Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tertinggi: €250K (4 Dis 2023)
Dikemas kini:
Maciej Dabrowski bermain untuk Pogon Szczecin. Posisi: Penjaga Gol, Kewarganegaraan: Poland, Umur: 28, Ketinggian: 197 cm, Nilai pasaran: €225K. Maciej Dabrowski pada musim 2026-2027: 2 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Maciej Dabrowski ialah Kosice vs Trencin, dengan 90 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 2 Ogos 2026.
Kosice: 15 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Raith Rovers: 78 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Queen of South: 14 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Hibernian: 8 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Dumbarton: 12 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Cowdenbeath: 3 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Pogon Szczecin, Skor langsung
Maciej Dabrowski berumur 28 tahun. Tarikh lahir: 9 Jun 1998.
Posisi: Penjaga Gol.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Kosice | 27 tahun | €225K | |
| Kosice | 27 tahun | €200K | |
| Free Player | 27 tahun | €175K | |
| Raith Rovers | 27 tahun | €200K | |
| Raith Rovers | 26 tahun | €250K | |
| Raith Rovers | 26 tahun | €250K | |
| Raith Rovers | 25 tahun | €250K | |
| Hibernian | 25 tahun | €150K | |
| Hibernian | 24 tahun | €150K | |
| Hibernian | 24 tahun | €150K | |
| Hibernian | 23 tahun | €50K | |
| Hibernian | 23 tahun | €25K | |
| Hibernian | 22 tahun | €25K |
Maciej Dabrowski bermain untuk Pogon Szczecin.
Ketinggian Maciej Dabrowski: 197 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Poland.
Nilai pasaran: €225K.
Maciej Dabrowski pada musim 2026-2027: 2 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Maciej Dabrowski pada musim 2026-2027: 2 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 180. Purata rating: 6.3.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Super liga Slovakia | Kosice | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2025-2026 | Super liga Slovakia | Kosice | 13 | 1,168 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2024-2025 | Championship Scotland | Raith Rovers | 22 | 1,980 | 0 | 0 | 6.5 |
| Scottish League Cup | Raith Rovers | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Scottish Cup | Raith Rovers | 2 | 210 | 0 | 0 | 7.7 | |
| Scottish Challenge Cup | Raith Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2023-2024 |
|---|
| Championship Scotland |
| Raith Rovers |
| 36 |
| 3,270 |
| 0 |
| 0 |
| 6.9 |
| Scottish Challenge Cup | Raith Rovers | 4 | 329 | 0 | 0 | 6.7 |
| Scottish League Cup | Raith Rovers | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.4 |
| Premiership Scotland | Raith Rovers | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.1 |
| Scottish Cup | Raith Rovers | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2022-2023 | Scottish League Cup | Raith Rovers | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One Scotland | Queen of South | 13 | 1,096 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Scottish Challenge Cup | Queen of South | 1 | 120 | 0 | 0 | 8.6 | |
| Scottish League Cup | Hibernian | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2021-2022 | Premiership Scotland | Hibernian | 6 | 540 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2020-2021 | Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Hibernian | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One Scotland | Dumbarton | 8 | 720 | 0 | 0 | – | |
| Scottish League Cup | Dumbarton | 4 | 349 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2019-2020 | Scottish League Cup | Cowdenbeath | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Scottish League Cup | Cowdenbeath | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|