Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tertinggi: €125K (5 Apr 2023)
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Crawley Town |
Dikemas kini:
Kellan Gordon bermain untuk Crawley Town. Posisi: Pemain Tengah, Kewarganegaraan: England, Umur: 28, Ketinggian: 179 cm, Nilai pasaran: €100K. Kellan Gordon pada musim 2026-2027: 7 perlawanan, 0 gol dan 2 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Kellan Gordon ialah Crawley Town vs Chesterfield, dengan 14 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 10 Oktober 2026.
Crawley Town: 5 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Dalam rekod Crawley Town yang tersedia untuk musim 2026/27, Kellan Gordon bermain selama 276 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 3 perlawanan.
Crawley Town: 74 perlawanan, 2 gol, 5 bantuan gol
Notts County: 47 perlawanan, 2 gol, 5 bantuan gol
Mansfield Town: 88 perlawanan, 2 gol, 8 bantuan gol
Halaman berkaitan: Crawley Town, Skor langsung
Kellan Gordon berumur 28 tahun. Tarikh lahir: 25 Disember 1997.
Posisi: Pemain Tengah.
| 28 tahun |
| €100K |
| Notts County | 27 tahun | €125K |
| Notts County | 27 tahun | €125K |
| Notts County | 27 tahun | €100K |
| Crawley Town | 26 tahun | €125K |
| Crawley Town | 26 tahun | €125K |
| Crawley Town | 25 tahun | €125K |
| Crawley Town | 25 tahun | €125K |
Kellan Gordon bermain untuk Crawley Town.
Ketinggian Kellan Gordon: 179 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: England.
Nilai pasaran: €100K.
Kellan Gordon pada musim 2026-2027: 7 perlawanan, 0 gol dan 2 assist dalam semua pertandingan.
Kellan Gordon pada musim 2026-2027: 7 perlawanan, 0 gol dan 2 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 405. Purata rating: 6.2.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League Two Liga Bola Sepak Inggeris | Crawley Town | 5 | 276 | 0 | 1 | 6.0 |
| English Football League Cup | Crawley Town | 2 | 129 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2025-2026 | League Two Liga Bola Sepak Inggeris | Crawley Town | 14 | 1,099 | 1 | 0 | 6.3 |
| League Two Liga Bola Sepak Inggeris | Notts County | 13 | 504 | 1 | 2 | 6.6 | |
| English Football League Cup | Notts County | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2024-2025 | League Two Liga Bola Sepak Inggeris | Notts County |
| 30 |
| 1,658 |
| 0 |
| 3 |
| 6.6 |
| FA Cup | Notts County | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.1 |
| English Football League Trophy | Notts County | 1 | 57 | 1 | 0 | 7.8 |
| 2023-2024 | League Two Liga Bola Sepak Inggeris | Crawley Town | 36 | 2,113 | 1 | 1 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Crawley Town | 1 | 90 | 0 | 1 | 6.6 | |
| English Football League Trophy | Crawley Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2022-2023 | League Two Liga Bola Sepak Inggeris | Crawley Town | 15 | 1,297 | 0 | 1 | 5.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League Two Liga Bola Sepak Inggeris | Mansfield Town | 15 | 791 | 1 | 3 | 6.4 | |
| English Football League Trophy | Mansfield Town | 3 | 204 | 0 | 0 | 6.3 | |
| FA Cup | Mansfield Town | 2 | 152 | 0 | 1 | 6.3 | |
| English Football League Cup | Mansfield Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2021-2022 | League Two Liga Bola Sepak Inggeris | Mansfield Town | 8 | 566 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Mansfield Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2020-2021 | League Two Liga Bola Sepak Inggeris | Mansfield Town | 32 | 2,560 | 0 | 2 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Mansfield Town | 3 | 122 | 0 | 0 | – | |
| FA Cup | Mansfield Town | 2 | 210 | 0 | 1 | 8.3 |
| 2019-2020 | League Two Liga Bola Sepak Inggeris | Mansfield Town | 18 | 1,563 | 1 | 1 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Mansfield Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.5 | |
| English Football League Cup | Mansfield Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 |