Iklan
Jhonatan Candia bermain untuk Barracas Central. Posisi: Penyerang, Kewarganegaraan: Uruguay, Umur: 31, Ketinggian: 171 cm, Nilai pasaran: €700K. 2026: 27 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Barracas Central vs Independiente Rivadavia (22 September 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €1.2J (23 Mei 2022)
Barracas Central: 23 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Barracas Central yang tersedia untuk musim 2026, Jhonatan Candia bermain selama 1142 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 13 perlawanan.
Barracas Central: 86 perlawanan, 12 gol, 2 bantuan gol
Audax Italiano: 10 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Rosario Central: 22 perlawanan, 1 gol, 2 bantuan gol
Huracán: 43 perlawanan, 8 gol, 2 bantuan gol
Arsenal de Sarandí: 21 perlawanan, 6 gol, 2 bantuan gol
Halaman berkaitan: Barracas Central, Skor langsung
Jhonatan Candia berumur 31 tahun. Tarikh lahir: 15 Mac 1995.
Posisi: Penyerang.
Jhonatan Candia bermain untuk Barracas Central.
Ketinggian Jhonatan Candia: 171 cm.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Barracas Central | 31 tahun | €700K | |
| Barracas Central | 30 tahun | €700K | |
| Barracas Central | 30 tahun | €700K | |
| Barracas Central | 30 tahun | €500K | |
| Barracas Central | 29 tahun | €250K | |
| Barracas Central | 29 tahun | €300K | |
| Barracas Central | 28 tahun | €400K | |
| Audax Italiano | 28 tahun | €600K | |
| Rosario Central | 28 tahun | €600K | |
| Rosario Central | 27 tahun | €750K | |
| Rosario Central | 27 tahun | €1J | |
| Huracan | 27 tahun | €1.2J | |
| Huracan | 26 tahun | €950K | |
| Arsenal de Sarandi | 26 tahun | €800K | |
| Arsenal de Sarandi | 25 tahun | €600K | |
| Free Player | 23 tahun | €200K | |
| Boston River | 22 tahun | €275K | |
| Liverpool URU | 21 tahun | €325K | |
| Liverpool URU | 21 tahun | €300K | |
| Liverpool URU | 20 tahun | €225K | |
| Liverpool URU | 20 tahun | €175K |
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Uruguay.
Nilai pasaran: €700K.
Jhonatan Candia pada musim 2026: 27 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Jhonatan Candia pada musim 2026: 27 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 1,345. Purata rating: 6.4.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga Profesional Argentina | Barracas Central | 22 | 1,072 | 1 | 0 | 6.5 |
| Copa Sudamericana | Barracas Central | 5 | 273 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2025-2026 | Liga Profesional Argentina | Barracas Central | 4 | 232 | 1 | 0 | 6.6 |
| 2025 | Liga Profesional Argentina | Barracas Central | 25 | 1,537 | 8 | 2 | 6.8 |
| 2024-2025 | Liga Profesional Argentina | Barracas Central | 2 | 89 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2024 | Liga Profesional Argentina | Barracas Central |
| 15 |
| 740 |
| 1 |
| 0 |
| 6.5 |
| Piala Liga Argentina | Barracas Central | 8 | 163 | 0 | 0 | 6.4 |
| Copa Argentina | Barracas Central | 2 | 164 | 1 | 0 | 7.2 |
| 2023-2024 | Liga Profesional Argentina | Barracas Central | 2 | 126 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala Liga Argentina | Barracas Central | 1 | 31 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2023 | Liga de Primera Chile | Audax Italiano | 10 | 621 | 0 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Profesional Argentina | Rosario Central | 11 | 558 | 1 | 1 | 6.6 |
| 2022-2023 | Copa Argentina | Rosario Central | 1 | 58 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Profesional Argentina | Rosario Central | 1 | 31 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2022 | Liga Profesional Argentina | Rosario Central | 9 | 416 | 0 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Profesional Argentina | Huracán | 1 | 10 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Piala Liga Argentina | Huracán | 1 | 85 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2021-2022 | Liga Profesional Argentina | Huracán | 24 | 1,524 | 3 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala Liga Argentina | Huracán | 13 | 1,002 | 4 | 1 | 6.5 |
| 2021 | Liga Profesional Argentina | Huracán | 1 | 20 | 0 | 0 | 6.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Arsenal de Sarandí | 4 | 352 | 2 | 1 | – | |
| Piala Liga Argentina | Arsenal de Sarandí | 3 | 172 | 1 | 0 | 6.9 |
| 2020-2021 | Liga Profesional Argentina | Huracán | 3 | 270 | 1 | 0 | 6.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala Liga Argentina | Arsenal de Sarandí | 7 | 472 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Copa Diego Armando Maradona | Arsenal de Sarandí | 7 | 597 | 3 | 1 | 7.4 |