Iklan
Mike te Wierik bermain untuk Heracles Almelo. Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Belanda, Umur: 34, Ketinggian: 191 cm, Nilai pasaran: €150K. 2026-2027: 11 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: De Treffers vs Heracles Almelo (30 Oktober 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €1.5J (17 Dis 2019)
Heracles Almelo: 10 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Heracles Almelo yang tersedia untuk musim 2026/27, Mike te Wierik bermain selama 111 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 0 perlawanan.
Heracles Almelo: 35 perlawanan, 2 gol, 0 bantuan gol
Emmen: 93 perlawanan, 6 gol, 4 bantuan gol
Groningen: 143 perlawanan, 2 gol, 1 bantuan gol
Derby County U23: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Derby County: 3 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Heracles Almelo, Skor langsung
Mike te Wierik berumur 34 tahun. Tarikh lahir: 8 Jun 1992.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Mike te Wierik bermain untuk Heracles Almelo.
Ketinggian Mike te Wierik: 191 cm.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Heracles Almelo | 34 tahun | €150K | |
| Heracles Almelo | 33 tahun | €200K | |
| Heracles Almelo | 33 tahun | €250K | |
| Emmen | 33 tahun | €275K | |
| Emmen | 32 tahun | €325K | |
| Emmen | 32 tahun | €325K | |
| Emmen | 31 tahun | €325K | |
| Emmen | 31 tahun | €400K | |
| Emmen | 30 tahun | €500K | |
| Groningen | 30 tahun | €650K | |
| Groningen | 30 tahun | €650K | |
| Groningen | 29 tahun | €650K | |
| Groningen | 29 tahun | €800K | |
| Groningen | 28 tahun | €1J | |
| Groningen | 28 tahun | €1J | |
| Derby County | 28 tahun | €1.2J | |
| Groningen | 27 tahun | €1.2J | |
| Groningen | 27 tahun | €1.5J | |
| Groningen | 27 tahun | €1.3J | |
| Groningen | 26 tahun | €1J | |
| Groningen | 26 tahun | €1J | |
| Groningen | 25 tahun | €1J | |
| Heracles Almelo | 24 tahun | €1J | |
| Heracles Almelo | 24 tahun | €1J | |
| Heracles Almelo | 24 tahun | €1J | |
| Heracles Almelo | 23 tahun | €1J | |
| Heracles Almelo | 23 tahun | €600K | |
| Heracles Almelo | 22 tahun | €600K | |
| Heracles Almelo | 22 tahun | €750K | |
| Heracles Almelo | 21 tahun | €600K | |
| Heracles Almelo | 21 tahun | €500K | |
| Heracles Almelo | 20 tahun | €500K | |
| Heracles Almelo | 19 tahun | €250K | |
| Heracles Almelo | 18 tahun | €50K |
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Belanda.
Nilai pasaran: €150K.
Mike te Wierik pada musim 2026-2027: 11 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Mike te Wierik pada musim 2026-2027: 11 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 201. Purata rating: 6.3.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Eerste Divisie Belanda | Heracles Almelo | 10 | 111 | 0 | 0 | 6.4 |
| Piala KNVB Belanda | Heracles Almelo | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.1 | |
| 2025-2026 | Eredivisie Belanda | Heracles Almelo | 22 | 1,382 | 1 | 0 | 6.2 |
| Piala KNVB Belanda | Heracles Almelo | 2 | 161 | 1 | 0 | 7.1 | |
| 2024-2025 | Eerste Divisie Belanda | Emmen | 36 | 3,114 | 4 | 1 | 6.8 |
| Piala KNVB Belanda | Emmen | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.7 | |
| 2023-2024 |
| Eerste Divisie Belanda |
| Emmen |
| 37 |
| 3,112 |
| 2 |
| 2 |
| 6.5 |
| 2022-2023 | Eredivisie Belanda | Emmen | 14 | 1,198 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eerste Divisie Belanda | Emmen | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Piala KNVB Belanda | Emmen | 1 | 90 | 0 | 1 | 6.7 | |
| Eredivisie Belanda | Groningen | 15 | 1,184 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Piala KNVB Belanda | Groningen | 2 | 142 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2021-2022 | Eredivisie Belanda | Groningen | 26 | 2,147 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala KNVB Belanda | Groningen | 2 | 104 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Eredivisie Belanda | Groningen | 16 | 1,341 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship Inggeris | Groningen | 2 | 171 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Piala EFL | Groningen | 1 | 55 | 0 | 0 | – | |
| Liga Perdana B-23 Inggeris | Derby County U23 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Championship Inggeris | Derby County | 2 | 102 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Piala EFL | Derby County | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2019-2020 | Eredivisie Belanda | Groningen | 23 | 2,014 | 1 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala KNVB Belanda | Groningen | 1 | 79 | 0 | 0 | 7.6 |
| 2018-2019 | Eredivisie Belanda | Groningen | 35 | 3,136 | 0 | 1 | 6.7 |
|---|
| 2017-2018 | Eredivisie Belanda | Groningen | 20 | 1,800 | 1 | 0 | 6.7 |
|---|