Iklan
Manuela Vanegas bermain untuk Brighton(w). Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Colombia, Umur: 25, Ketinggian: 168 cm, Nilai pasaran: €80K. 2026-2027: 11 perlawanan, 0 gol, 2 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Brighton & Hove Albion (W) vs Crystal Palace (W) (1 November 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Brighton & Hove Albion (W): 8 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Dalam rekod Brighton & Hove Albion (W) yang tersedia untuk musim 2026/27, Manuela Vanegas bermain selama 702 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 8 perlawanan.
Brighton & Hove Albion (W): 30 perlawanan, 2 gol, 2 bantuan gol
Real Sociedad (W): 94 perlawanan, 11 gol, 3 bantuan gol
Barcelona (W): 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Espanyol (W): 33 perlawanan, 3 gol, 1 bantuan gol
Halaman berkaitan: Brighton(w), Skor langsung
Manuela Vanegas berumur 25 tahun. Tarikh lahir: 9 November 2000.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Manuela Vanegas bermain untuk Brighton(w).
Ketinggian Manuela Vanegas: 168 cm.
Kaki dominan: Kiri.
Kewarganegaraan: Colombia.
Nilai pasaran: €80K.
Manuela Vanegas pada musim 2026-2027: 11 perlawanan, 0 gol dan 2 assist dalam semua pertandingan.
Manuela Vanegas pada musim 2026-2027: 11 perlawanan, 0 gol dan 2 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 898. Purata rating: 6.7.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga Super Wanita Inggeris | Brighton & Hove Albion (W) | 8 | 702 | 0 | 1 | 6.8 |
| Piala Liga Wanita Inggeris | Brighton & Hove Albion (W) | 3 | 196 | 0 | 1 | 6.3 | |
| 2025-2026 | Liga Super Wanita Inggeris | Brighton & Hove Albion (W) | 14 | 1,037 | 1 | 0 | 6.6 |
| Piala FA Wanita Inggeris | Brighton & Hove Albion (W) | 5 | 450 | 1 | 0 | 6.8 | |
| CNL Wanita | ColombiaPasukan kebangsaan | 6 | 540 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2024-2025 | Liga F Sepanyol | Real Sociedad (W) | 11 |
| 990 |
| 3 |
| 1 |
| 7.2 |
| Copa de la Reina | Real Sociedad (W) | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.2 |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | ColombiaPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2024 | Bola Sepak Olimpik Wanita | ColombiaPasukan kebangsaan | 4 | 390 | 0 | 1 | 6.9 |
|---|
| 2023-2024 | Liga F Sepanyol | Real Sociedad (W) | 20 | 1,501 | 1 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Reina | Real Sociedad (W) | 4 | 286 | 2 | 0 | 7.0 | |
| Copa de la Reina | Barcelona (W) | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.9 | |
| CNCF GWC Wanita | ColombiaPasukan kebangsaan | 4 | 360 | 1 | 1 | 6.9 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | ColombiaPasukan kebangsaan | 2 | 135 | 0 | 1 | 7.3 |
| 2023 | Kejuaraan Dunia Wanita | ColombiaPasukan kebangsaan | 4 | 360 | 1 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | ColombiaPasukan kebangsaan | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2022-2023 | Liga F Sepanyol | Real Sociedad (W) | 26 | 2,186 | 3 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Supercopa Sepanyol Wanita | Real Sociedad (W) | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.3 | |
| Copa de la Reina | Real Sociedad (W) | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Liga Juara-Juara Wanita | Real Sociedad (W) | 1 | 45 | 0 | 0 | 5.9 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | ColombiaPasukan kebangsaan | 5 | 400 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2022 | Copa América Wanita | ColombiaPasukan kebangsaan | 6 | 540 | 2 | 0 | 7.5 |
|---|
| 2021-2022 | Liga F Sepanyol | Real Sociedad (W) | 26 | 2,097 | 2 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Reina | Real Sociedad (W) | 2 | 180 | 0 | 0 | 5.9 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | ColombiaPasukan kebangsaan | 4 | 360 | 0 | 1 | 6.5 |
| 2021 | Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | ColombiaPasukan kebangsaan | 2 | 180 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Liga F Sepanyol | Espanyol (W) | 33 | 2,932 | 3 | 1 | – |
|---|