Iklan
Nelson Hernández bermain untuk Deportivo La Guaira. Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Venezuela, Umur: 33, Ketinggian: 170 cm, Nilai pasaran: €150K. 2026: 17 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Portuguesa vs Deportivo La Guaira (5 November 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tertinggi: €325K (3 Jan 2024)
Deportivo La Guaira: 28 perlawanan, 1 gol, 1 bantuan gol
Dalam rekod Deportivo La Guaira yang tersedia untuk musim 2026, Nelson Hernández bermain selama 949 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 18 perlawanan.
Deportivo La Guaira: 17 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Deportivo Táchira: 144 perlawanan, 12 gol, 20 bantuan gol
Mineros de Guayana: 7 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Halaman berkaitan: Deportivo La Guaira, Skor langsung
Nelson Hernández berumur 33 tahun. Tarikh lahir: 11 Februari 1993.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Nelson Hernández bermain untuk Deportivo La Guaira.
Ketinggian Nelson Hernández: 170 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Venezuela.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Deportivo La Guaira | 33 tahun | €150K | |
| Deportivo Tachira | 33 tahun | €200K | |
| Deportivo Tachira | 33 tahun | €225K | |
| Deportivo Tachira | 32 tahun | €250K | |
| Deportivo Tachira | 32 tahun | €275K | |
| Deportivo Tachira | 31 tahun | €275K | |
| Deportivo Tachira | 31 tahun | €325K | |
| Deportivo Tachira | 31 tahun | €250K | |
| Deportivo Tachira | 30 tahun | €250K | |
| Deportivo Tachira | 29 tahun | €250K | |
| Deportivo Tachira | 29 tahun | €250K | |
| Deportivo Tachira | 28 tahun | €250K | |
| Mineros de Guayana | 28 tahun | €200K | |
| Mineros de Guayana | 27 tahun | €250K | |
| Mineros de Guayana | 27 tahun | €300K | |
| Mineros de Guayana | 27 tahun | €300K | |
| Mineros de Guayana | 26 tahun | €300K | |
| Mineros de Guayana | 26 tahun | €300K | |
| Mineros de Guayana | 26 tahun | €300K | |
| Mineros de Guayana | 25 tahun | €275K | |
| Mineros de Guayana | 25 tahun | €250K | |
| Mineros de Guayana | 25 tahun | €150K | |
| Mineros de Guayana | 24 tahun | €150K | |
| Mineros de Guayana | 24 tahun | €100K | |
| Mineros de Guayana | 23 tahun | €75K | |
| Mineros de Guayana | 23 tahun | €75K |
Nilai pasaran: €150K.
Nelson Hernández pada musim 2026: 17 perlawanan, 0 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan.
Nelson Hernández pada musim 2026: 17 perlawanan, 0 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 958. Purata rating: 6.4.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Primera Division Venezuela | Deportivo La Guaira | 15 | 949 | 0 | 1 | 6.4 |
| Copa Libertadores | Deportivo La Guaira | 2 | 9 | 0 | 0 | 6.1 | |
| 2025-2026 | Primera Division Venezuela | Deportivo Táchira | 10 | 880 | 0 | 0 | 6.9 |
| 2025 | Primera Division Venezuela | Deportivo Táchira | 10 | 794 | 0 | 4 | 6.7 |
| Copa Libertadores | Deportivo Táchira | 2 | 111 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 2024-2025 | Primera Division Venezuela | Deportivo Táchira | 17 | 1,362 |
| 2 |
| 2 |
| 6.8 |
| Copa Libertadores | Deportivo Táchira | 2 | 98 | 0 | 0 | 6.4 |
| Piala Super Venezuela | Deportivo Táchira | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2024 | Primera Division Venezuela | Deportivo Táchira | 19 | 1,036 | 3 | 2 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Deportivo Táchira | 2 | 157 | 0 | 1 | 6.4 |
| 2023-2024 | Copa Libertadores | Deportivo Táchira | 3 | 148 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Division Venezuela | Deportivo Táchira | 1 | 80 | 0 | 0 | 5.5 |
| 2023 | Primera Division Venezuela | Deportivo Táchira | 32 | 2,599 | 5 | 8 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Deportivo Táchira | 1 | 89 | 0 | 1 | 7.0 |
| 2022-2023 | Primera Division Venezuela | Deportivo Táchira | 5 | 280 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2022 | Copa Libertadores | Deportivo Táchira | 5 | 101 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|
| 2021-2022 | Primera Division Venezuela | Deportivo Táchira | 22 | 794 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2021 | Copa Libertadores | Deportivo Táchira | 2 | 87 | 1 | 0 | 7.3 |
|---|
| 2020-2021 | Primera Division Venezuela | Deportivo Táchira | 4 | 142 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Deportivo Táchira | 4 | 281 | 0 | 1 | 6.6 | |
| Copa Sudamericana | Deportivo Táchira | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Primera Division Venezuela | Mineros de Guayana | 2 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Copa Sudamericana | Mineros de Guayana | 2 | 180 | 0 | 1 | 6.9 |
|---|
| 2019 | Copa Sudamericana | Mineros de Guayana | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2018 | Copa Sudamericana | Mineros de Guayana | 1 | 81 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|