Iklan
Maximilian Arfsten bermain untuk Middlesbrough. Posisi: Penyerang, Kewarganegaraan: Amerika Syarikat, Umur: 25, Ketinggian: 185 cm, Nilai pasaran: €6.5J. 2026-2027: 14 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Middlesbrough vs Charlton Athletic (31 Oktober 2026).
Dikemas kini:

Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €6.5J (27 Sep 2026)
Middlesbrough: 12 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Middlesbrough yang tersedia untuk musim 2026/27, Maximilian Arfsten bermain selama 437 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 3 perlawanan.
Middlesbrough: 14 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
MLS All Stars: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Columbus Crew: 114 perlawanan, 20 gol, 19 bantuan gol
Columbus Crew B: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Middlesbrough, Skor langsung
Maximilian Arfsten berumur 25 tahun. Tarikh lahir: 19 April 2001.
Posisi: Penyerang.
Maximilian Arfsten bermain untuk Middlesbrough.
Ketinggian Maximilian Arfsten: 185 cm.
Kaki dominan: Kiri.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Middlesbrough | 25 tahun | €6.5J | |
| Columbus Crew | 25 tahun | €5J | |
| Columbus Crew | 24 tahun | €4.5J | |
| Columbus Crew | 24 tahun | €3.5J | |
| Columbus Crew | 24 tahun | €2.5J | |
| Columbus Crew | 23 tahun | €1.2J | |
| Columbus Crew | 23 tahun | €600K | |
| Columbus Crew | 23 tahun | €400K | |
| Columbus Crew | 22 tahun | €200K | |
| Columbus Crew | 22 tahun | €200K | |
| Columbus Crew | 21 tahun | €150K |
Kewarganegaraan: Amerika Syarikat.
Nilai pasaran: €6.5J.
Maximilian Arfsten pada musim 2026-2027: 14 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Maximilian Arfsten pada musim 2026-2027: 14 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 561. Purata rating: 6.8.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Championship Inggeris | Middlesbrough | 12 | 437 | 1 | 0 | 6.7 |
| Piala EFL | Middlesbrough | 2 | 124 | 0 | 0 | 7.4 | |
| 2026 | Perlawanan All-Star MLS | MLS All Stars | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.2 |
| Major League Soccer | Columbus Crew | 15 | 1,287 | 3 | 4 | 6.8 | |
| US Open Cup | Columbus Crew | 1 | 90 | 1 | 0 | 8.2 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | Amerika SyarikatPasukan kebangsaan | 2 | 62 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Kejuaraan Dunia |
| Amerika SyarikatPasukan kebangsaan |
| 1 |
| 1 |
| 0 |
| 0 |
| 6.3 |
| 2025-2026 | Major League Soccer | Columbus Crew | 5 | 450 | 1 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Columbus Crew | 2 | 178 | 1 | 0 | 7.6 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | Amerika SyarikatPasukan kebangsaan | 4 | 174 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2025 | Major League Soccer | Columbus Crew | 27 | 2,392 | 5 | 6 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala Juara-Juara CONCACAF | Columbus Crew | 2 | 116 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Piala Emas CONCACAF | Amerika SyarikatPasukan kebangsaan | 5 | 435 | 1 | 3 | 7.6 |
| 2024-2025 | Major League Soccer | Columbus Crew | 5 | 364 | 1 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Columbus Crew | 1 | 89 | 1 | 0 | 7.2 | |
| Campeones Cup | Columbus Crew | 1 | 87 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Liga Negara-Negara CONCACAF | Amerika SyarikatPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.0 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | Amerika SyarikatPasukan kebangsaan | 1 | 65 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2024 | Major League Soccer | Columbus Crew | 28 | 1,747 | 3 | 5 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Columbus Crew | 5 | 423 | 0 | 2 | 6.7 | |
| Piala Juara-Juara CONCACAF | Columbus Crew | 2 | 37 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2023-2024 | Major League Soccer | Columbus Crew | 2 | 151 | 1 | 0 | 7.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala Juara-Juara CONCACAF | Columbus Crew | 1 | 1 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2023 | Major League Soccer | Columbus Crew | 12 | 186 | 2 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| US Open Cup | Columbus Crew | 3 | 256 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Leagues Cup | Columbus Crew | 1 | 9 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2022-2023 | Major League Soccer | Columbus Crew | 1 | 87 | 1 | 1 | 8.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLS Next Pro | Columbus Crew B | 1 | 79 | 0 | 0 | 6.5 |