Iklan
Igor Matanović bermain untuk Freiburg. Posisi: Penyerang, Kewarganegaraan: Croatia, Umur: 23, Ketinggian: 195 cm, Nilai pasaran: €30J. 2026-2027: 17 perlawanan, 8 gol, 4 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Augsburg vs Freiburg (31 Oktober 2026).
Dikemas kini:

Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €30J (1 Okt 2026)
Freiburg: 8 perlawanan, 4 gol, 1 bantuan gol
Dalam rekod Freiburg yang tersedia untuk musim 2026/27, Igor Matanović bermain selama 557 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 6 perlawanan.
Freiburg: 64 perlawanan, 23 gol, 7 bantuan gol
Eintracht Frankfurt: 26 perlawanan, 4 gol, 1 bantuan gol
Karlsruher: 32 perlawanan, 14 gol, 5 bantuan gol
St. Pauli: 62 perlawanan, 3 gol, 3 bantuan gol
Halaman berkaitan: Freiburg, Skor langsung
Igor Matanović berumur 23 tahun. Tarikh lahir: 31 Mac 2003.
Posisi: Penyerang.
Igor Matanović bermain untuk Freiburg.
Ketinggian Igor Matanović: 195 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Croatia.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Freiburg | 23 tahun | €30J | |
| Freiburg | 23 tahun | €22J | |
| Freiburg | 22 tahun | €10J | |
| Freiburg | 22 tahun | €7J | |
| Freiburg | 22 tahun | €7J | |
| Eintracht Frankfurt | 22 tahun | €5J | |
| Eintracht Frankfurt | 21 tahun | €6J | |
| Eintracht Frankfurt | 21 tahun | €8J | |
| Eintracht Frankfurt | 21 tahun | €8J | |
| Karlsruher | 21 tahun | €5J | |
| Karlsruher | 20 tahun | €4J | |
| Karlsruher | 20 tahun | €1J | |
| St. Pauli | 20 tahun | €800K | |
| St. Pauli | 20 tahun | €800K | |
| St. Pauli | 19 tahun | €1J | |
| St. Pauli | 19 tahun | €1J | |
| St. Pauli | 18 tahun | €1J | |
| St. Pauli | 18 tahun | €500K | |
| St. Pauli | 17 tahun | €500K |
Nilai pasaran: €30J.
Igor Matanović pada musim 2026-2027: 17 perlawanan, 8 gol dan 4 assist dalam semua pertandingan.
Igor Matanović pada musim 2026-2027: 17 perlawanan, 8 gol dan 4 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 1,109.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Bundesliga | Freiburg | 8 | 557 | 4 | 1 | 7.4 |
| Liga Konferensi Eropah | Freiburg | 4 | 268 | 1 | 1 | 7.2 | |
| Piala DFB | Freiburg | 2 | 111 | 3 | 1 | 8.4 | |
| Liga Negara-Negara | CroatiaPasukan kebangsaan | 3 | 173 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2026 | Kejuaraan Dunia | CroatiaPasukan kebangsaan | 3 | 93 | 0 | 0 | 6.5 |
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (Eropah) | CroatiaPasukan kebangsaan | 2 | 75 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa |
| CroatiaPasukan kebangsaan |
| 1 |
| 45 |
| 0 |
| 0 |
| 7.0 |
| 2025-2026 | Bundesliga | Freiburg | 31 | 1,561 | 11 | 2 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europa | Freiburg | 15 | 811 | 3 | 1 | 6.8 | |
| Piala DFB | Freiburg | 4 | 261 | 1 | 1 | 7.2 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | CroatiaPasukan kebangsaan | 1 | 45 | 1 | 0 | 8.0 |
| 2024-2025 | Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 16 | 300 | 1 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europa | Eintracht Frankfurt | 7 | 289 | 0 | 1 | 6.9 | |
| Piala DFB | Eintracht Frankfurt | 2 | 85 | 1 | 0 | 7.0 | |
| Liga Negara-Negara | CroatiaPasukan kebangsaan | 5 | 293 | 1 | 0 | 6.8 |
| 2023-2024 | Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Eintracht Frankfurt | 1 | 45 | 2 | 0 | 8.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga 2 Jerman | Karlsruher | 32 | 2,326 | 14 | 5 | 7.2 | |
| Kelayakan Kejohanan Eropah B-21 | CroatiaPasukan kebangsaan | 2 | 93 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2022-2023 | Bundesliga 2 Jerman | St. Pauli | 18 | 617 | 0 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala DFB | St. Pauli | 2 | 94 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Regionalliga Jerman | St. Pauli | 1 | 33 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Bundesliga 2 Jerman | St. Pauli | 18 | 552 | 2 | 2 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kejohanan Eropah B-19 | St. Pauli | 2 | 149 | 0 | 0 | – | |
| Regionalliga Jerman | St. Pauli | 2 | 130 | 0 | 0 | – | |
| Piala DFB | St. Pauli | 1 | 8 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Kelayakan Kejohanan Eropah B-21 | CroatiaPasukan kebangsaan | 2 | 115 | 1 | 0 | 7.0 |
| 2020-2021 | Bundesliga 2 Jerman | St. Pauli | 18 | 384 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|