Iklan
Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Itali, Umur: 29, Ketinggian: 180 cm, Nilai pasaran: €350K. 2026-2027: 11 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Reggiana 1919 vs Sambenedettese (31 Oktober 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tertinggi: €450K (10 Dis 2025)
Reggiana 1919: 96 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Reggio Audace: 29 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Renate: 5 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Skor langsung
Lorenzo Libutti berumur 29 tahun. Tarikh lahir: 17 September 1997.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Ketinggian Lorenzo Libutti: 180 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Itali.
Nilai pasaran: €350K.
Lorenzo Libutti pada musim 2026-2027: 11 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Reggiana 1919 | 28 tahun | €350K | |
| Reggiana 1919 | 28 tahun | €450K | |
| Reggiana 1919 | 27 tahun | €400K | |
| Reggiana 1919 | 27 tahun | €400K | |
| Reggiana 1919 | 27 tahun | €250K | |
| Reggiana 1919 | 26 tahun | €250K | |
| Reggiana 1919 | 26 tahun | €200K | |
| Reggiana 1919 | 25 tahun | €150K | |
| Reggiana 1919 | 25 tahun | €225K | |
| Reggiana 1919 | 24 tahun | €200K | |
| Reggiana 1919 | 24 tahun | €300K | |
| Reggiana 1919 | 23 tahun | €400K | |
| Reggiana 1919 | 23 tahun | €300K | |
| Reggiana 1919 | 22 tahun | €200K | |
| Reggiana 1919 | 22 tahun | €175K | |
| Triestina | 21 tahun | €150K | |
| Triestina | 21 tahun | €125K | |
| Triestina | 20 tahun | €125K | |
| Triestina | 20 tahun | €100K |
Lorenzo Libutti pada musim 2026-2027: 11 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 656. Purata rating: 6.8.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Serie C Itali | Reggiana 1919 | 11 | 656 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2025-2026 | Serie B Itali | Reggiana 1919 | 31 | 2,282 | 0 | 0 | 6.5 |
| Coppa Italia | Reggiana 1919 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Reggiana 1919 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2024-2025 | Serie B Itali | Reggiana 1919 | 30 | 2,429 | 0 | 1 | 6.5 |
| Coppa Italia | Reggiana 1919 | 1 | 28 | 0 | 0 | 6.1 | |
| 2023-2024 |
| Serie B Itali |
| Reggiana 1919 |
| 19 |
| 991 |
| 0 |
| 0 |
| 6.4 |
| Coppa Italia | Reggiana 1919 | 2 | 137 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2020-2021 | Serie B Itali | Reggio Audace | 29 | 2,347 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2018-2019 | Serie C Itali | Renate | 5 | 212 | 0 | 0 | – |
|---|