Iklan
Posisi: Pemain Tengah, Kewarganegaraan: Jerman, Umur: 33, Ketinggian: 187 cm. 2023-2024: 25 perlawanan, 2 gol, 2 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Erzgebirge Aue vs Waldhof Mannheim (18 Mei 2024).
Dikemas kini:
Tertinggi: €750K (18 Jun 2018)
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Erzgebirge Aue | 31 tahun | €175K | |
| Erzgebirge Aue | 30 tahun | €200K | |
| Erzgebirge Aue | 30 tahun | €225K | |
| Erzgebirge Aue | 30 tahun | €250K | |
| Erzgebirge Aue | 29 tahun | €300K | |
| Wehen Wiesbaden | 29 tahun | €300K | |
| Wehen Wiesbaden | 28 tahun | €350K | |
| Heidenheim |
Erzgebirge Aue: 54 perlawanan, 3 gol, 4 bantuan gol
Wehen Wiesbaden: 32 perlawanan, 8 gol, 3 bantuan gol
Heidenheim 1846: 49 perlawanan, 5 gol, 3 bantuan gol
Union Berlin: 27 perlawanan, 5 gol, 3 bantuan gol
Arminia Bielefeld: 2 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Sandhausen: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Skor langsung
Maximilian Thiel berumur 33 tahun. Tarikh lahir: 3 Februari 1993.
Posisi: Pemain Tengah.
Ketinggian Maximilian Thiel: 187 cm.
Kaki dominan: Kiri.
Kewarganegaraan: Jerman.
Maximilian Thiel pada musim 2023-2024: 25 perlawanan, 2 gol dan 2 assist dalam semua pertandingan.
| 28 tahun |
| €300K |
| Heidenheim | 28 tahun | €325K |
| Heidenheim | 27 tahun | €400K |
| Heidenheim | 26 tahun | €500K |
| Heidenheim | 26 tahun | €500K |
| Heidenheim | 25 tahun | €650K |
| Heidenheim | 25 tahun | €750K |
| Heidenheim | 25 tahun | €600K |
| Heidenheim | 24 tahun | €350K |
| Union Berlin | 24 tahun | €250K |
| Union Berlin | 23 tahun | €300K |
| Union Berlin | 23 tahun | €450K |
| Union Berlin | 23 tahun | €700K |
| Union Berlin | 23 tahun | €700K |
| Union Berlin | 22 tahun | €700K |
| Union Berlin | 21 tahun | €600K |
| Köln | 21 tahun | €300K |
| Köln | 20 tahun | €400K |
| Wacker Burghausen | 20 tahun | €400K |
| Wacker Burghausen | 19 tahun | €250K |
| Wacker Burghausen | 19 tahun | €200K |
| Wacker Burghausen | 18 tahun | €125K |
| Wacker Burghausen | 18 tahun | €100K |
| Wacker Burghausen | 17 tahun | €100K |
| Wacker Burghausen | 17 tahun | €50K |
Maximilian Thiel pada musim 2023-2024: 25 perlawanan, 2 gol dan 2 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 388. Purata rating: 6.5.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | 3. Liga Jerman | Erzgebirge Aue | 25 | 388 | 2 | 2 | 6.5 |
| 2022-2023 | 3. Liga Jerman | Erzgebirge Aue | 29 | 1,050 | 1 | 2 | 6.3 |
| 2021-2022 | 3. Liga Jerman | Wehen Wiesbaden | 29 | 1,630 | 8 | 3 | 6.6 |
| Piala DFB | Wehen Wiesbaden | 1 | 45 | 0 | 0 | 5.7 | |
| 2020-2021 | 3. Liga Jerman | Wehen Wiesbaden | 2 | 69 | 0 | 0 | – |
| Bundesliga 2 Jerman | Heidenheim 1846 | 5 | 107 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2018-2019 |
|---|
| Bundesliga 2 Jerman |
| Heidenheim 1846 |
| 15 |
| 587 |
| 0 |
| 0 |
| 6.4 |
| Piala DFB | Heidenheim 1846 | 1 | 78 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2017-2018 | Bundesliga 2 Jerman | Heidenheim 1846 | 28 | 1,812 | 5 | 3 | 6.6 |
|---|
| 2016-2017 | Bundesliga 2 Jerman | Union Berlin | 3 | 72 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2015-2016 | Bundesliga 2 Jerman | Union Berlin | 15 | 1,232 | 2 | 2 | 6.8 |
|---|
| 2014-2015 | Bundesliga 2 Jerman | Union Berlin | 8 | 672 | 2 | 1 | 6.7 |
|---|
| 2013-2014 | Bundesliga 2 Jerman | Arminia Bielefeld | 2 | 65 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga 2 Jerman | Union Berlin | 1 | 8 | 0 | 0 | – | |
| Bundesliga 2 Jerman | Sandhausen | 1 | 7 | 0 | 0 | – |