Iklan
Júnior Pius bermain untuk Maccabi Bnei Reineh. Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Nigeria, Umur: 30, Ketinggian: 175 cm, Nilai pasaran: €100K. 2025-2026: 16 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Beitar Jerusalem vs Maccabi Bnei Reineh (11 Januari 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tertinggi: €750K (28 Jun 2019)
Maccabi Bnei Reineh: 16 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Chaves: 33 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Botosani: 26 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Sint-Truidense VV: 16 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Sporting: 2 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Royal Antwerp: 4 perlawanan, 2 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Maccabi Bnei Reineh, Skor langsung
Júnior Pius berumur 30 tahun. Tarikh lahir: 20 Disember 1995.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Júnior Pius bermain untuk Maccabi Bnei Reineh.
Ketinggian Júnior Pius: 175 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Nigeria.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Free Player | 30 tahun | €100K | |
| Maccabi Bnei Reineh | 30 tahun | €150K | |
| Maccabi Bnei Reineh | 30 tahun | €200K | |
| Chaves | 29 tahun | €250K | |
| Chaves | 28 tahun | €250K | |
| Chaves | 28 tahun | €300K | |
| Botosani | 28 tahun | €450K | |
| Botosani | 27 tahun | €450K | |
| Botosani | 27 tahun | €300K | |
| Sint Truidense | 26 tahun | €400K | |
| Sint Truidense | 26 tahun | €600K | |
| Sint Truidense | 25 tahun | €700K | |
| Royal Antwerp | 25 tahun | €600K | |
| Royal Antwerp | 24 tahun | €750K | |
| Royal Antwerp | 24 tahun | €600K | |
| Royal Antwerp | 23 tahun | €750K | |
| Pacos de Ferreira | 23 tahun | €750K | |
| Pacos de Ferreira | 23 tahun | €350K | |
| Tondela | 22 tahun | €150K | |
| Tondela | 22 tahun | €150K | |
| Tondela | 21 tahun | €150K | |
| Tondela | 21 tahun | €50K |
Júnior Pius pada musim 2025-2026: 16 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Júnior Pius pada musim 2025-2026: 16 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 1,322. Purata rating: 6.2.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Liga Perdana Israel | Maccabi Bnei Reineh | 16 | 1,322 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2024-2025 | Liga Portugal 2 | Chaves | 18 | 1,507 | 1 | 0 | 6.7 |
| 2023-2024 | Liga Perdana Portugal | Chaves | 15 | 1,158 | 0 | 0 | 6.1 |
| Liga Super Romania | Botosani | 15 | 1,336 | 0 | 1 | 6.5 | |
| 2022-2023 | Liga Super Romania | Botosani | 11 | 990 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2021-2022 | Liga Pro Belgium | Sint-Truidense VV | 10 | 836 | 0 | 0 |
| 6.6 |
| Piala Belgium | Sint-Truidense VV | 1 | 106 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Liga Pro Belgium | Sint-Truidense VV | 5 | 331 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Pro Belgium | Sporting | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Liga Pro Belgium | Royal Antwerp | 4 | 271 | 2 | 0 | 7.4 |
| 2019-2020 | Liga Europa | Sporting | 1 | 26 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2017-2018 | Liga Perdana Portugal | Tondela | 3 | 168 | 0 | 0 | 5.6 |
|---|