
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €8J (5 Okt 2025)
Dikemas kini:
Nathan Broadhead bermain untuk Wrexham. Posisi: Penyerang, Kewarganegaraan: Wales, Umur: 28, Ketinggian: 178 cm, Nilai pasaran: €7J. Nathan Broadhead pada musim 2026-2027: 4 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Nathan Broadhead ialah Wrexham vs Birmingham City, dengan 70 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 29 Ogos 2026.
Wrexham: 3 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Wrexham yang tersedia untuk musim 2026/27, Nathan Broadhead bermain selama 220 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 3 perlawanan.
Wrexham: 47 perlawanan, 8 gol, 5 bantuan gol
Ipswich Town: 84 perlawanan, 23 gol, 9 bantuan gol
Wigan Athletic: 22 perlawanan, 5 gol, 0 bantuan gol
Sunderland: 27 perlawanan, 13 gol, 0 bantuan gol
Burton: 25 perlawanan, 3 gol, 2 bantuan gol
Everton U23: 18 perlawanan, 11 gol, 3 bantuan gol
Halaman berkaitan: Wrexham, Skor langsung
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Wrexham | 28 tahun | €7J | |
| Wrexham | 27 tahun | €7J | |
| Wrexham | 27 tahun | €8J | |
| Ipswich | 27 tahun | €4.5J | |
| Ipswich | 26 tahun | €5J | |
| Ipswich | 26 tahun | €5J | |
| Ipswich | 25 tahun | €4J | |
| Ipswich | 25 tahun | €3.5J | |
| Ipswich | 25 tahun | €2.5J | |
| Ipswich | 25 tahun | €1J | |
| Ipswich | 25 tahun | €700K | |
| Wigan Athletic | 24 tahun | €500K | |
| Wigan Athletic | 24 tahun | €500K | |
| Everton U23 | 23 tahun | €500K |
Nathan Broadhead berumur 28 tahun. Tarikh lahir: 5 April 1998.
Posisi: Penyerang.
Nathan Broadhead bermain untuk Wrexham.
Ketinggian Nathan Broadhead: 178 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Wales.
Nilai pasaran: €7J.
Nathan Broadhead pada musim 2026-2027: 4 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Nathan Broadhead pada musim 2026-2027: 4 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 296. Purata rating: 6.3.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Championship Liga Bola Sepak Inggeris | Wrexham | 3 | 220 | 0 | 0 | 6.2 |
| English Football League Cup | Wrexham | 1 | 76 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2026 | Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Wrexham | 2 | 72 | 0 | 0 | 7.0 |
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (UEFA) | WalesPasukan kebangsaan | 3 | 120 | 2 | 0 | 7.0 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | WalesPasukan kebangsaan | 2 | 91 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2025-2026 | Championship Liga Bola Sepak Inggeris | Wrexham |
| 37 |
| 1,901 |
| 7 |
| 4 |
| 6.7 |
| FA Cup | Wrexham | 2 | 113 | 0 | 1 | 7.0 |
| English Football League Cup | Wrexham | 2 | 117 | 1 | 0 | 7.2 |
| Championship Liga Bola Sepak Inggeris | Ipswich Town | 1 | 22 | 0 | 0 | 6.4 |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | WalesPasukan kebangsaan | 1 | 26 | 0 | 0 | 6.4 |
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (UEFA) | WalesPasukan kebangsaan | 1 | 65 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2024-2025 | Liga Perdana Inggeris | Ipswich Town | 18 | 696 | 2 | 0 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Ipswich Town | 3 | 139 | 0 | 1 | 6.6 | |
| Liga Negara UEFA | WalesPasukan kebangsaan | 1 | 21 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2024 | Kejohanan Eropah UEFA | WalesPasukan kebangsaan | 6 | 122 | 1 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2023-2024 | Championship Liga Bola Sepak Inggeris | Ipswich Town | 38 | 2,310 | 13 | 3 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Ipswich Town | 2 | 171 | 0 | 0 | 6.4 | |
| English Football League Cup | Ipswich Town | 1 | 14 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | WalesPasukan kebangsaan | 2 | 133 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Kejohanan Eropah UEFA | WalesPasukan kebangsaan | 1 | 1 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2023 | Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | WalesPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 1 | 1 | 9.0 |
|---|
| 2022-2023 | League One Liga Bola Sepak Inggeris | Ipswich Town | 19 | 1,332 | 8 | 5 | 7.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Ipswich Town | 2 | 50 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Championship Liga Bola Sepak Inggeris | Wigan Athletic | 22 | 1,068 | 5 | 0 | 6.8 | |
| European Championship qualification | WalesPasukan kebangsaan | 1 | 8 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Kejohanan Eropah UEFA | WalesPasukan kebangsaan | 1 | 17 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2021-2022 | League One Liga Bola Sepak Inggeris | Sunderland | 22 | 1,246 | 10 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Sunderland | 3 | 209 | 2 | 0 | 7.4 | |
| English Football League Trophy | Sunderland | 1 | 57 | 1 | 0 | – | |
| FA Cup | Sunderland | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Burton | 1 | 22 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2020-2021 | Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Burton | 2 | 80 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U21 Championship qualification | Burton | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| English U23 Premier League | Everton U23 | 18 | 1,501 | 11 | 3 | 6.5 | |
| Liga Perdana Inggeris | Everton | 1 | 2 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | League One Liga Bola Sepak Inggeris | Burton | 18 | 987 | 2 | 1 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Burton | 2 | 177 | 1 | 0 | 7.4 | |
| FA Cup | Burton | 1 | 90 | 0 | 1 | 7.0 | |
| European U21 Championship qualification | WalesPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Liga Europa UEFA | Everton | 1 | 8 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|