Iklan
John Narváez bermain untuk Tarma. Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Ecuador, Umur: 35, Ketinggian: 181 cm, Nilai pasaran: €150K. 2026: 21 perlawanan, 2 gol, 2 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Tarma vs Cajamarca (11 Oktober 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Cedera
Tertinggi: €1.4J (29 Jun 2015)
Tarma: 21 perlawanan, 2 gol, 2 bantuan gol
Dalam rekod Tarma yang tersedia untuk musim 2026, John Narváez bermain selama 1769 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 21 perlawanan.
Tarma: 81 perlawanan, 3 gol, 5 bantuan gol
Guayaquil City: 23 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Carlos Mannucci: 26 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Deportes Tolima: 24 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
FBC Melgar: 62 perlawanan, 2 gol, 2 bantuan gol
Macará: 4 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Tarma, Skor langsung
John Narváez berumur 35 tahun. Tarikh lahir: 12 Jun 1991.
Posisi: Pemain Pertahanan.
John Narváez bermain untuk Tarma.
Ketinggian John Narváez: 181 cm.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Tarma | 34 tahun | €150K | |
| Tarma | 34 tahun | €175K | |
| Tarma | 34 tahun | €200K | |
| Tarma | 33 tahun | €225K | |
| Tarma | 32 tahun | €225K | |
| Guayaquil City | 32 tahun | €250K | |
| Guayaquil City | 32 tahun | €250K | |
| Carlos Mannucci | 31 tahun | €450K | |
| Carlos Mannucci | 30 tahun | €500K | |
| Deportes Tolima | 29 tahun | €650K | |
| Macara | 29 tahun | €500K | |
| Macara | 28 tahun | €475K | |
| FBC Melgar | 28 tahun | €600K | |
| FBC Melgar | 27 tahun | €650K | |
| LDU Quito | 26 tahun | €600K | |
| LDU Quito | 26 tahun | €600K | |
| LDU Quito | 25 tahun | €750K | |
| LDU Quito | 25 tahun | €1J | |
| Centro Atletico Fenix | 24 tahun | €1.4J | |
| Club Sport Emelec | 24 tahun | €1.4J | |
| Club Sport Emelec | 24 tahun | €1.4J | |
| Club Sport Emelec | 23 tahun | €1.2J | |
| Club Sport Emelec | 23 tahun | €1J | |
| Club Sport Emelec | 22 tahun | €1.2J | |
| Club Sport Emelec | 22 tahun | €1J |
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Ecuador.
Nilai pasaran: €150K.
John Narváez pada musim 2026: 21 perlawanan, 2 gol dan 2 assist dalam semua pertandingan.
John Narváez pada musim 2026: 21 perlawanan, 2 gol dan 2 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 1,769. Purata rating: 6.7.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga 1 Peru | Tarma | 21 | 1,769 | 2 | 2 | 6.7 |
| 2025-2026 | Liga 1 Peru | Tarma | 5 | 352 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2025 | Liga 1 Peru | Tarma | 9 | 796 | 0 | 0 | 6.7 |
| Copa Sudamericana | Tarma | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2024-2025 | Liga 1 Peru | Tarma | 27 | 2,404 | 1 | 2 | 6.5 |
| 2024 | Liga 1 Peru | Tarma | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2023-2024 | Liga 1 Peru |
| Tarma |
| 16 |
| 1,424 |
| 0 |
| 1 |
| 6.8 |
| Copa Sudamericana | Tarma | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2023 | LigaPro Serie A | Guayaquil City | 23 | 1,159 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|
| 2022-2023 | Liga 1 Peru | Carlos Mannucci | 6 | 540 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2022 | Liga 1 Peru | Carlos Mannucci | 8 | 710 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2021-2022 | Liga 1 Peru | Carlos Mannucci | 12 | 1,080 | 1 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2021 | Categoría Primera A | Deportes Tolima | 14 | 1,009 | 1 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Deportes Tolima | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2020-2021 | Categoría Primera A | Deportes Tolima | 4 | 230 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Deportes Tolima | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Categoría Primera A | Deportes Tolima | 3 | 225 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LigaPro Serie A | Macará | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Copa Libertadores | Macará | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2019-2020 | Liga 1 Peru | FBC Melgar | 7 | 585 | 1 | 0 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LigaPro Serie A | FBC Melgar | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Liga 1 Peru | FBC Melgar | 7 | 607 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | FBC Melgar | 6 | 465 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2018-2019 | Liga 1 Peru | FBC Melgar | 25 | 2,164 | 1 | 1 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | FBC Melgar | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Copa Libertadores | FBC Melgar | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2018 | Liga 1 Peru | FBC Melgar | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2017-2018 | Liga 1 Peru | FBC Melgar | 10 | 826 | 0 | 1 | 7.0 |
|---|