Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tertinggi: €200K (8 Jun 2023)
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|
Dikemas kini:
Liam Gibson bermain untuk Hartlepool United. Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: England, Umur: 29, Ketinggian: 185 cm, Nilai pasaran: €75K. Liam Gibson pada musim 2026-2027: 8 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Liam Gibson ialah Hartlepool United vs Worthing, dengan 36 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 19 September 2026.
Hartlepool United: 7 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Hartlepool United yang tersedia untuk musim 2026/27, Liam Gibson bermain selama 391 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 6 perlawanan.
Hartlepool United: 8 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Harrogate Town: 64 perlawanan, 0 gol, 3 bantuan gol
Morecambe: 111 perlawanan, 1 gol, 4 bantuan gol
Grimsby Town: 24 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Accrington Stanley: 4 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Halaman berkaitan: Hartlepool United, Skor langsung
| Harrogate Town | 29 tahun | €75K |
| Harrogate Town | 28 tahun | €75K |
| Harrogate Town | 28 tahun | €100K |
| Harrogate Town | 27 tahun | €125K |
| Harrogate Town | 27 tahun | €175K |
| Harrogate Town | 26 tahun | €200K |
| Morecambe | 26 tahun | €200K |
| Morecambe | 25 tahun | €150K |
| Morecambe | 25 tahun | €150K |
Liam Gibson berumur 29 tahun. Tarikh lahir: 25 April 1997.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Liam Gibson bermain untuk Hartlepool United.
Ketinggian Liam Gibson: 185 cm.
Kaki dominan: Kiri.
Kewarganegaraan: England.
Nilai pasaran: €75K.
Liam Gibson pada musim 2026-2027: 8 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Liam Gibson pada musim 2026-2027: 8 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 436.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga Kebangsaan Inggeris | Hartlepool United | 7 | 391 | 0 | 0 | – |
| ENL Cup | Hartlepool United | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| 2025-2026 | League Two Liga Bola Sepak Inggeris | Harrogate Town | 17 | 1,331 | 0 | 3 | 6.6 |
| English Football League Trophy | Harrogate Town | 1 | 25 | 0 | 0 | 6.6 | |
| English Football League Cup | Harrogate Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2024-2025 | League Two Liga Bola Sepak Inggeris | Harrogate Town | 9 | 399 | 0 | 0 |
| 6.4 |
| English Football League Trophy | Harrogate Town | 1 | 60 | 0 | 0 | 6.9 |
| English Football League Cup | Harrogate Town | 1 | 31 | 0 | 0 | 5.5 |
| 2023-2024 | League Two Liga Bola Sepak Inggeris | Harrogate Town | 29 | 2,287 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Harrogate Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.9 | |
| English Football League Cup | Harrogate Town | 2 | 102 | 0 | 0 | 6.3 | |
| FA Cup | Harrogate Town | 1 | 21 | 0 | 0 | 5.5 |
| 2022-2023 | League One Liga Bola Sepak Inggeris | Morecambe | 44 | 3,809 | 0 | 1 | 6.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Morecambe | 3 | 250 | 0 | 0 | 6.2 | |
| English Football League Trophy | Morecambe | 3 | 199 | 0 | 0 | 6.3 | |
| FA Cup | Morecambe | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.7 |
| 2021-2022 | League One Liga Bola Sepak Inggeris | Morecambe | 29 | 2,004 | 1 | 1 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Morecambe | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| FA Cup | Morecambe | 1 | 25 | 0 | 0 | 6.2 | |
| English Football League Cup | Morecambe | 1 | 33 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2020-2021 | League Two Liga Bola Sepak Inggeris | Morecambe | 26 | 1,850 | 0 | 2 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Morecambe | 1 | 28 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2019-2020 | League Two Liga Bola Sepak Inggeris | Grimsby Town | 17 | 1,364 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Grimsby Town | 3 | 234 | 0 | 0 | 6.3 | |
| FA Cup | Grimsby Town | 2 | 180 | 0 | 1 | 6.7 | |
| English Football League Trophy | Grimsby Town | 2 | 164 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2018-2019 | League One Liga Bola Sepak Inggeris | Accrington Stanley | 4 | 255 | 0 | 1 | 6.1 |
|---|