Iklan
Ryosuke Maeda bermain untuk Albirex Niigata. Posisi: Pemain Tengah, Kewarganegaraan: Jepun, Umur: 28, Ketinggian: 170 cm, Nilai pasaran: €325K. 2026-2027: 7 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Oita Trinita vs Albirex Niigata (17 Oktober 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tertinggi: €400K (21 Feb 2024)
Albirex Niigata: 7 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Albirex Niigata yang tersedia untuk musim 2026/27, Ryosuke Maeda bermain selama 242 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 1 perlawanan.
Albirex Niigata: 7 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Ehime: 32 perlawanan, 2 gol, 0 bantuan gol
Mito Hollyhock: 111 perlawanan, 1 gol, 5 bantuan gol
Roasso Kumamoto: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Fukushima United: 18 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Albirex Niigata, Skor langsung
Ryosuke Maeda berumur 28 tahun. Tarikh lahir: 2 Mac 1998.
Posisi: Pemain Tengah.
Ryosuke Maeda bermain untuk Albirex Niigata.
Ketinggian Ryosuke Maeda: 170 cm.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Ehime | 28 tahun | €325K | |
| Ehime | 27 tahun | €275K | |
| Mito Hollyhock | 27 tahun | €250K | |
| Mito Hollyhock | 26 tahun | €275K | |
| Mito Hollyhock | 26 tahun | €400K | |
| Mito Hollyhock | 25 tahun | €400K | |
| Mito Hollyhock | 25 tahun | €350K | |
| Mito Hollyhock | 24 tahun | €350K | |
| Mito Hollyhock | 24 tahun | €275K | |
| Mito Hollyhock | 23 tahun | €200K | |
| Tegevajaro Miyazaki | 23 tahun | €150K | |
| Tegevajaro Miyazaki | 22 tahun | €125K |
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Jepun.
Nilai pasaran: €325K.
Ryosuke Maeda pada musim 2026-2027: 7 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Ryosuke Maeda pada musim 2026-2027: 7 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 242. Purata rating: 6.3.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga J2 Jepun | Albirex Niigata | 7 | 242 | 1 | 0 | 6.3 |
| 2026 | J2/J3 100 Year Vision League Jepun | Ehime | 19 | 1,697 | 1 | 0 | 6.7 |
| 2025-2026 | Liga J2 Jepun | Ehime | 2 | 180 | 0 | 0 | 5.9 |
| 2025 | Liga J2 Jepun | Ehime | 11 | 882 | 1 | 0 | 6.5 |
| Liga J2 Jepun | Mito Hollyhock | 11 | 621 | 0 | 2 | 6.7 | |
| 2024-2025 | Liga J2 Jepun | Mito Hollyhock | 4 | 149 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2024 |
|---|
| Liga J2 Jepun |
| Mito Hollyhock |
| 22 |
| 1,740 |
| 0 |
| 1 |
| 6.4 |
| 2023-2024 | Liga J2 Jepun | Mito Hollyhock | 1 | 81 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|
| 2023 | Liga J2 Jepun | Mito Hollyhock | 33 | 2,597 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2022-2023 | Liga J2 Jepun | Mito Hollyhock | 7 | 526 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2022 | Liga J2 Jepun | Mito Hollyhock | 28 | 2,291 | 0 | 1 | 6.7 |
|---|
| 2021-2022 | Liga J2 Jepun | Mito Hollyhock | 5 | 394 | 1 | 1 | 7.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga J3 Jepun | Roasso Kumamoto | 1 | 89 | 0 | 0 | – | |
| Liga J3 Jepun | Fukushima United | 1 | 83 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Liga J3 Jepun | Fukushima United | 11 | 567 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Liga J3 Jepun | Fukushima United | 6 | 472 | 0 | 0 | – |
|---|