Iklan
Josh Koroma bermain untuk Chesterfield. Posisi: Penyerang, Kewarganegaraan: Sierra Leone, Umur: 28, Ketinggian: 178 cm, Nilai pasaran: €800K. 2026-2027: 15 perlawanan, 5 gol, 2 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Chesterfield vs Yeovil Town (7 November 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €2J (21 Dis 2020)
Chesterfield: 13 perlawanan, 4 gol, 1 bantuan gol
Dalam rekod Chesterfield yang tersedia untuk musim 2026/27, Josh Koroma bermain selama 740 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 9 perlawanan.
Chesterfield: 15 perlawanan, 5 gol, 2 bantuan gol
Leyton Orient: 39 perlawanan, 3 gol, 3 bantuan gol
Huddersfield Town: 169 perlawanan, 35 gol, 10 bantuan gol
Portsmouth: 24 perlawanan, 5 gol, 3 bantuan gol
Rotherham United: 5 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Chesterfield, Skor langsung
Josh Koroma berumur 28 tahun. Tarikh lahir: 8 November 1998.
Posisi: Penyerang.
Josh Koroma bermain untuk Chesterfield.
Ketinggian Josh Koroma: 178 cm.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Leyton Orient | 27 tahun | €800K | |
| Leyton Orient | 27 tahun | €1.1J | |
| Huddersfield Town | 26 tahun | €1.2J | |
| Huddersfield Town | 26 tahun | €1.2J | |
| Huddersfield Town | 25 tahun | €1.5J | |
| Huddersfield Town | 25 tahun | €1.5J | |
| Huddersfield Town | 25 tahun | €1.2J | |
| Huddersfield Town | 24 tahun | €1.2J | |
| Huddersfield Town | 24 tahun | €1.5J | |
| Huddersfield Town | 23 tahun | €2J | |
| Huddersfield Town | 23 tahun | €2J | |
| Huddersfield Town | 22 tahun | €2J | |
| Huddersfield Town | 22 tahun | €2J | |
| Huddersfield Town | 22 tahun | €2J | |
| Huddersfield Town | 21 tahun | €500K | |
| Huddersfield Town | 20 tahun | €150K |
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Sierra Leone.
Nilai pasaran: €800K.
Josh Koroma pada musim 2026-2027: 15 perlawanan, 5 gol dan 2 assist dalam semua pertandingan.
Josh Koroma pada musim 2026-2027: 15 perlawanan, 5 gol dan 2 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 892. Purata rating: 6.8.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | Piala Negara-Negara Afrika CAF | Sierra LeonePasukan kebangsaan | 1 | 29 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2026-2027 | League Two Inggeris | Chesterfield | 13 | 740 | 4 | 1 | 6.8 |
| Piala FA Inggeris | Chesterfield | 1 | 76 | 1 | 1 | – | |
| Piala EFL | Chesterfield | 1 | 76 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2026 | Kelayakan Kejuaraan Dunia (CAF) | Sierra LeonePasukan kebangsaan | 1 | 12 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2025-2026 | League One Inggeris | Leyton Orient | 32 | 1,340 |
| 3 |
| 2 |
| 6.4 |
| EFL Trophy | Leyton Orient | 3 | 206 | 0 | 1 | 6.6 |
| Piala FA Inggeris | Leyton Orient | 2 | 84 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2025 | Piala Negara-Negara Afrika CAF | Sierra LeonePasukan kebangsaan | 1 | 14 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2024-2025 | League One Inggeris | Huddersfield Town | 37 | 2,406 | 11 | 2 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala EFL | Huddersfield Town | 2 | 86 | 1 | 0 | 7.3 | |
| EFL Trophy | Huddersfield Town | 1 | 80 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Piala Negara-Negara Afrika CAF | Huddersfield Town | 1 | 65 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2023-2024 | Championship Inggeris | Huddersfield Town | 39 | 2,436 | 6 | 2 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala FA Inggeris | Huddersfield Town | 1 | 81 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2022-2023 | Championship Inggeris | Huddersfield Town | 19 | 1,205 | 4 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala EFL | Huddersfield Town | 1 | 55 | 0 | 0 | 6.1 | |
| League One Inggeris | Portsmouth | 16 | 778 | 2 | 1 | 6.4 | |
| EFL Trophy | Portsmouth | 5 | 230 | 3 | 2 | 7.2 | |
| Piala FA Inggeris | Portsmouth | 3 | 114 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2021-2022 | Championship Inggeris | Huddersfield Town | 34 | 1,784 | 4 | 2 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala FA Inggeris | Huddersfield Town | 2 | 150 | 1 | 1 | 7.3 | |
| Piala EFL | Huddersfield Town | 2 | 67 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2020-2021 | Championship Inggeris | Huddersfield Town | 20 | 1,625 | 8 | 2 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala EFL | Huddersfield Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2019-2020 | League One Inggeris | Rotherham United | 5 | 86 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship Inggeris | Huddersfield Town | 7 | 310 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Piala FA Inggeris | Huddersfield Town | 1 | 7 | 0 | 0 | – | |
| Piala EFL | Huddersfield Town | 1 | 73 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2018-2019 | Liga Kebangsaan Inggeris | Leyton Orient | 2 | 84 | 0 | 0 | – |
|---|