Iklan
Hiroki Itō bermain untuk Bayern Munich. Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Jepun, Umur: 27, Ketinggian: 188 cm, Nilai pasaran: €18J. 2026-2027: 5 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Mainz 05 vs Bayern Munich (7 November 2026).
Dikemas kini:

Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Cedera
Tiada data tersedia
Tertinggi: €30J (28 Mei 2024)
Bayern München: 2 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Bayern München yang tersedia untuk musim 2026/27, Hiroki Itō bermain selama 8 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 0 perlawanan.
Bayern München: 41 perlawanan, 2 gol, 2 bantuan gol
Stuttgart: 97 perlawanan, 2 gol, 5 bantuan gol
Jubilo Iwata: 13 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Nagoya Grampus: 6 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Bayern Munich, Skor langsung
Hiroki Itō berumur 27 tahun. Tarikh lahir: 12 Mei 1999.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Hiroki Itō bermain untuk Bayern Munich.
Ketinggian Hiroki Itō: 188 cm.
Kaki dominan: Kanan.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Bayern Munich | 27 tahun | €18J | |
| Bayern Munich | 26 tahun | €18J | |
| Bayern Munich | 26 tahun | €18J | |
| Bayern Munich | 26 tahun | €25J | |
| Bayern Munich | 25 tahun | €30J | |
| Stuttgart | 25 tahun | €30J | |
| Stuttgart | 24 tahun | €25J | |
| Stuttgart | 24 tahun | €22J | |
| Stuttgart | 24 tahun | €17J | |
| Stuttgart | 24 tahun | €10J | |
| Stuttgart | 23 tahun | €7.5J | |
| Stuttgart | 23 tahun | €5.5J | |
| Stuttgart | 23 tahun | €4.5J | |
| Stuttgart | 22 tahun | €3J | |
| Stuttgart | 22 tahun | €900K | |
| Jubilo Iwata | 22 tahun | €550K | |
| Jubilo Iwata | 21 tahun | €450K | |
| Nagoya Grampus | 20 tahun | €150K | |
| Nagoya Grampus | 20 tahun | €150K | |
| Jubilo Iwata | 19 tahun | €75K | |
| Jubilo Iwata U18 | 18 tahun | €50K |
Nilai pasaran: €18J.
Hiroki Itō pada musim 2026-2027: 5 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Hiroki Itō pada musim 2026-2027: 5 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 115. Purata rating: 6.5.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Bundesliga | Bayern München | 2 | 8 | 0 | 0 | 6.5 |
| Liga Juara-Juara | Bayern München | 2 | 17 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Piala DFB | Bayern München | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2026 | Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Bayern München | 3 | 178 | 0 | 0 | 6.6 |
| Piala Persahabatan Jerman | Bayern München | 1 | 21 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Kejuaraan Dunia | JepunPasukan kebangsaan | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (AFC) |
| JepunPasukan kebangsaan |
| 4 |
| 315 |
| 0 |
| 1 |
| 7.3 |
| Piala Persahabatan Jepun | JepunPasukan kebangsaan | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.9 |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | JepunPasukan kebangsaan | 2 | 108 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2025-2026 | Bundesliga | Bayern München | 16 | 921 | 1 | 2 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara | Bayern München | 4 | 122 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Piala DFB | Bayern München | 3 | 6 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | JepunPasukan kebangsaan | 3 | 187 | 0 | 0 | 7.2 |
| 2024-2025 | Bundesliga | Bayern München | 6 | 249 | 1 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara | Bayern München | 2 | 33 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (AFC) | JepunPasukan kebangsaan | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.5 |
| 2023-2024 | Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Bayern München | 1 | 21 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Stuttgart | 26 | 2,237 | 0 | 2 | 7.1 | |
| Piala DFB | Stuttgart | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.3 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | JepunPasukan kebangsaan | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2023 | Piala Asia AFC | JepunPasukan kebangsaan | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala Persahabatan Jepun | JepunPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 1 | 0 | 7.6 |
| 2022-2023 | Bundesliga | Stuttgart | 30 | 2,561 | 1 | 1 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala DFB | Stuttgart | 4 | 360 | 0 | 1 | 7.5 | |
| Bundesliga 2 Jerman | Stuttgart | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.0 | |
| Piala Cabaran Jepun | JepunPasukan kebangsaan | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | JepunPasukan kebangsaan | 2 | 135 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2022 | Kejuaraan Dunia | JepunPasukan kebangsaan | 1 | 45 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | JepunPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Piala Persahabatan Jepun | JepunPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2021-2022 | Bundesliga | Stuttgart | 29 | 2,348 | 1 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala DFB | Stuttgart | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Piala Persahabatan Jepun | JepunPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 0 | 1 | 7.0 | |
| Piala Cabaran Jepun | JepunPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2020-2021 | Liga J2 Jepun | Jubilo Iwata | 11 | 442 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Liga J2 Jepun | Jubilo Iwata | 1 | 7 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga J1 Jepun | Nagoya Grampus | 1 | 16 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2019 | Liga J1 Jepun | Nagoya Grampus | 1 | 27 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kejuaraan Dunia B-20 | JepunPasukan kebangsaan | 2 | 99 | 0 | 0 | 7.3 |
| 2018-2019 | Piala J.League Jepun | Nagoya Grampus | 3 | 211 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kejuaraan Dunia B-20 | Nagoya Grampus | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.6 | |
| Liga J1 Jepun | Jubilo Iwata | 1 | 5 | 0 | 0 | 7.0 |