Iklan
Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Serbia, Umur: 34, Ketinggian: 190 cm. 2023-2024: 10 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Zeleznicar Pancevo vs Spartak Subotica (10 Disember 2023).
Dikemas kini:
Tertinggi: €450K (2 Ogo 2018)
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Indjija | 33 tahun | €75K | |
| Indjija | 32 tahun | €100K | |
| Zeleznicar Pancevo | 32 tahun | €150K | |
| Zeleznicar Pancevo | 31 tahun | €200K | |
| Čukarički | 31 tahun | €100K | |
| Borac Banja Luka | 30 tahun | €150K | |
| Radnicki 1923 | 30 tahun | €200K | |
| FCU 1948 Craiova |
Železničar Pančevo: 10 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Čukarički: 7 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Vozdovac Beograd: 39 perlawanan, 1 gol, 1 bantuan gol
Borac Banja Luka: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Radnicki 1923 Kragujevac: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
FCU 1948 Craiova: 9 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Skor langsung
Marko Gajić berumur 34 tahun. Tarikh lahir: 10 Mac 1992.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Ketinggian Marko Gajić: 190 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Serbia.
Marko Gajić pada musim 2023-2024: 10 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
| 29 tahun |
| €200K |
| FCU 1948 Craiova | 29 tahun | €250K |
| Vozdovac Beograd | 29 tahun | €350K |
| Vozdovac Beograd | 28 tahun | €350K |
| Olimpija Ljubljana | 27 tahun | €100K |
| Olimpija Ljubljana | 27 tahun | €200K |
| Olimpija Ljubljana | 26 tahun | €400K |
| Olimpija Ljubljana | 26 tahun | €450K |
| Vozdovac Beograd | 25 tahun | €400K |
| Vozdovac Beograd | 25 tahun | €250K |
| Vozdovac Beograd | 24 tahun | €250K |
| Habitpharm Javor | 24 tahun | €325K |
| Habitpharm Javor | 23 tahun | €300K |
Marko Gajić pada musim 2023-2024: 10 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 583. Purata rating: 6.1.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | Superliga Serbia | Železničar Pančevo | 10 | 583 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2022-2023 | Superliga Serbia | Čukarički | 7 | 196 | 0 | 0 | 6.8 |
| Liga Konferensi Eropah | Borac Banja Luka | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2021-2022 | Superliga Serbia | Vozdovac Beograd | 5 | 450 | 0 | 0 | – |
| Liga Konferensi Eropah | Vozdovac Beograd | 1 | 52 | 0 | 0 | – | |
| Superliga Serbia | Radnicki 1923 Kragujevac | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| FCU 1948 Craiova |
| 8 |
| 532 |
| 0 |
| 0 |
| 6.1 |
| Piala Romania | FCU 1948 Craiova | 1 | 17 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Superliga Serbia | Vozdovac Beograd | 32 | 2,851 | 1 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | Vozdovac Beograd | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2018-2019 | Liga Europa | Olimpija Ljubljana | 1 | 12 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2017-2018 | Liga Juara-Juara | Olimpija Ljubljana | 2 | 179 | 0 | 0 | – |
|---|