
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €12J (27 Mei 2021)
Dikemas kini:
Mislav Oršić bermain untuk Dinamo Zagreb. Posisi: Pemain Tengah, Kewarganegaraan: Croatia, Umur: 33, Ketinggian: 179 cm, Nilai pasaran: €500K. Mislav Oršić pada musim 2026-2027: 11 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Mislav Oršić ialah Hapoel Beer Sheva vs Dinamo Zagreb, dengan 64 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 17 September 2026.
Dinamo Zagreb: 4 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Dinamo Zagreb yang tersedia untuk musim 2026/27, Mislav Oršić bermain selama 86 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 0 perlawanan.
Dinamo Zagreb: 199 perlawanan, 66 gol, 22 bantuan gol
Pafos: 18 perlawanan, 4 gol, 3 bantuan gol
Trabzonspor: 18 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Southampton: 5 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Spezia: 11 perlawanan, 4 gol, 4 bantuan gol
Ulsan HD: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Dinamo Zagreb, Skor langsung
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Dinamo Zagreb | 33 tahun | €500K | |
| Pafos | 33 tahun | €900K | |
| Pafos | 32 tahun | €1J | |
| Pafos | 32 tahun | €1.2J | |
| Pafos | 32 tahun | €1.3J | |
| Trabzonspor | 31 tahun | €1.7J | |
| Trabzonspor | 31 tahun | €2.2J | |
| Trabzonspor | 31 tahun | €2.5J | |
| Trabzonspor | 31 tahun | €3J | |
| Trabzonspor | 30 tahun | €3.5J | |
| Trabzonspor | 30 tahun | €4J | |
| Southampton | 30 tahun | €5J | |
| Southampton | 30 tahun | €7J | |
| Dinamo Zagreb | 29 tahun | €10J | |
| Dinamo Zagreb | 29 tahun | €10J | |
| Dinamo Zagreb | 29 tahun | €11J | |
| Dinamo Zagreb | 28 tahun | €12J | |
| Dinamo Zagreb | 27 tahun | €7.5J | |
| Dinamo Zagreb | 27 tahun | €7.5J | |
| Dinamo Zagreb | 27 tahun | €7.5J | |
| Dinamo Zagreb | 26 tahun | €9.5J | |
| Dinamo Zagreb | 26 tahun | €5.5J | |
| Dinamo Zagreb | 26 tahun | €3.5J | |
| Dinamo Zagreb | 25 tahun | €2.5J | |
| Ulsan HD | 24 tahun | €1.6J | |
| Changchun Yatai | 23 tahun | €750K | |
| Publikum Celje | 21 tahun | €700K | |
| Rijeka | 21 tahun | €700K | |
| Spezia | 21 tahun | €800K | |
| Zapresic | 20 tahun | €1J | |
| Zapresic | 19 tahun | €600K | |
| Zapresic | 19 tahun | €400K | |
| Zapresic | 18 tahun | €300K | |
| Zapresic | 18 tahun | €200K | |
| Zapresic | 17 tahun | €100K | |
| Zapresic | 17 tahun | €50K | |
| Zapresic | 16 tahun | €50K |
Mislav Oršić berumur 33 tahun. Tarikh lahir: 29 Disember 1992.
Posisi: Pemain Tengah.
Mislav Oršić bermain untuk Dinamo Zagreb.
Ketinggian Mislav Oršić: 179 cm.
Kaki dominan: Kedua-dua.
Kewarganegaraan: Croatia.
Nilai pasaran: €500K.
