Iklan
Marcelo González bermain untuk 2 de Mayo. Posisi: Pemain Tengah, Kewarganegaraan: Paraguay, Umur: 30, Ketinggian: 171 cm, Nilai pasaran: €100K. 2026: 10 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Club Guaraní vs Club Sportivo 2 de Mayo (31 Oktober 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €900K (8 Dis 2021)
| Tarikh |
|---|
Club Sportivo 2 de Mayo: 11 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Club Sportivo 2 de Mayo yang tersedia untuk musim 2026, Marcelo González bermain selama 565 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 8 perlawanan.
Club Sportivo 2 de Mayo: 10 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Atlético Tembetary: 13 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Sol de America: 17 perlawanan, 1 gol, 1 bantuan gol
Nacional Asunción: 14 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Atlético Tucumán: 10 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Club Guaraní: 63 perlawanan, 3 gol, 4 bantuan gol
Halaman berkaitan: 2 de Mayo, Skor langsung
Marcelo González berumur 30 tahun. Tarikh lahir: 27 Mei 1996.
Posisi: Pemain Tengah.
Marcelo González bermain untuk 2 de Mayo.
| Pasukan |
|---|
| Umur |
|---|
| Nilai |
|---|
| 2 de Mayo | 30 tahun | €100K | |
| Sol de America | 28 tahun | €200K | |
| Nacional Asuncion | 28 tahun | €250K | |
| Atletico Tucuman | 27 tahun | €350K | |
| Atletico Tucuman | 27 tahun | €550K | |
| Club Guaraní | 26 tahun | €700K | |
| Club Guaraní | 26 tahun | €750K | |
| Club Guaraní | 25 tahun | €900K |
Ketinggian Marcelo González: 171 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Paraguay.
Nilai pasaran: €100K.
Marcelo González pada musim 2026: 10 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Marcelo González pada musim 2026: 10 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 503. Purata rating: 6.4.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Primera Division Paraguay | Club Sportivo 2 de Mayo | 10 | 503 | 1 | 0 | 6.4 |
| 2024-2025 | Primera Division Paraguay | Atlético Tembetary | 13 | 557 | 0 | 0 | 6.3 |
| Primera Division Paraguay | Sol de America | 14 | 517 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 2024 | Primera Division Paraguay | Sol de America | 3 | 86 | 0 | 0 | 6.4 |
| Primera Division Paraguay | Nacional Asunción | 6 | 375 | 0 | 0 | 6.1 | |
| Copa Sudamericana | Nacional Asunción | 2 | 17 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Copa Libertadores |
| Nacional Asunción |
| 2 |
| 39 |
| 0 |
| 0 |
| 6.4 |
| 2023-2024 | Primera Division Paraguay | Nacional Asunción | 2 | 20 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Nacional Asunción | 2 | 26 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2023 | Liga Profesional Argentina | Atlético Tucumán | 7 | 185 | 1 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala Liga Argentina | Atlético Tucumán | 2 | 15 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2022-2023 | Liga Profesional Argentina | Atlético Tucumán | 1 | 60 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Division Paraguay | Club Guaraní | 10 | 657 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Primera Division Paraguay | Club Guaraní | 17 | 551 | 1 | 2 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Club Guaraní | 2 | 161 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2021-2022 | Primera Division Paraguay | Club Guaraní | 17 | 759 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Division Paraguay | River Plate (PAR) | 1 | 73 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Primera Division Paraguay | River Plate (PAR) | 14 | 1,053 | 2 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | River Plate (PAR) | 7 | 611 | 4 | 1 | 7.1 |
| 2020-2021 | Primera Division Paraguay | Club Guaraní | 2 | 47 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Division Paraguay | River Plate (PAR) | 11 | 739 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Primera Division Paraguay | River Plate (PAR) | 18 | 1,602 | 4 | 4 | 6.5 |
|---|
| 2019-2020 | Primera Division Paraguay | River Plate (PAR) | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Division Paraguay | Club Guaraní | 3 | 49 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Primera Division Paraguay | Club Guaraní | 7 | 332 | 2 | 1 | 5.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Club Guaraní | 1 | 37 | 0 | 1 | 7.0 |
| 2018-2019 | Primera Division Paraguay | Club Guaraní | 1 | 23 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018 | Copa Libertadores | Club Guaraní | 3 | 123 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|