Iklan
Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Perancis, Umur: 29, Ketinggian: 187 cm, Nilai pasaran: €175K. 2026: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Rayong vs Ratchaburi (16 Disember 2025).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tertinggi: €300K (5 Jan 2020)
Pescara: 24 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Ratchaburi: 13 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Chindia Targoviste: 15 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Academica Clinceni: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Ajaccio: 14 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Skor langsung
Jérémy Corinus berumur 29 tahun. Tarikh lahir: 16 Mac 1997.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Ketinggian Jérémy Corinus: 187 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Perancis.
Nilai pasaran: €175K.
Jérémy Corinus pada musim 2026: 1 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Free Player | 29 tahun | €175K | |
| Jeonnam Dragons | 29 tahun | €225K | |
| Ratchaburi | 28 tahun | €250K | |
| ENParalimniou | 28 tahun | €225K | |
| ENParalimniou | 27 tahun | €200K | |
| Othellos Athienou | 27 tahun | €200K | |
| Othellos Athienou | 27 tahun | €200K | |
| Othellos Athienou | 26 tahun | €250K | |
| Chindia Targoviste | 26 tahun | €250K | |
| Chindia Targoviste | 25 tahun | €200K | |
| Farul Constanta | 25 tahun | €100K | |
| Farul Constanta | 25 tahun | €100K | |
| Clinceni | 25 tahun | €150K | |
| Fermana | 24 tahun | €200K | |
| Ajaccio | 24 tahun | €300K | |
| Ajaccio | 23 tahun | €300K | |
| Ajaccio | 22 tahun | €300K | |
| Ajaccio | 22 tahun | €200K | |
| Gozzano | 21 tahun | €25K | |
| Gozzano | 21 tahun | €25K |
Jérémy Corinus pada musim 2026: 1 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 90. Purata rating: 6.5.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | K League 2 Korea | Pescara | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2025-2026 | K League 2 Korea | Pescara | 5 | 405 | 0 | 0 | 6.3 |
| Thai League 1 | Ratchaburi | 9 | 469 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Liga Juara-Juara Dua AFC | Ratchaburi | 4 | 179 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2023-2024 | Divisyen Pertama Cyprus | Pescara | 7 | 286 | 0 | 0 | – |
| Liga Negara-Negara CONCACAF | PerancisPasukan kebangsaan | 2 | 152 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2022-2023 |
| Liga Super Romania |
| Chindia Targoviste |
| 15 |
| 1,013 |
| 0 |
| 0 |
| 6.5 |
| Liga Super Romania | Pescara | 3 | 84 | 0 | 0 | 6.3 |
| Piala Romania | Pescara | 1 | 73 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Liga Super Romania | Academica Clinceni | 1 | 66 | 0 | 0 | 5.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Super Romania | Pescara | 4 | 269 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Serie C Itali | Pescara | 3 | 225 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Ligue 2 Perancis | Ajaccio | 2 | 87 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Ligue 2 Perancis | Ajaccio | 9 | 195 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala Liga Perancis | Ajaccio | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2018-2019 | Ligue 2 Perancis | Ajaccio | 1 | 21 | 0 | 0 | 5.7 |
|---|