Iklan
Mahmoud Eid bermain untuk Odisha. Posisi: Penyerang, Kewarganegaraan: Wilayah Palestin, Umur: 33, Ketinggian: 180 cm, Nilai pasaran: €300K. 2026-2027: 4 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Mohun Bagan Super Giant vs Odisha (5 November 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tertinggi: €600K (1 Mei 2025)
Odisha: 4 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Odisha yang tersedia untuk musim 2026/27, Mahmoud Eid bermain selama 337 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 4 perlawanan.
Odisha: 4 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Thep Xanh Nam Dinh: 6 perlawanan, 0 gol, 2 bantuan gol
True Bangkok United: 93 perlawanan, 34 gol, 18 bantuan gol
Nongbua Pitchaya: 12 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Orgryte: 9 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Kalmar: 35 perlawanan, 3 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Odisha, Skor langsung
Mahmoud Eid berumur 33 tahun. Tarikh lahir: 26 Jun 1993.
Posisi: Penyerang.
Mahmoud Eid bermain untuk Odisha.
Ketinggian Mahmoud Eid: 180 cm.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| PVF-CAND | 33 tahun | €300K | |
| Nam Dinh | 32 tahun | €400K | |
| Bangkok United | 31 tahun | €600K | |
| Bangkok United | 31 tahun | €500K | |
| Bangkok United | 30 tahun | €500K | |
| Bangkok United | 30 tahun | €400K | |
| Bangkok United | 29 tahun | €300K | |
| Bangkok United | 29 tahun | €250K | |
| Nongbua Pitchaya | 28 tahun | €250K | |
| Al Muharraq | 28 tahun | €175K | |
| Kalmar | 26 tahun | €100K | |
| Kalmar | 26 tahun | €200K | |
| Kalmar | 25 tahun | €75K | |
| Kalmar | 24 tahun | €75K | |
| Kalmar | 23 tahun | €200K | |
| Kalmar | 23 tahun | €175K | |
| Åtvidabergs | 22 tahun | €150K | |
| Nykopings BIS | 21 tahun | €100K |
Kaki dominan: Kiri.
Kewarganegaraan: Wilayah Palestin.
Nilai pasaran: €300K.
Mahmoud Eid pada musim 2026-2027: 4 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Mahmoud Eid pada musim 2026-2027: 4 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 337. Purata rating: 6.6.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga Super India | Odisha | 4 | 337 | 1 | 0 | 6.6 |
| 2026 | Kelayakan Kejuaraan Dunia (AFC) | PalestinPasukan kebangsaan | 2 | 90 | 0 | 1 | 6.6 |
| 2025-2026 | Liga Juara-Juara Dua AFC | Thep Xanh Nam Dinh | 5 | 364 | 0 | 2 | 7.0 |
| Kejohanan Kelab ASEAN | Thep Xanh Nam Dinh | 1 | 59 | 0 | 0 | 6.1 | |
| 2024-2025 | Thai League 1 | True Bangkok United | 24 | 1,640 | 12 | 5 | 7.3 |
| Liga Juara-Juara Dua AFC | True Bangkok United | 7 | 535 |
| 1 |
| 1 |
| 6.7 |
| Liga Juara-Juara AFC Elite | True Bangkok United | 1 | 65 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2023-2024 | Thai League 1 | True Bangkok United | 24 | 1,871 | 9 | 9 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara AFC | True Bangkok United | 8 | 629 | 1 | 0 | 6.5 | |
| Piala FA Thailand | True Bangkok United | 1 | 43 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2023 | Piala Juara-Juara Thailand | True Bangkok United | 1 | 74 | 1 | 0 | 8.0 |
|---|
| 2022-2023 | Thai League 1 | True Bangkok United | 25 | 1,851 | 9 | 3 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala FA Thailand | True Bangkok United | 2 | 173 | 1 | 0 | 8.0 |
| 2021-2022 | Thai League 1 | Nongbua Pitchaya | 11 | 931 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala Thai League | Nongbua Pitchaya | 1 | 36 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Piala Arab | PalestinPasukan kebangsaan | 2 | 38 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2019-2020 | Liga Super Indonesia | Orgryte | 2 | 157 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019 | Allsvenskan Sweden | Kalmar | 10 | 511 | 1 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2018-2019 | Superettan Sweden | Orgryte | 7 | 227 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2017-2018 | Allsvenskan Sweden | Kalmar | 1 | 23 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2017 | Allsvenskan Sweden | Kalmar | 3 | 183 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2016-2017 | Allsvenskan Sweden | Kalmar | 20 | 900 | 2 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2016 | Allsvenskan Sweden | Kalmar | 1 | 17 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|