
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tertinggi: €1J (23 Mac 2023)
Dikemas kini:
Matt Ingram bermain untuk West Brom. Posisi: Penjaga Gol, Kewarganegaraan: England, Umur: 32, Ketinggian: 191 cm, Nilai pasaran: €300K. Matt Ingram pada musim 2026-2027: 1 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Matt Ingram ialah Newcastle United vs West Bromwich Albion, dengan 90 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 27 Ogos 2026.
West Bromwich Albion: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Oxford United: 7 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Hull City: 113 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Luton Town: 4 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Queens Park Rangers: 12 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Wycombe Wanderers: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: West Brom, Skor langsung
Matt Ingram berumur 32 tahun. Tarikh lahir: 18 Disember 1993.
Posisi: Penjaga Gol.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Oxford United | 32 tahun | €300K | |
| Oxford United | 31 tahun | €400K | |
| Oxford United | 31 tahun | €500K | |
| Oxford United | 31 tahun | €800K | |
| Hull City | 30 tahun | €900K | |
| Hull City | 30 tahun | €900K | |
| Hull City | 29 tahun | €1J | |
| Hull City | 29 tahun | €1J | |
| Hull City | 28 tahun | €700K | |
| Luton Town | 28 tahun | €800K | |
| Hull City | 27 tahun | €600K | |
| Hull City | 27 tahun | €600K | |
| Hull City | 26 tahun | €250K | |
| Queens Park Rangers | 25 tahun | €250K | |
| Queens Park Rangers | 24 tahun | €250K | |
| Queens Park Rangers | 24 tahun | €250K | |
| Queens Park Rangers | 23 tahun | €250K | |
| Queens Park Rangers | 22 tahun | €250K | |
| Queens Park Rangers | 22 tahun | €200K | |
| Wycombe Wanderers | 20 tahun | €50K |
Matt Ingram bermain untuk West Brom.
Ketinggian Matt Ingram: 191 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: England.
Nilai pasaran: €300K.
Matt Ingram pada musim 2026-2027: 1 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Matt Ingram pada musim 2026-2027: 1 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 90. Purata rating: 5.6.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Piala EFL | West Bromwich Albion | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.6 |
| 2025-2026 | Piala FA Inggeris | Oxford United | 2 | 210 | 0 | 0 | 7.8 |
| Piala EFL | Oxford United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.9 | |
| 2024-2025 | Piala EFL | Oxford United | 2 | 180 | 0 | 0 | 8.2 |
| Championship Inggeris | Oxford United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.9 | |
| Piala FA Inggeris | Oxford United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.5 | |
| 2023-2024 |
| Championship Inggeris |
| Hull City |
| 10 |
| 818 |
| 0 |
| 0 |
| 6.3 |
| Piala FA Inggeris | Hull City | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.1 |
| Piala EFL | Hull City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2022-2023 | Championship Inggeris | Hull City | 22 | 1,980 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala FA Inggeris | Hull City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2022 | Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Hull City | 1 | 62 | 0 | 0 | 7.8 |
|---|
| 2021-2022 | Championship Inggeris | Hull City | 29 | 2,587 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Hull City | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.0 | |
| Championship Inggeris | Luton Town | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2020-2021 | League One Inggeris | Hull City | 38 | 3,420 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Hull City | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| Piala EFL | Hull City | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.3 |
| 2019-2020 | Piala EFL | Hull City | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship Inggeris | Hull City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Piala FA Inggeris | Hull City | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Championship Inggeris | Queens Park Rangers | 4 | 360 | 0 | 0 | 5.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala FA Inggeris | Queens Park Rangers | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.6 | |
| Piala EFL | Queens Park Rangers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 | |
| League One Inggeris | Wycombe Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2017-2018 | Championship Inggeris | Queens Park Rangers | 2 | 135 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One Inggeris | Northampton Town | 10 | 900 | 0 | 0 | 7.3 |
| 2015-2016 | Championship Inggeris | Queens Park Rangers | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|