Iklan
Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Uruguay, Umur: 36, Ketinggian: 184 cm, Nilai pasaran: €25K. 2023-2024: 3 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: San Lorenzo vs Patronato Parana (2 Disember 2019).
Dikemas kini:
Tertinggi: €650K (17 Dis 2018)
Cerro Montevideo: 9 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Montevideo Wanderers: 9 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Rentistas: 13 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Patronato Parana: 15 perlawanan, 0 gol, 3 bantuan gol
Atlético Tucumán: 21 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Tigre: 11 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Skor langsung
Mathías Abero berumur 36 tahun. Tarikh lahir: 9 April 1990.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Ketinggian Mathías Abero: 184 cm.
Kaki dominan: Kiri.
Kewarganegaraan: Uruguay.
Nilai pasaran: €25K.
Mathías Abero pada musim 2023-2024: 3 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Cerro Montevideo | 35 tahun | €50K | |
| Cerro Montevideo | 35 tahun | €100K | |
| Cerro Montevideo | 34 tahun | €125K | |
| Cerro Montevideo | 34 tahun | €150K | |
| Cerro Montevideo | 33 tahun | €150K | |
| Cerro Montevideo | 33 tahun | €100K | |
| Cerro Montevideo | 32 tahun | €200K | |
| Cerro Montevideo | 32 tahun | €200K | |
| Montevideo Wanderers | 31 tahun | €200K | |
| Montevideo Wanderers | 31 tahun | €200K | |
| Montevideo Wanderers | 31 tahun | €250K | |
| Rentistas | 30 tahun | €250K | |
| Rentistas | 30 tahun | €250K | |
| Patronato Parana | 29 tahun | €475K | |
| Patronato Parana | 29 tahun | €600K | |
| Patronato Parana | 29 tahun | €600K | |
| Atletico Tucuman | 28 tahun | €650K | |
| Club Atletico Tigre | 28 tahun | €200K | |
| Club Atletico Tigre | 27 tahun | €400K | |
| Atletico Rafaela | 26 tahun | €500K | |
| Atletico Rafaela | 26 tahun | €400K | |
| Atletico Rafaela | 25 tahun | €400K | |
| Nacional Montevideo | 25 tahun | €200K | |
| Bologna | 25 tahun | €100K | |
| Bologna | 24 tahun | €150K | |
| Bologna | 24 tahun | €150K | |
| Avellino | 23 tahun | €250K | |
| Bologna | 23 tahun | €300K | |
| Bologna | 22 tahun | €300K | |
| Nacional Montevideo | 21 tahun | €450K | |
| Nacional Montevideo | 21 tahun | €325K | |
| Racing Club Montevideo | 20 tahun | €250K | |
| Racing Club Montevideo | 20 tahun | €175K |
Mathías Abero pada musim 2023-2024: 3 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 163.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | Primera Division Uruguay | Cerro Montevideo | 3 | 163 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Primera Division Uruguay | Cerro Montevideo | 6 | 221 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Primera Division Uruguay | Montevideo Wanderers | 7 | 170 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Primera Division Uruguay | Montevideo Wanderers | 2 | 164 | 0 | 0 | – |
| Primera Division Uruguay | Rentistas | 13 | 753 | 0 | 0 | – | |
| 2019-2020 | Liga Profesional Argentina | Patronato Parana |
| 14 |
| 1,260 |
| 0 |
| 3 |
| 6.8 |
| Superliga Piala Argentina | Patronato Parana | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Liga Profesional Argentina | Atlético Tucumán | 18 | 1,350 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Atlético Tucumán | 1 | 0 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2018 | Copa Libertadores | Atlético Tucumán | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Argentina | Atlético Tucumán | 1 | 34 | 0 | 0 | 5.2 |
| 2017-2018 | Liga Profesional Argentina | Tigre | 11 | 905 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2016-2017 | Liga Profesional Argentina | Atlético de Rafaela | 22 | 1,948 | 1 | 1 | 6.5 |
|---|
| 2016 | Liga Profesional Argentina | Atlético de Rafaela | 3 | 147 | 1 | 0 | 5.9 |
|---|
| 2015-2016 | Liga Profesional Argentina | Atlético de Rafaela | 6 | 313 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | Serie B Itali | Bologna | 5 | 113 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Serie A Itali | Bologna | 8 | 164 | 0 | 0 | – |
|---|