Iklan
Ramaric Etou bermain untuk Dila Gori. Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Congo - Brazzaville, Umur: 31, Ketinggian: 173 cm, Nilai pasaran: €200K. 2026-2027: 2 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Apollon Limassol vs Dila Gori (29 Julai 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €300K (27 Dis 2019)
Dila Gori: 19 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Dila Gori: 11 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Sekzia Ness Ziona: 5 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Dila Gori, Skor langsung
Ramaric Etou berumur 31 tahun. Tarikh lahir: 25 Januari 1995.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Ramaric Etou bermain untuk Dila Gori.
Ketinggian Ramaric Etou: 173 cm.
Kaki dominan: Kedua-dua.
Kewarganegaraan: Congo - Brazzaville.
Nilai pasaran: €200K.
Ramaric Etou pada musim 2026-2027: 2 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Dila Gori | 31 tahun | €200K | |
| Dila Gori | 30 tahun | €225K | |
| Dila Gori | 30 tahun | €125K | |
| Dila Gori | 29 tahun | €100K | |
| Dila Gori | 29 tahun | €125K | |
| Dila Gori | 29 tahun | €100K | |
| Dila Gori | 28 tahun | €150K | |
| Dila Gori | 28 tahun | €150K | |
| Dila Gori | 28 tahun | €150K | |
| Dila Gori | 27 tahun | €50K | |
| Dila Gori | 27 tahun | €125K | |
| Dila Gori | 26 tahun | €150K | |
| Dila Gori | 26 tahun | €150K | |
| Dila Gori | 26 tahun | €175K | |
| Dila Gori | 25 tahun | €250K | |
| Dila Gori | 25 tahun | €300K | |
| Sekzia Ness Ziona | 24 tahun | €300K | |
| Beitar Tel Aviv | 24 tahun | €250K | |
| Beitar Tel Aviv | 23 tahun | €200K | |
| Dila Gori | 22 tahun | €175K | |
| Dila Gori | 21 tahun | €150K |
Ramaric Etou pada musim 2026-2027: 2 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 118. Purata rating: 6.3.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga Konferensi Eropah | Dila Gori | 2 | 118 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2026 | Kelayakan Kejuaraan Dunia (CAF) | CongoPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2025-2026 | Kelayakan Kejuaraan Dunia (CAF) | Sekzia Ness Ziona | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| Liga Konferensi Eropah | Dila Gori | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2025 | Piala Negara-Negara Afrika CAF | CongoPasukan kebangsaan | 2 | 98 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2024-2025 | Liga Konferensi Eropah |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| Piala Negara-Negara Afrika CAF | Sekzia Ness Ziona | 1 | 1 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2023-2024 | Liga Konferensi Eropah | Dila Gori | 2 | 122 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2023 | Piala Negara-Negara Afrika CAF | CongoPasukan kebangsaan | 1 | 87 | 0 | 0 | 5.4 |
|---|
| 2022-2023 | Liga Konferensi Eropah | Dila Gori | 1 | 87 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Liga Konferensi Eropah | Dila Gori | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Liga Perdana Israel | Sekzia Ness Ziona | 3 | 202 | 0 | 0 | – |
|---|