Tiada data tersedia
Tertinggi: €1J (11 Sep 2022)
Dikemas kini:
Patrick Andrade bermain untuk Araz Nakhchivan. Posisi: Pemain Tengah, Kewarganegaraan: Cape Verde, Umur: 33, Ketinggian: 173 cm, Nilai pasaran: €300K. Patrick Andrade pada musim 2025-2026: 4 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Patrick Andrade ialah Omonia Nicosia vs Araz Nakhchivan, dengan 90 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 15 Ogos 2025.
Araz Nakhchivan: 7 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Araz Nakhchivan yang tersedia untuk musim 2026/27, Patrick Andrade bermain selama 591 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 7 perlawanan.
Araz Nakhchivan: 4 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Qarabag: 66 perlawanan, 4 gol, 5 bantuan gol
Partizan Belgrade: 26 perlawanan, 1 gol, 1 bantuan gol
Cherno More Varna: 27 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Moreirense: 9 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Araz Nakhchivan, Skor langsung
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Araz Nakhchivan | 33 tahun | €300K | |
| Araz Nakhchivan | 32 tahun | €350K | |
| Qarabag | 32 tahun | €400K | |
| Qarabag | 31 tahun | €450K | |
| Qarabag | 31 tahun | €450K | |
| Qarabag | 30 tahun | €500K | |
| Partizan Belgrade | 30 tahun | €600K | |
| Partizan Belgrade | 29 tahun | €800K | |
| Partizan Belgrade | 29 tahun | €1J | |
| Qarabag | 29 tahun | €750K | |
| Qarabag | 28 tahun | €750K | |
| Qarabag | 28 tahun | €400K | |
| Qarabag | 27 tahun | €400K | |
| Cherno More Varna | 27 tahun | €325K | |
| Cherno More Varna | 27 tahun | €400K | |
| Cherno More Varna | 26 tahun | €300K | |
| Cherno More Varna | 26 tahun | €250K | |
| Cherno More Varna | 25 tahun | €200K | |
| Cherno More Varna | 25 tahun | €150K | |
| Famalicao | 23 tahun | €150K | |
| Moreirense | 23 tahun | €200K | |
| Moreirense | 22 tahun | €200K | |
| Moreirense | 22 tahun | €100K |
Patrick Andrade berumur 33 tahun. Tarikh lahir: 9 Februari 1993.
Posisi: Pemain Tengah.
Patrick Andrade bermain untuk Araz Nakhchivan.
Ketinggian Patrick Andrade: 173 cm.
Kaki dominan: Kiri.
Kewarganegaraan: Cape Verde.
Nilai pasaran: €300K.
Patrick Andrade pada musim 2025-2026: 4 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Patrick Andrade pada musim 2025-2026: 4 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 360. Purata rating: 6.2.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | World Championship qualification (CAF) | Tanjung VerdePasukan kebangsaan | 4 | 217 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2025-2026 | Liga Persidangan Europa UEFA | Araz Nakhchivan | 4 | 360 | 1 | 0 | 6.2 |
| 2025 | Piala Negara-Negara Afrika CAF | Tanjung VerdePasukan kebangsaan | 2 | 90 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2024-2025 | Liga Europa UEFA | Qarabag | 6 | 360 | 0 | 0 | 6.8 |
| Liga Juara-Juara UEFA | Qarabag | 4 | 259 | 2 | 0 | 6.7 | |
| Piala Negara-Negara Afrika CAF |
| 1 |
| 8 |
| 0 |
| 0 |
| 6.7 |
| 2023-2024 | Azerbaijan Premier League | Qarabag | 12 | 685 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europa UEFA | Qarabag | 11 | 249 | 0 | 1 | 6.5 | |
| Azerbaijan Cup | Qarabag | 1 | 27 | 0 | 0 | – | |
| Liga Juara-Juara UEFA | Qarabag | 1 | 20 | 0 | 0 | 5.9 | |
| Piala Negara-Negara Afrika CAF | Tanjung VerdePasukan kebangsaan | 1 | 55 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2023 | Piala Negara-Negara Afrika CAF | Tanjung VerdePasukan kebangsaan | 2 | 129 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2022-2023 | Superliga Serbia | Partizan Belgrade | 12 | 589 | 0 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Persidangan Europa UEFA | Partizan Belgrade | 7 | 348 | 1 | 0 | 6.5 | |
| Liga Europa UEFA | Partizan Belgrade | 2 | 171 | 0 | 0 | – | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | Tanjung VerdePasukan kebangsaan | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Superliga Serbia | Partizan Belgrade | 4 | 347 | 0 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Partizan Belgrade | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 | |
| Liga Persidangan Europa UEFA | Qarabag | 11 | 979 | 1 | 2 | 6.9 | |
| Azerbaijan Premier League | Qarabag | 4 | 213 | 0 | 0 | – | |
| World Championship qualification (CAF) | Tanjung VerdePasukan kebangsaan | 5 | 249 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Piala Negara-Negara Afrika CAF | Tanjung VerdePasukan kebangsaan | 4 | 198 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2020-2021 | Azerbaijan Premier League | Qarabag | 7 | 358 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europa UEFA | Qarabag | 4 | 314 | 1 | 2 | 6.4 | |
| Liga Persidangan Europa UEFA | Qarabag | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Azerbaijan Cup | Qarabag | 2 | 57 | 0 | 0 | – | |
| Liga Juara-Juara UEFA | Qarabag | 1 | 38 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Liga Pertama Bulgaria | Cherno More Varna | 2 | 82 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Liga Pertama Bulgaria | Cherno More Varna | 8 | 583 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Liga Pertama Bulgaria | Cherno More Varna | 16 | 563 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2017-2018 | Liga Pertama Bulgaria | Cherno More Varna | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2015-2016 | Liga Perdana Portugal | Moreirense | 4 | 205 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|
| 2014-2015 | Liga Perdana Portugal | Moreirense | 5 | 183 | 0 | 0 | – |
|---|