Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €1J (23 Sep 2018)
Dikemas kini:
Mohamed Eisa bermain untuk Al Bataeh. Posisi: Penyerang, Kewarganegaraan: Sudan, Umur: 32, Ketinggian: 183 cm, Nilai pasaran: €300K. Mohamed Eisa pada musim 2025-2026: 31 perlawanan, 10 gol dan 3 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Mohamed Eisa ialah Mozambique vs Sudan, dengan 64 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 29 September 2026.
Uthai Thani Forest: 30 perlawanan, 10 gol, 3 bantuan gol
Exeter City: 11 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Milton Keynes Dons: 102 perlawanan, 31 gol, 6 bantuan gol
Peterborough United: 70 perlawanan, 21 gol, 4 bantuan gol
Bristol City: 5 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Al Bataeh, Skor langsung
Mohamed Eisa berumur 32 tahun. Tarikh lahir: 12 Julai 1994.
Posisi: Penyerang.
Mohamed Eisa bermain untuk Al Bataeh.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Uthai Thani | 31 tahun | €300K | |
| Uthai Thani | 31 tahun | €300K | |
| Nassaji Mazandaran | 30 tahun | €150K | |
| Nassaji Mazandaran | 30 tahun | €200K | |
| Milton Keynes Dons | 29 tahun | €225K | |
| Milton Keynes Dons | 29 tahun | €350K | |
| Milton Keynes Dons | 28 tahun | €450K | |
| Milton Keynes Dons | 28 tahun | €450K | |
| Milton Keynes Dons | 28 tahun | €600K | |
| Peterborough United | 26 tahun | €600K | |
| Peterborough United | 25 tahun | €600K | |
| Bristol City | 24 tahun | €750K | |
| Bristol City | 24 tahun | €1J |
Ketinggian Mohamed Eisa: 183 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Sudan.
Nilai pasaran: €300K.
Mohamed Eisa pada musim 2025-2026: 31 perlawanan, 10 gol dan 3 assist dalam semua pertandingan.
Mohamed Eisa pada musim 2025-2026: 31 perlawanan, 10 gol dan 3 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 2,087.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | Piala Negara-Negara Afrika CAF | SudanPasukan kebangsaan | 2 | 151 | 1 | 0 | 6.2 |
| 2026 | World Championship qualification (CAF) | SudanPasukan kebangsaan | 7 | 393 | 2 | 0 | 6.5 |
| 2025-2026 | Thai League 1 | Uthai Thani Forest | 30 | 2,020 | 10 | 3 | 7.0 |
| Piala Negara-Negara Afrika CAF | SudanPasukan kebangsaan | 1 | 67 | 0 | 0 | 6.0 | |
| 2025 | Piala Negara-Negara Afrika CAF | SudanPasukan kebangsaan | 8 | 263 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2023-2024 | League One Liga Bola Sepak Inggeris |
| Exeter City |
| 11 |
| 427 |
| 1 |
| 0 |
| 6.5 |
| League Two Liga Bola Sepak Inggeris | Milton Keynes Dons | 20 | 1,096 | 5 | 1 | 6.7 |
| English Football League Trophy | Milton Keynes Dons | 1 | 64 | 0 | 0 | 6.3 |
| FA Cup | Milton Keynes Dons | 1 | 66 | 0 | 0 | 6.3 |
| English Football League Cup | Milton Keynes Dons | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2022-2023 | League One Liga Bola Sepak Inggeris | Milton Keynes Dons | 32 | 2,449 | 11 | 3 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Milton Keynes Dons | 2 | 123 | 0 | 0 | 6.0 | |
| FA Cup | Milton Keynes Dons | 2 | 112 | 2 | 0 | 7.7 | |
| English Football League Trophy | Milton Keynes Dons | 1 | 21 | 1 | 0 | 7.5 |
| 2021-2022 | League One Liga Bola Sepak Inggeris | Milton Keynes Dons | 35 | 2,333 | 12 | 2 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Milton Keynes Dons | 4 | 189 | 0 | 0 | 6.5 | |
| FA Cup | Milton Keynes Dons | 1 | 78 | 0 | 0 | 6.0 | |
| English Football League Cup | Milton Keynes Dons | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2019-2020 | League One Liga Bola Sepak Inggeris | Peterborough United | 28 | 2,087 | 14 | 1 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Peterborough United | 4 | 284 | 2 | 0 | 7.4 | |
| English Football League Trophy | Peterborough United | 1 | 6 | 0 | 0 | 6.6 | |
| English Football League Cup | Peterborough United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2018-2019 | Championship Liga Bola Sepak Inggeris | Bristol City | 5 | 25 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|