
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Cedera
Tiada data tersedia
Tertinggi: €3J (21 Sep 2026)
Dikemas kini:
Lars Lukas Mai bermain untuk Lugano. Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Jerman, Umur: 26, Ketinggian: 190 cm, Nilai pasaran: €3J. Lars Lukas Mai pada musim 2026-2027: 15 perlawanan, 1 gol dan 3 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Lars Lukas Mai ialah Lugano vs Crvena Zvezda, dengan 90 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 16 Oktober 2026.
Lugano: 9 perlawanan, 1 gol, 3 bantuan gol
Dalam rekod Lugano yang tersedia untuk musim 2026/27, Lars Lukas Mai bermain selama 730 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 9 perlawanan.
Lugano: 162 perlawanan, 1 gol, 6 bantuan gol
Karlsruher U17: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Werder Bremen: 19 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Hannover 96: 6 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Darmstadt 98: 32 perlawanan, 0 gol, 2 bantuan gol
Bayern Munchen II: 26 perlawanan, 1 gol, 1 bantuan gol
Halaman berkaitan: Lugano, Skor langsung
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Lugano | 26 tahun | €3J | |
| Lugano | 26 tahun | €2.5J | |
| Lugano | 25 tahun | €2.5J | |
| Lugano | 25 tahun | €2J | |
| Lugano | 24 tahun | €2.3J | |
| Lugano | 24 tahun | €2.3J | |
| Lugano | 24 tahun | €2.5J | |
| Lugano | 23 tahun | €2.5J | |
| Lugano | 23 tahun | €2.2J | |
| Lugano | 23 tahun | €2.2J | |
| Lugano | 23 tahun | €2J | |
| Lugano | 22 tahun | €2J | |
| Lugano | 22 tahun | €1.7J | |
| Werder Bremen | 22 tahun | €1J | |
| Werder Bremen | 21 tahun | €1.5J | |
| Darmstadt 98 | 21 tahun | €2J | |
| Darmstadt 98 | 20 tahun | €1.8J | |
| Bayern Munich | 20 tahun | €1.8J | |
| Bayern Munich | 20 tahun | €2.3J | |
| Bayern Munich | 19 tahun | €2.5J | |
| Bayern Munich | 19 tahun | €2.5J | |
| Bayern Munchen II | 18 tahun | €600K | |
| Bayern Munchen U19 | 18 tahun | €600K |
Lars Lukas Mai berumur 26 tahun. Tarikh lahir: 31 Mac 2000.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Lars Lukas Mai bermain untuk Lugano.
Ketinggian Lars Lukas Mai: 190 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Jerman.
Nilai pasaran: €3J.
Lars Lukas Mai pada musim 2026-2027: 15 perlawanan, 1 gol dan 3 assist dalam semua pertandingan.
Lars Lukas Mai pada musim 2026-2027: 15 perlawanan, 1 gol dan 3 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 1,242. Purata rating: 7.0.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga Super Switzerland | Lugano | 9 | 730 | 1 | 3 | 7.2 |
| Liga Persidangan Europa UEFA | Lugano | 6 | 512 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2025-2026 | Liga Super Switzerland | Lugano | 34 | 2,694 | 0 | 1 | 7.0 |
| Switzerland Cup | Lugano | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Liga Persidangan Europa UEFA | Lugano | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.6 | |
| 2024-2025 | Liga Super Switzerland | Lugano | 30 | 2,080 | 0 | 0 | 6.7 |
| Lugano |
| 5 |
| 214 |
| 0 |
| 0 |
| 6.6 |
| Liga Europa UEFA | Lugano | 4 | 271 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2023-2024 | Liga Super Switzerland | Lugano | 32 | 2,535 | 0 | 2 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Persidangan Europa UEFA | Lugano | 6 | 540 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Switzerland Cup | Lugano | 5 | 421 | 0 | 0 | 7.8 | |
| Liga Juara-Juara UEFA | Lugano | 1 | 29 | 0 | 0 | 5.6 | |
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Lugano | 1 | 63 | 0 | 0 | 7.1 | |
| Liga Europa UEFA | Lugano | 1 | 38 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2022-2023 | Liga Super Switzerland | Lugano | 18 | 1,295 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Switzerland Cup | Lugano | 3 | 239 | 0 | 0 | 7.2 | |
| German U17 Youth League | Lugano | 2 | 36 | 0 | 0 | – | |
| Liga Persidangan Europa UEFA | Lugano | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.9 | |
| German U17 Youth League | Karlsruher U17 | 1 | 57 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Liga Super Switzerland | Lugano | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Lugano | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.1 | |
| Bundesliga 2 Jerman | Werder Bremen | 15 | 766 | 0 | 0 | 6.7 | |
| DFB Pokal | Werder Bremen | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 | |
| European U21 Championship qualification | Hannover 96 | 2 | 136 | 0 | 0 | 7.4 | |
| European U21 Championship qualification | JermanPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2021 | European U21 Football Championship | JermanPasukan kebangsaan | 1 | 33 | 0 | 1 | – |
|---|
| 2020-2021 | Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Werder Bremen | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga 2 Jerman | Werder Bremen | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Bundesliga 2 Jerman | Darmstadt 98 | 29 | 2,471 | 0 | 1 | 6.4 | |
| DFB Pokal | Darmstadt 98 | 3 | 330 | 0 | 1 | 6.5 | |
| European U21 Championship qualification | Hannover 96 | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | 3. Liga Jerman | Bayern Munchen II | 26 | 2,253 | 1 | 1 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Hannover 96 | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.1 | |
| European U21 Championship qualification | JermanPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Bundesliga | Hannover 96 | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.3 |
|---|