Iklan
Pablo González bermain untuk Tlaxcala. Posisi: Pemain Tengah, Kewarganegaraan: Mexico, Umur: 34, Ketinggian: 172 cm, Nilai pasaran: €400K. 2026-2027: 13 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Cruz Azul Hidalgo vs Tlaxcala (1 November 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €1.5J (17 Dis 2020)
Tlaxcala: 13 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Tlaxcala yang tersedia untuk musim 2026/27, Pablo González bermain selama 915 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 11 perlawanan.
Tlaxcala: 13 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Club Puebla: 158 perlawanan, 7 gol, 5 bantuan gol
Toluca: 4 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Atlas: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Tlaxcala, Skor langsung
Pablo González berumur 34 tahun. Tarikh lahir: 7 Julai 1992.
Posisi: Pemain Tengah.
Pablo González bermain untuk Tlaxcala.
Ketinggian Pablo González: 172 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Mexico.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Tlaxcala | 33 tahun | €400K | |
| Tlaxcala | 33 tahun | €450K | |
| Puebla | 32 tahun | €500K | |
| Puebla | 32 tahun | €600K | |
| Puebla | 31 tahun | €800K | |
| Puebla | 31 tahun | €800K | |
| Puebla | 30 tahun | €500K | |
| Puebla | 30 tahun | €500K | |
| Puebla | 30 tahun | €500K | |
| Puebla | 30 tahun | €600K | |
| Toluca | 29 tahun | €800K | |
| Toluca | 29 tahun | €1.2J | |
| Atlas | 28 tahun | €1.5J | |
| Puebla | 28 tahun | €1.5J | |
| Puebla | 27 tahun | €900K | |
| Puebla | 27 tahun | €950K | |
| Puebla | 27 tahun | €1.2J | |
| Puebla | 27 tahun | €800K | |
| Puebla | 26 tahun | €700K | |
| Puebla | 26 tahun | €400K |
Nilai pasaran: €400K.
Pablo González pada musim 2026-2027: 13 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Pablo González pada musim 2026-2027: 13 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 915. Purata rating: 6.5.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ascenso MX Mexico | Tlaxcala | 13 | 915 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2024-2025 | Liga MX Mexico | Club Puebla | 26 | 1,849 | 1 | 0 | 6.4 |
| 2024 | Leagues Cup | Club Puebla | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.7 |
| 2023-2024 | Liga MX Mexico | Club Puebla | 34 | 2,500 | 2 | 0 | 6.6 |
| 2023 | Leagues Cup | Club Puebla | 1 | 29 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2022-2023 | Liga MX Mexico | Club Puebla | 13 | 824 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2021-2022 | Liga MX Mexico | Toluca | 4 | 37 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|
| 2020-2021 | Liga MX Mexico | Club Puebla | 28 | 1,629 | 2 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX Mexico | Atlas | 1 | 22 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2019-2020 | Liga MX Mexico | Club Puebla | 25 | 2,011 | 1 | 1 | 6.7 |
|---|
| 2018-2019 | Liga MX Mexico | Club Puebla | 21 | 1,108 | 0 | 2 | 6.9 |
|---|
| 2017-2018 | Liga MX Mexico | Club Puebla | 9 | 476 | 1 | 1 | 6.8 |
|---|