Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €275K (10 Jul 2018)
Dikemas kini:
Mitchell Taintor bermain untuk San Antonio. Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Amerika Syarikat, Umur: 32, Ketinggian: 185 cm, Nilai pasaran: €175K. Mitchell Taintor pada musim 2026: 32 perlawanan, 0 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Mitchell Taintor ialah Oakland Roots vs San Antonio, dengan 90 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 11 Oktober 2026.
San Antonio: 25 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Dalam rekod San Antonio yang tersedia untuk musim 2026, Mitchell Taintor bermain selama 2241 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 25 perlawanan.
San Antonio: 182 perlawanan, 10 gol, 7 bantuan gol
Sacramento Republic: 16 perlawanan, 1 gol, 1 bantuan gol
Toronto: 1 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: San Antonio, Skor langsung
Mitchell Taintor berumur 32 tahun. Tarikh lahir: 11 September 1994.
Posisi: Pemain Pertahanan.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| San Antonio | 31 tahun | €175K | |
| San Antonio | 31 tahun | €200K | |
| San Antonio | 30 tahun | €250K | |
| San Antonio | 30 tahun | €250K | |
| San Antonio | 29 tahun | €250K | |
| San Antonio | 29 tahun | €250K | |
| San Antonio | 28 tahun | €250K | |
| San Antonio | 28 tahun | €275K | |
| San Antonio | 27 tahun | €250K | |
| San Antonio | 27 tahun | €250K | |
| Sacramento Republic | 26 tahun | €275K | |
| Sacramento Republic | 25 tahun | €275K | |
| Sacramento Republic | 24 tahun | €275K | |
| Sacramento Republic | 23 tahun | €275K | |
| Toronto B | 23 tahun | €250K | |
| Toronto B | 22 tahun | €200K |
Mitchell Taintor bermain untuk San Antonio.
Ketinggian Mitchell Taintor: 185 cm.
Kewarganegaraan: Amerika Syarikat.
Nilai pasaran: €175K.
Mitchell Taintor pada musim 2026: 32 perlawanan, 0 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan.
Mitchell Taintor pada musim 2026: 32 perlawanan, 0 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 2,856. Purata rating: 6.9.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | USL Championship | San Antonio | 25 | 2,241 | 0 | 1 | 6.8 |
| USL Cup | San Antonio | 5 | 450 | 0 | 0 | 7.0 | |
| United States Open Cup | San Antonio | 2 | 165 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2025-2026 | USL Championship | San Antonio | 6 | 540 | 0 | 0 | 7.0 |
| USL Cup | San Antonio | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2025 | USL Championship | San Antonio | 7 | 630 | 1 | 1 | 7.1 |
| 2024-2025 | USL Championship |
| San Antonio |
| 12 |
| 1,046 |
| 1 |
| 1 |
| 6.8 |
| USL Cup | San Antonio | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2024 | USL Championship | San Antonio | 18 | 1,543 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2023-2024 | USL Championship | San Antonio | 10 | 900 | 0 | 1 | 6.7 |
|---|
| 2023 | USL Championship | San Antonio | 24 | 2,129 | 3 | 1 | 6.4 |
|---|
| 2022-2023 | USL Championship | San Antonio | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|
| 2022 | USL Championship | San Antonio | 31 | 2,772 | 3 | 2 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | San Antonio | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | USL Championship | San Antonio | 10 | 877 | 1 | 0 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | San Antonio | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021 | USL Championship | San Antonio | 8 | 750 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Championship | Sacramento Republic | 11 | 611 | 1 | 1 | – |
| 2020-2021 | USL Championship | Sacramento Republic | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Championship | San Antonio | 5 | 480 | 0 | 0 | – |
| 2020 | USL Championship | San Antonio | 9 | 810 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | USL Championship | San Antonio | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | United States Open Cup | Sacramento Republic | 3 | 235 | 0 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2018 | Major League Soccer | Toronto | 1 | 90 | 1 | 0 | 5.8 |
|---|