Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tertinggi: €4J (28 Okt 2020)
Dikemas kini:
Mert Çetin bermain untuk Erzincanspor. Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Turkiye, Umur: 29, Ketinggian: 189 cm, Nilai pasaran: €150K. Mert Çetin pada musim 2025-2026: 5 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Mert Çetin ialah Boluspor vs Adana Demirspor, dengan 45 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 19 April 2026.
Erzincanspor: 5 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Erzincanspor yang tersedia untuk musim 2026/27, Mert Çetin bermain selama 425 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 4 perlawanan.
Boluspor: 4 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Ankaragücü: 52 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Adana Demirspor: 10 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Gençlerbirliği: 16 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Kayserispor: 13 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Hellas Verona: 10 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Erzincanspor, Skor langsung
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Erzincanspor | 29 tahun | €150K | |
| Boluspor | 29 tahun | €250K | |
| Boluspor | 29 tahun | €300K | |
| Free Player | 28 tahun | €350K | |
| Ankaragücü | 28 tahun | €400K | |
| Ankaragücü | 28 tahun | €500K | |
| Ankaragücü | 28 tahun | €500K | |
| Ankaragücü | 27 tahun | €550K | |
| Ankaragücü | 27 tahun | €700K | |
| Ankaragücü | 27 tahun | €850K | |
| Ankaragücü | 26 tahun | €850K | |
| Ankaragücü | 26 tahun | €1J | |
| Adana Demirspor | 26 tahun | €1.2J | |
| Adana Demirspor | 26 tahun | €1.5J | |
| Lecce | 25 tahun | €1.5J | |
| Kayserispor | 25 tahun | €1.7J | |
| Kayserispor | 25 tahun | €1.7J | |
| Verona | 24 tahun | €1.7J | |
| Verona | 24 tahun | €2.3J | |
| Verona | 24 tahun | €2.8J | |
| Verona | 24 tahun | €3.2J | |
| Verona | 23 tahun | €4J | |
| Verona | 23 tahun | €4J | |
| Roma | 23 tahun | €2J | |
| Roma | 23 tahun | €1.6J | |
| Roma | 22 tahun | €2J | |
| Roma | 22 tahun | €2J | |
| Gençlerbirliği | 22 tahun | €250K | |
| Gençlerbirliği | 22 tahun | €250K | |
| Gençlerbirliği | 21 tahun | €250K | |
| Gençlerbirliği | 21 tahun | €100K | |
| Gençlerbirliği | 21 tahun | €100K | |
| Gençlerbirliği | 20 tahun | €50K |
Mert Çetin berumur 29 tahun. Tarikh lahir: 1 Januari 1997.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Mert Çetin bermain untuk Erzincanspor.
Ketinggian Mert Çetin: 189 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Turkiye.
Nilai pasaran: €150K.
Mert Çetin pada musim 2025-2026: 5 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Mert Çetin pada musim 2025-2026: 5 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 217.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Liga Pertama Turki | Boluspor | 2 | 90 | 0 | 0 | 7.0 |
| Turkish Cup | Boluspor | 2 | 121 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Liga Pertama Turki | Ankaragücü | 1 | 6 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2024-2025 | Liga Pertama Turki | Ankaragücü | 27 | 2,023 | 0 | 0 | 6.7 |
| Turkish Cup | Ankaragücü | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2023-2024 | Liga Super Turki | Ankaragücü | 18 | 860 | 0 | 0 | 6.5 |
| Turkish Cup |
| 5 |
| 406 |
| 0 |
| 0 |
| 6.6 |
| 2022-2023 | Liga Super Turki | Adana Demirspor | 10 | 592 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A Itali | Gençlerbirliği | 1 | 21 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2021-2022 | Liga Super Turki | Kayserispor | 10 | 822 | 1 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turkish Cup | Kayserispor | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Serie A Itali | Hellas Verona | 2 | 46 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Coppa Italia | Hellas Verona | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Serie A Itali | Hellas Verona | 6 | 418 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Hellas Verona | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.1 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | Gençlerbirliği | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2020 | Kejohanan Eropah UEFA | TurkiPasukan kebangsaan | 1 | 10 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2019-2020 | Serie A Itali | Roma | 4 | 151 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A Itali | Gençlerbirliği | 2 | 102 | 0 | 0 | 5.8 |
| 2018-2019 | Liga Pertama Turki | Gençlerbirliği | 10 | 749 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2017-2018 | Liga Super Turki | Gençlerbirliği | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|