Inggeris | Leicester City | 3 | 98 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Leicester City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | AustraliaPasukan kebangsaan | 3 | 270 | 1 | 0 | 7.1 |
| 2023 | Piala Asia AFC | AustraliaPasukan kebangsaan | 5 | 480 | 1 | 0 | 7.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | AustraliaPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 1 | 0 | 8.4 |
| 2022-2023 | Liga Perdana Inggeris | Leicester City | 12 | 991 | 0 | 1 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship Liga Bola Sepak Inggeris | Stoke City | 7 | 630 | 0 | 0 | 6.1 | |
| English U21 Premier League | Stoke City | 1 | 71 | 0 | 1 | – | |
| English U21 Premier League | Stoke City U21 | 2 | 114 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | AustraliaPasukan kebangsaan | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Kejuaraan Dunia | AustraliaPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2022 | Kejuaraan Dunia | AustraliaPasukan kebangsaan | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2021-2022 | Championship Liga Bola Sepak Inggeris | Stoke City | 16 | 1,428 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Stoke City | 2 | 180 | 1 | 0 | 7.4 | |
| World Championship qualification (AFC) | AustraliaPasukan kebangsaan | 5 | 438 | 0 | 0 | 7.2 |
| 2021 | Men's Olympic Football Tournament | AustraliaPasukan kebangsaan | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2020-2021 | Championship Liga Bola Sepak Inggeris | Stoke City | 38 | 3,417 | 1 | 3 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Stoke City | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.6 | |
| FA Cup | Stoke City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.0 | |
| World Championship qualification (AFC) | AustraliaPasukan kebangsaan | 3 | 270 | 2 | 0 | 7.9 |
| 2019-2020 | League One Liga Bola Sepak Inggeris | Fleetwood Town | 34 | 2,979 | 3 | 1 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Fleetwood Town | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.7 | |
| English Football League Trophy | Fleetwood Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 | |
| English Football League Cup | Fleetwood Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 | |
| World Championship qualification (AFC) | AustraliaPasukan kebangsaan | 2 | 180 | 4 | 0 | 9.4 |
| 2018-2019 | League One Liga Bola Sepak Inggeris | Fleetwood Town | 8 | 720 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Stoke City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2017-2018 | Premiership Scotland | Ross County | 10 | 886 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2015-2016 | Premiership Scotland | Dundee United | 1 | 7 | 1 | 0 | – |
|---|