Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Cedera
Tiada data tersedia
Tertinggi: €350K (29 Dis 2024)
Dikemas kini:
Jack Lankester bermain untuk Crewe Alexandra. Posisi: Pemain Tengah, Kewarganegaraan: England, Umur: 26, Ketinggian: 177 cm, Nilai pasaran: €200K. Jack Lankester pada musim 2026-2027: 12 perlawanan, 5 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Jack Lankester ialah Blackpool vs Crewe Alexandra, dengan 45 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 7 Oktober 2026.
Crewe Alexandra: 9 perlawanan, 2 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Crewe Alexandra yang tersedia untuk musim 2026/27, Jack Lankester bermain selama 578 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 7 perlawanan.
Crewe Alexandra: 50 perlawanan, 12 gol, 8 bantuan gol
Cambridge United: 123 perlawanan, 8 gol, 10 bantuan gol
Ipswich Town: 30 perlawanan, 3 gol, 1 bantuan gol
Halaman berkaitan: Crewe Alexandra, Skor langsung
Jack Lankester berumur 26 tahun. Tarikh lahir: 19 Januari 2000.
Posisi: Pemain Tengah.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Crewe Alexandra | 26 tahun | €200K | |
| Crewe Alexandra | 25 tahun | €250K | |
| Crewe Alexandra | 25 tahun | €325K | |
| Crewe Alexandra | 24 tahun | €350K | |
| Cambridge United | 24 tahun | €325K | |
| Cambridge United | 23 tahun | €325K | |
| Cambridge United | 23 tahun | €325K | |
| Cambridge United | 23 tahun | €250K | |
| Cambridge United | 22 tahun | €150K | |
| Ipswich | 19 tahun | €150K | |
| Ipswich | 19 tahun | €100K |
Jack Lankester bermain untuk Crewe Alexandra.
Ketinggian Jack Lankester: 177 cm.
Kaki dominan: Kedua-dua.
Kewarganegaraan: England.
Nilai pasaran: €200K.
Jack Lankester pada musim 2026-2027: 12 perlawanan, 5 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Jack Lankester pada musim 2026-2027: 12 perlawanan, 5 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 775. Purata rating: 6.7.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League Two Liga Bola Sepak Inggeris | Crewe Alexandra | 9 | 578 | 2 | 0 | 6.5 |
| English Football League Trophy | Crewe Alexandra | 2 | 135 | 2 | 0 | 7.3 | |
| English Football League Cup | Crewe Alexandra | 1 | 62 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2025-2026 | League Two Liga Bola Sepak Inggeris | Crewe Alexandra | 12 | 415 | 0 | 2 | 6.2 |
| 2024-2025 | League Two Liga Bola Sepak Inggeris | Crewe Alexandra | 23 | 1,386 | 7 | 6 | 7.1 |
| English Football League Trophy | Crewe Alexandra |
| 2 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6.3 |
| English Football League Cup | Crewe Alexandra | 1 | 56 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2023-2024 | League One Liga Bola Sepak Inggeris | Cambridge United | 40 | 2,181 | 1 | 3 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cambridge United | 3 | 109 | 1 | 1 | 6.9 | |
| English Football League Trophy | Cambridge United | 3 | 171 | 1 | 0 | 6.8 | |
| English Football League Cup | Cambridge United | 1 | 29 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2022-2023 | League One Liga Bola Sepak Inggeris | Cambridge United | 42 | 2,026 | 4 | 3 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cambridge United | 3 | 112 | 0 | 0 | 6.4 | |
| English Football League Trophy | Cambridge United | 3 | 253 | 0 | 0 | 6.2 | |
| English Football League Cup | Cambridge United | 2 | 169 | 0 | 1 | 6.2 |
| 2021-2022 | League One Liga Bola Sepak Inggeris | Cambridge United | 18 | 661 | 1 | 1 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Cambridge United | 4 | 322 | 0 | 1 | 6.6 | |
| FA Cup | Cambridge United | 3 | 31 | 0 | 0 | 6.5 | |
| English Football League Cup | Cambridge United | 1 | 20 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2020-2021 | League One Liga Bola Sepak Inggeris | Ipswich Town | 17 | 775 | 2 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Ipswich Town | 1 | 26 | 0 | 0 | 6.6 | |
| English Football League Trophy | Ipswich Town | 1 | 95 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Championship Liga Bola Sepak Inggeris | Ipswich Town | 11 | 521 | 1 | 0 | 6.6 |
|---|