Tiada data tersedia
Tertinggi: €1.5J (4 Ogo 2014)
Dikemas kini:
Posisi: Penjaga Gol, Kewarganegaraan: Sepanyol, Umur: 41, Ketinggian: 183 cm. Roberto Santamaria pada musim 2022-2023: 2 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Roberto Santamaria ialah SD Amorebieta vs Fuenlabrada, dengan 87 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 1 Mei 2022.
Logrones: 23 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
SD Amorebieta: 24 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
SD Huesca: 22 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Ponferradina: 36 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Mallorca: 24 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Osasuna: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Skor langsung
Roberto Santamaria berumur 41 tahun. Tarikh lahir: 27 Februari 1985.
Posisi: Penjaga Gol.
Ketinggian Roberto Santamaria: 183 cm.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Tudelano | 39 tahun | €25K | |
| Tudelano | 38 tahun | €25K | |
| Tudelano | 38 tahun | €50K | |
| Tudelano | 37 tahun | €100K | |
| SD Amorebieta | 37 tahun | €100K | |
| SD Amorebieta | 36 tahun | €100K | |
| Logrones | 36 tahun | €100K | |
| Logrones | 35 tahun | €100K | |
| Logrones | 35 tahun | €100K | |
| Vallecano | 35 tahun | €100K | |
| Vallecano | 34 tahun | €200K | |
| SD Huesca | 34 tahun | €300K | |
| SD Huesca | 33 tahun | €300K | |
| SD Huesca | 33 tahun | €400K | |
| Reus Reddis | 32 tahun | €400K | |
| Mallorca | 32 tahun | €500K | |
| Mallorca | 31 tahun | €500K | |
| Mallorca | 31 tahun | €700K | |
| Ponferradina | 30 tahun | €700K | |
| Osasuna | 30 tahun | €700K | |
| Osasuna | 30 tahun | €1J | |
| Osasuna | 29 tahun | €1.2J | |
| Osasuna | 29 tahun | €1.5J | |
| Ponferradina | 28 tahun | €1J | |
| Ponferradina | 28 tahun | €1J | |
| Ponferradina | 28 tahun | €1J | |
| Ponferradina | 27 tahun | €800K | |
| Girona | 27 tahun | €800K | |
| Girona | 26 tahun | €800K | |
| Girona | 25 tahun | €800K | |
| Girona | 25 tahun | €800K | |
| Malaga | 25 tahun | €800K | |
| Malaga | 24 tahun | €800K | |
| Malaga | 24 tahun | €1J | |
| Las Palmas | 23 tahun | €1J | |
| Las Palmas | 23 tahun | €500K | |
| Las Palmas | 22 tahun | €200K | |
| Osasuna Promesas | 21 tahun | €100K |
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Sepanyol.
Roberto Santamaria pada musim 2022-2023: 2 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Roberto Santamaria pada musim 2022-2023: 2 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 101.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-2023 | Segunda División RFEF Sepanyol | Logrones | 2 | 101 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Segunda Division Sepanyol | SD Amorebieta | 24 | 2,101 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2020-2021 | Segunda Division Sepanyol | Logrones | 21 | 1,857 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2018-2019 | La Liga Sepanyol | SD Huesca | 20 | 1,800 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2017-2018 | Segunda Division Sepanyol | SD Huesca | 2 | 153 | 0 | 0 | 6.6 |
| Segunda Division Sepanyol | Ponferradina |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 7.0 |
| 2016-2017 | Segunda Division Sepanyol | Mallorca | 24 | 270 | 0 | 0 | 6.8 |
|---|
| 2015-2016 | Segunda Division Sepanyol | Ponferradina | 33 | 2,970 | 0 | 0 | 6.7 |
|---|
| 2014-2015 | Segunda Division Sepanyol | Osasuna | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Segunda Division Sepanyol | Ponferradina | 1 | 90 | 0 | 0 | – |