Iklan
Niklas Hedl bermain untuk Rapid Wien. Posisi: Penjaga Gol, Kewarganegaraan: Austria, Umur: 25, Ketinggian: 188 cm, Nilai pasaran: €1.2J. 2026-2027: 17 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Austria Vienna vs Rapid Wien (2 November 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €2.5J (9 Okt 2024)
Rapid Wien: 11 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Dalam rekod Rapid Wien yang tersedia untuk musim 2026/27, Niklas Hedl bermain selama 990 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 11 perlawanan.
Rapid Wien: 202 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Rapid II: 29 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Rapid Wien, Skor langsung
Niklas Hedl berumur 25 tahun. Tarikh lahir: 17 Mac 2001.
Posisi: Penjaga Gol.
Niklas Hedl bermain untuk Rapid Wien.
Ketinggian Niklas Hedl: 188 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Austria.
Nilai pasaran: €1.2J.
Niklas Hedl pada musim 2026-2027: 17 perlawanan, 0 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Rapid Wien | 25 tahun | €1.2J | |
| Rapid Wien | 24 tahun | €1.2J | |
| Rapid Wien | 24 tahun | €1.5J | |
| Rapid Wien | 24 tahun | €2.5J | |
| Rapid Wien | 23 tahun | €2.5J | |
| Rapid Wien | 23 tahun | €2.5J | |
| Rapid Wien | 23 tahun | €2J | |
| Rapid Wien | 22 tahun | €1.8J | |
| Rapid Wien | 22 tahun | €1.8J | |
| Rapid Wien | 21 tahun | €1.5J | |
| Rapid Wien | 21 tahun | €1.5J | |
| Rapid Wien | 21 tahun | €1J | |
| Rapid Wien | 20 tahun | €600K | |
| Rapid Wien | 20 tahun | €300K | |
| Rapid Wien | 20 tahun | €250K | |
| Rapid II | 19 tahun | €250K | |
| Rapid II | 19 tahun | €250K |
Niklas Hedl pada musim 2026-2027: 17 perlawanan, 0 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 1,560. Purata rating: 7.0.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Bundesliga Austria | Rapid Wien | 11 | 990 | 0 | 1 | 7.1 |
| Liga Konferensi Eropah | Rapid Wien | 5 | 480 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Piala Austria | Rapid Wien | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2025-2026 | Bundesliga Austria | Rapid Wien | 28 | 2,520 | 0 | 0 | 6.6 |
| Liga Konferensi Eropah | Rapid Wien | 10 | 930 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Piala Austria | Rapid Wien | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.7 | |
| 2024-2025 | Bundesliga Austria |
| Rapid Wien |
| 32 |
| 2,817 |
| 0 |
| 0 |
| 6.7 |
| Liga Konferensi Eropah | Rapid Wien | 10 | 960 | 0 | 0 | 7.2 |
| Liga Europa | Rapid Wien | 6 | 540 | 0 | 0 | 6.9 |
| Piala Austria | Rapid Wien | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.0 |
| 2023-2024 | Bundesliga Austria | Rapid Wien | 32 | 2,880 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala Austria | Rapid Wien | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Liga Konferensi Eropah | Rapid Wien | 4 | 360 | 0 | 0 | 7.1 | |
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Rapid Wien | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2022-2023 | Bundesliga Austria | Rapid Wien | 31 | 2,790 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala Austria | Rapid Wien | 5 | 480 | 0 | 0 | 5.9 | |
| Liga Konferensi Eropah | Rapid Wien | 4 | 390 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2022 | Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | AustriaPasukan kebangsaan | 1 | 45 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|
| 2021-2022 | Bundesliga Austria | Rapid Wien | 10 | 890 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Konferensi Eropah | Rapid Wien | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Piala Austria | Rapid Wien | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2. Liga Austria | Rapid II | 7 | 630 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Kelayakan Kejohanan Eropah B-21 | AustriaPasukan kebangsaan | 9 | 810 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2020-2021 | 2. Liga Austria | Rapid II | 22 | 1,980 | 0 | 0 | – |
|---|