Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Cedera
Tertinggi: €400K (29 Jun 2022)
Dikemas kini:
Josh Vickers bermain untuk Derby County. Posisi: Penjaga Gol, Kewarganegaraan: England, Umur: 30, Ketinggian: 183 cm, Nilai pasaran: €150K. Josh Vickers pada musim 2026-2027: 4 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Josh Vickers ialah Derby County vs Stoke City, dengan 90 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 17 Oktober 2026.
Derby County: 4 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Derby County yang tersedia untuk musim 2026/27, Josh Vickers bermain selama 360 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 4 perlawanan.
Derby County: 32 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Rotherham United: 30 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Lincoln City: 37 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Derby County, Skor langsung
Josh Vickers berumur 30 tahun. Tarikh lahir: 1 Disember 1995.
Posisi: Penjaga Gol.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Derby County | 30 tahun | €150K | |
| Derby County | 30 tahun | €200K | |
| Derby County | 29 tahun | €200K | |
| Derby County | 29 tahun | €250K | |
| Derby County | 28 tahun | €250K | |
| Derby County | 28 tahun | €300K | |
| Rotherham United | 27 tahun | €300K | |
| Rotherham United | 26 tahun | €300K | |
| Rotherham United | 26 tahun | €400K | |
| Rotherham United | 25 tahun | €100K | |
| Rotherham United | 25 tahun | €100K | |
| Rotherham United | 25 tahun | €100K | |
| Barnet | 20 tahun | €50K |
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: England.
Nilai pasaran: €150K.
Josh Vickers pada musim 2026-2027: 4 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Josh Vickers bermain untuk Derby County.
Ketinggian Josh Vickers: 183 cm.
Josh Vickers pada musim 2026-2027: 4 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 360. Purata rating: 6.1.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Championship Inggeris | Derby County | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2025-2026 | Championship Inggeris | Derby County | 7 | 626 | 0 | 0 | 6.4 |
| Piala EFL | Derby County | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2024-2025 | Championship Inggeris | Derby County | 6 | 540 | 0 | 0 | 6.3 |
| Piala EFL | Derby County | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2023-2024 | League One Inggeris | Derby County | 7 | 580 | 0 | 0 | 6.4 |
| EFL Trophy |
| Derby County |
| 4 |
| 360 |
| 0 |
| 0 |
| 6.5 |
| Piala EFL | Derby County | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2022-2023 | Championship Inggeris | Rotherham United | 3 | 225 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala EFL | Rotherham United | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2021-2022 | League One Inggeris | Rotherham United | 20 | 1,800 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Rotherham United | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.1 | |
| Piala FA Inggeris | Rotherham United | 2 | 210 | 0 | 0 | 7.4 |
| 2019-2020 | League One Inggeris | Lincoln City | 34 | 3,060 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala FA Inggeris | Lincoln City | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Piala FA Inggeris | Lincoln City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.0 |
|---|