Mislav Oršić pada musim 2026-2027: 11 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Mislav Oršić pada musim 2026-2027: 11 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 514. Purata rating: 6.6.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga Juara-Juara UEFA | Dinamo Zagreb | 6 | 364 | 0 | 0 | 6.4 |
| Liga Bola Sepak Croatia | Dinamo Zagreb | 4 | 86 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Liga Europa UEFA | Dinamo Zagreb | 1 | 64 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2026 | Kelayakan Kejuaraan Dunia (UEFA) | CroatiaPasukan kebangsaan | 1 | 19 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2025-2026 | Liga Juara-Juara UEFA | Pafos | 12 | 880 | 3 | 3 | 6.8 |
| 2024-2025 | Liga Persidangan Europa UEFA | Pafos | 4 | 64 |
| 1 |
| 0 |
| 7.0 |
| Liga Juara-Juara UEFA | Pafos | 2 | 83 | 0 | 0 | – |
| Liga Super Turki | Trabzonspor | 5 | 195 | 0 | 0 | 6.3 |
| Liga Persidangan Europa UEFA | Trabzonspor | 2 | 138 | 0 | 0 | 6.0 |
| Liga Europa UEFA | Trabzonspor | 1 | 10 | 0 | 1 | 6.7 |
| 2023-2024 | Liga Super Turki | Trabzonspor | 6 | 50 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turkish Cup | Trabzonspor | 2 | 9 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2022-2023 | Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Trabzonspor | 2 | 150 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Southampton | 2 | 122 | 0 | 0 | 6.6 | |
| English Football League Cup | Southampton | 2 | 64 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Liga Perdana Inggeris | Southampton | 1 | 6 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Liga Bola Sepak Croatia | Dinamo Zagreb | 13 | 795 | 7 | 4 | 7.4 | |
| Liga Juara-Juara UEFA | Dinamo Zagreb | 12 | 929 | 5 | 0 | 7.0 | |
| Liga Negara UEFA | CroatiaPasukan kebangsaan | 3 | 65 | 0 | 1 | 6.7 | |
| Kejuaraan Dunia | CroatiaPasukan kebangsaan | 1 | 6 | 0 | 1 | 6.9 |
| 2022 | Kelayakan Kejuaraan Dunia (UEFA) | CroatiaPasukan kebangsaan | 6 | 261 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kejuaraan Dunia | CroatiaPasukan kebangsaan | 5 | 160 | 1 | 1 | 7.0 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | CroatiaPasukan kebangsaan | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2021-2022 | Liga Bola Sepak Croatia | Dinamo Zagreb | 35 | 2,803 | 15 | 3 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europa UEFA | Dinamo Zagreb | 8 | 672 | 4 | 2 | 7.1 | |
| Liga Juara-Juara UEFA | Dinamo Zagreb | 6 | 484 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Croatian Cup | Dinamo Zagreb | 2 | 117 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | CroatiaPasukan kebangsaan | 2 | 108 | 0 | 1 | 7.2 | |
| Liga Negara UEFA | CroatiaPasukan kebangsaan | 1 | 58 | 0 | 0 | 6.9 | |
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (UEFA) | CroatiaPasukan kebangsaan | 1 | 14 | 0 | 1 | 6.9 |
| 2020-2021 | Liga Bola Sepak Croatia | Dinamo Zagreb | 32 | 2,487 | 16 | 7 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europa UEFA | Dinamo Zagreb | 13 | 1,042 | 6 | 2 | 7.2 | |
| Liga Juara-Juara UEFA | Dinamo Zagreb | 3 | 269 | 1 | 0 | 5.9 | |
| Croatian Cup | Dinamo Zagreb | 2 | 134 | 0 | 0 | – | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | CroatiaPasukan kebangsaan | 2 | 100 | 0 | 1 | 6.5 | |
| Liga Negara UEFA | CroatiaPasukan kebangsaan | 1 | 6 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2020 | Kejohanan Eropah UEFA | CroatiaPasukan kebangsaan | 2 | 61 | 1 | 1 | 7.5 |
|---|
| 2019-2020 | Liga Bola Sepak Croatia | Dinamo Zagreb | 16 | 1,097 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara UEFA | Dinamo Zagreb | 10 | 820 | 5 | 3 | 6.9 | |
| Kejohanan Eropah UEFA | CroatiaPasukan kebangsaan | 1 | 4 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2019 | Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | CroatiaPasukan kebangsaan | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2018-2019 | Liga Bola Sepak Croatia | Dinamo Zagreb | 16 | 894 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europa UEFA | Dinamo Zagreb | 10 | 853 | 3 | 1 | 6.8 | |
| Liga Juara-Juara UEFA | Dinamo Zagreb | 8 | 689 | 4 | 0 | 6.8 | |
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Dinamo Zagreb | 1 | 93 | 0 | 0 | – | |
| Croatian Cup | Dinamo Zagreb | 1 | 91 | 0 | 0 | – |
| 2018 | AFC Champions League | Ulsan HD | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2017-2018 | AFC Champions League | Spezia | 6 | 483 | 4 | 4 | 7.2 |
|---|
| 2016-2017 | Liga Super Bola Sepak China | Changchun Yatai | 7 | 302 | 1 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2016 | Liga Super Bola Sepak China | Changchun Yatai | 3 | 168 | 1 | 1 | 7.1 |
|---|
| 2015-2016 | Liga Super Bola Sepak China | Changchun Yatai | 4 | 218 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2013-2014 | Serie B Itali | Spezia | 5 | 130 | 0 | 0 | – |
|---|