Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €500K (6 Jun 2023)
Dikemas kini:
Serge Müller bermain untuk Aarau. Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Switzerland, Umur: 26, Ketinggian: 182 cm, Nilai pasaran: €400K. Serge Müller pada musim 2026-2027: 10 perlawanan, 2 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Serge Müller ialah Stade Nyonnais vs Aarau, dengan 90 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 10 Oktober 2026.
Aarau: 10 perlawanan, 2 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Aarau yang tersedia untuk musim 2026/27, Serge Müller bermain selama 900 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 10 perlawanan.
Aarau: 83 perlawanan, 7 gol, 2 bantuan gol
Freiburg II: 28 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Schaffhausen: 36 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Aarau, Skor langsung
Serge Müller berumur 26 tahun. Tarikh lahir: 18 September 2000.
Posisi: Pemain Pertahanan.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Aarau | 25 tahun | €400K | |
| Aarau | 25 tahun | €350K | |
| Aarau | 24 tahun | €300K | |
| Aarau | 24 tahun | €300K | |
| Freiburg II | 23 tahun | €350K | |
| Freiburg II | 23 tahun | €400K | |
| Schaffhausen | 22 tahun | €500K | |
| Schaffhausen | 22 tahun | €400K | |
| Schaffhausen | 21 tahun | €400K | |
| Schaffhausen | 21 tahun | €350K | |
| Schaffhausen | 20 tahun | €200K | |
| Schaffhausen | 20 tahun | €200K | |
| Schaffhausen | 19 tahun | €300K | |
| Schaffhausen | 19 tahun | €300K | |
| Schaffhausen | 19 tahun | €300K | |
| Grasshoppers U21 | 18 tahun | €250K | |
| Grasshoppers U21 | 17 tahun | €300K | |
| Grasshoppers U21 | 17 tahun | €100K |
Serge Müller bermain untuk Aarau.
Ketinggian Serge Müller: 182 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Switzerland.
Nilai pasaran: €400K.
Serge Müller pada musim 2026-2027: 10 perlawanan, 2 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Serge Müller pada musim 2026-2027: 10 perlawanan, 2 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 900. Purata rating: 7.0.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Challenge League Switzerland | Aarau | 10 | 900 | 2 | 0 | 7.0 |
| 2025-2026 | Challenge League Switzerland | Aarau | 34 | 3,060 | 1 | 2 | 7.0 |
| Liga Super Switzerland | Aarau | 2 | 210 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2024-2025 | Challenge League Switzerland | Aarau | 34 | 3,060 | 4 | 0 | 6.9 |
| Liga Super Switzerland | Aarau | 2 | 180 | 0 | 0 | 5.4 | |
| 2023-2024 | Challenge League Switzerland | Aarau | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 |
| 3. Liga Jerman | Freiburg II | 28 | 2,388 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2022-2023 | Challenge League Switzerland | Schaffhausen | 3 | 214 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U21 Football Championship | Schaffhausen | 1 | 3 | 0 | 0 | 5.7 |
| 2021-2022 | Challenge League Switzerland | Schaffhausen | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U21 Championship qualification | Schaffhausen | 1 | 17 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | SwitzerlandPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2020-2021 | Challenge League Switzerland | Schaffhausen | 18 | 421 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Challenge League Switzerland | Schaffhausen | 11 | 745 | 0 | 0 | – |
|---|