Iklan
Liam Gordon bermain untuk Gillingham. Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Scotland, Umur: 30, Ketinggian: 178 cm, Nilai pasaran: €250K. 2026-2027: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Gillingham vs Walsall (15 Ogos 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €550K (30 Dis 2021)
Gillingham: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Gillingham yang tersedia untuk musim 2026/27, Liam Gordon bermain selama 37 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 1 perlawanan.
Gillingham: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Motherwell: 57 perlawanan, 2 gol, 1 bantuan gol
St Johnstone: 189 perlawanan, 4 gol, 3 bantuan gol
St. Johnstone U21: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Gillingham, Skor langsung
Liam Gordon berumur 30 tahun. Tarikh lahir: 26 Januari 1996.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Liam Gordon bermain untuk Gillingham.
Ketinggian Liam Gordon: 178 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Scotland.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Motherwell | 30 tahun | €250K | |
| Motherwell | 30 tahun | €350K | |
| Motherwell | 29 tahun | €400K | |
| Motherwell | 29 tahun | €400K | |
| Motherwell | 29 tahun | €450K | |
| Motherwell | 28 tahun | €500K | |
| Saint Johnstone | 28 tahun | €500K | |
| Saint Johnstone | 27 tahun | €500K | |
| Saint Johnstone | 27 tahun | €500K | |
| Saint Johnstone | 26 tahun | €500K | |
| Saint Johnstone | 26 tahun | €500K | |
| Saint Johnstone | 25 tahun | €550K | |
| Saint Johnstone | 25 tahun | €500K | |
| Saint Johnstone | 24 tahun | €400K | |
| Saint Johnstone | 24 tahun | €300K | |
| Saint Johnstone | 24 tahun | €200K | |
| Saint Johnstone | 23 tahun | €200K | |
| Saint Johnstone | 22 tahun | €150K | |
| Saint Johnstone | 22 tahun | €150K | |
| Saint Johnstone | 22 tahun | €50K | |
| Saint Johnstone | 20 tahun | €50K |
Nilai pasaran: €250K.
Liam Gordon pada musim 2026-2027: 1 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Liam Gordon pada musim 2026-2027: 1 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 37. Purata rating: 6.4.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League Two Inggeris | Gillingham | 1 | 37 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2025-2026 | Premiership Scotland | Motherwell | 17 | 993 | 1 | 0 | 6.9 |
| Piala Liga Scotland | Motherwell | 5 | 405 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Piala Scotland | Motherwell | 2 | 138 | 0 | 0 | 6.1 | |
| 2024-2025 | Premiership Scotland | Motherwell | 27 | 2,316 | 1 | 1 | 6.5 |
| Piala Liga Scotland | Motherwell | 6 | 570 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2023-2024 |
| St Johnstone |
| 32 |
| 2,650 |
| 0 |
| 0 |
| 6.3 |
| Piala Liga Scotland | St Johnstone | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.2 |
| Piala Scotland | St Johnstone | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2022-2023 | Premiership Scotland | St Johnstone | 32 | 2,638 | 2 | 1 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala Scotland | St Johnstone | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Piala Cabaran Scotland | St. Johnstone U21 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2021-2022 | Premiership Scotland | St Johnstone | 33 | 2,865 | 1 | 0 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europa | St Johnstone | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Piala Scotland | St Johnstone | 1 | 120 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Piala Liga Scotland | St Johnstone | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Liga Konferensi Eropah | St Johnstone | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2020-2021 | Premiership Scotland | St Johnstone | 36 | 3,156 | 1 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala Liga Scotland | St Johnstone | 7 | 669 | 0 | 1 | – | |
| Piala Scotland | St Johnstone | 5 | 480 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Premiership Scotland | St Johnstone | 16 | 1,392 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala Scotland | St Johnstone | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Premiership Scotland | St Johnstone | 10 | 779 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2017-2018 | Premiership Scotland | St Johnstone | 5 | 345 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|