Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tertinggi: €1J (22 Ogo 2018)
Dikemas kini:
Ray Sandoval bermain untuk Cienciano. Posisi: Pemain Tengah, Kewarganegaraan: Peru, Umur: 31, Ketinggian: 171 cm, Nilai pasaran: €275K. Ray Sandoval pada musim 2026: 13 perlawanan, 1 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Ray Sandoval ialah Moquegua vs Cienciano, dengan 60 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 9 Oktober 2026.
Cienciano: 12 perlawanan, 1 gol, 1 bantuan gol
Dalam rekod Cienciano yang tersedia untuk musim 2026, Ray Sandoval bermain selama 429 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 6 perlawanan.
Cienciano: 21 perlawanan, 1 gol, 1 bantuan gol
Comerciantes Unidos: 13 perlawanan, 1 gol, 1 bantuan gol
Atletico Grau: 69 perlawanan, 13 gol, 4 bantuan gol
UTC Cajamarca: 19 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Cusco: 7 perlawanan, 1 gol, 1 bantuan gol
Club Sporting Cristal: 33 perlawanan, 9 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Cienciano, Skor langsung
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Cienciano | 31 tahun | €275K | |
| Cienciano | 30 tahun | €325K | |
| Comerciantes Unidos | 30 tahun | €350K | |
| Atletico Grau | 29 tahun | €400K | |
| Atletico Grau | 29 tahun | €450K | |
| Atletico Grau | 28 tahun | €550K | |
| Atletico Grau | 28 tahun | €600K | |
| Atletico Grau | 28 tahun | €600K | |
| Atletico Grau | 27 tahun | €475K | |
| Atletico Grau | 27 tahun | €425K | |
| UTC Cajamarca | 26 tahun | €350K | |
| UTC Cajamarca | 26 tahun | €350K | |
| Cusco | 25 tahun | €350K | |
| Sporting Cristal | 25 tahun | €475K | |
| Sporting Cristal | 25 tahun | €600K | |
| Mazatlan | 24 tahun | €600K | |
| Mazatlan | 24 tahun | €1J | |
| Mazatlan | 23 tahun | €1J | |
| Mazatlan | 23 tahun | €1J | |
| Mazatlan | 23 tahun | €500K | |
| Sporting Cristal | 22 tahun | €450K | |
| Sporting Cristal | 22 tahun | €400K | |
| Sporting Cristal | 22 tahun | €400K | |
| Sporting Cristal | 21 tahun | €350K | |
| Sporting Cristal | 21 tahun | €300K | |
| Cusco | 20 tahun | €300K | |
| Cusco | 20 tahun | €250K | |
| Cusco | 19 tahun | €150K |
Ray Sandoval berumur 31 tahun. Tarikh lahir: 13 Februari 1995.
Posisi: Pemain Tengah.
Ray Sandoval bermain untuk Cienciano.
Ketinggian Ray Sandoval: 171 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Peru.
Nilai pasaran: €275K.
Ray Sandoval pada musim 2026: 13 perlawanan, 1 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan.
Ray Sandoval pada musim 2026: 13 perlawanan, 1 gol dan 1 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 444. Purata rating: 6.5.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga 1 Peru | Cienciano | 9 | 337 | 1 | 1 | 6.7 |
| Copa Sudamericana | Cienciano | 4 | 107 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2025-2026 | Liga 1 Peru | Cienciano | 4 | 117 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2025 | Liga 1 Peru | Cienciano | 4 | 50 | 0 | 0 | 6.3 |
| Liga 1 Peru | Comerciantes Unidos | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.1 | |
| 2024-2025 | Liga 1 Peru | Comerciantes Unidos | 12 | 837 | 1 | 1 | 6.7 |
| 2024 |
| Atletico Grau |
| 2 |
| 158 |
| 0 |
| 0 |
| 6.5 |
| 2023-2024 | Liga 1 Peru | Atletico Grau | 16 | 973 | 2 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2023 | Liga 1 Peru | Atletico Grau | 5 | 313 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2022-2023 | Liga 1 Peru | Atletico Grau | 23 | 1,724 | 6 | 4 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | Atletico Grau | 1 | 2 | 0 | 0 | 5.8 |
| 2022 | Liga 1 Peru | Atletico Grau | 6 | 434 | 2 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2021-2022 | Liga 1 Peru | Atletico Grau | 16 | 1,263 | 3 | 0 | 7.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 Peru | UTC Cajamarca | 10 | 433 | 1 | 0 | 6.9 |
| 2021 | Liga 1 Peru | UTC Cajamarca | 4 | 294 | 0 | 0 | 6.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | UTC Cajamarca | 2 | 57 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2020-2021 | Liga 1 Peru | UTC Cajamarca | 3 | 156 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 Peru | Cusco | 6 | 382 | 1 | 1 | – |
| 2020 | Liga 1 Peru | Cusco | 1 | 7 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 Peru | Club Sporting Cristal | 4 | 219 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Copa Libertadores | Club Sporting Cristal | 1 | 16 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2018-2019 | Liga MX Mexico | Mazatlan | 16 | 1,060 | 2 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | Club Sporting Cristal | 1 | 31 | 0 | 0 | 6.2 |
| 2017-2018 | Liga MX Mexico | Mazatlan | 14 | 717 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 Peru | Club Sporting Cristal | 13 | 812 | 4 | 0 | 6.6 |
| 2017 | Liga 1 Peru | Club Sporting Cristal | 3 | 183 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2016-2017 | Liga 1 Peru | Club Sporting Cristal | 11 | 750 | 5 | 0 | 7.0 |
|---|