Iklan
Sergio Camargo bermain untuk Cavalry. Posisi: Pemain Tengah, Kewarganegaraan: Kanada, Umur: 32, Ketinggian: 168 cm, Nilai pasaran: €150K. 2026: 24 perlawanan, 4 gol, 2 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Cavalry vs Forge (20 September 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tertinggi: €300K (17 Nov 2021)
Cavalry: 23 perlawanan, 4 gol, 2 bantuan gol
Dalam rekod Cavalry yang tersedia untuk musim 2026, Sergio Camargo bermain selama 1705 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 22 perlawanan.
Cavalry: 160 perlawanan, 28 gol, 15 bantuan gol
Halaman berkaitan: Cavalry, Skor langsung
Sergio Camargo berumur 32 tahun. Tarikh lahir: 16 Ogos 1994.
Posisi: Pemain Tengah.
Sergio Camargo bermain untuk Cavalry.
Ketinggian Sergio Camargo: 168 cm.
Kewarganegaraan: Kanada.
Nilai pasaran: €150K.
Sergio Camargo pada musim 2026: 24 perlawanan, 4 gol dan 2 assist dalam semua pertandingan.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Cavalry | 31 tahun | €150K | |
| Cavalry | 31 tahun | €150K | |
| Cavalry | 30 tahun | €150K | |
| Cavalry | 30 tahun | €175K | |
| Cavalry | 29 tahun | €175K | |
| Cavalry | 29 tahun | €200K | |
| Cavalry | 28 tahun | €200K | |
| Cavalry | 28 tahun | €250K | |
| Cavalry | 27 tahun | €300K | |
| Cavalry | 27 tahun | €300K | |
| Cavalry | 26 tahun | €200K | |
| Cavalry | 26 tahun | €175K | |
| Cavalry | 24 tahun | €175K | |
| Toronto | 23 tahun | €175K | |
| Toronto B | 22 tahun | €100K | |
| Toronto | 22 tahun | €50K |
Sergio Camargo pada musim 2026: 24 perlawanan, 4 gol dan 2 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 1,794. Purata rating: 6.9.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga Perdana Kanada | Cavalry | 21 | 1,569 | 4 | 2 | 7.0 |
| Kejohanan Kanada | Cavalry | 3 | 225 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2025-2026 | Liga Perdana Kanada | Cavalry | 11 | 807 | 3 | 3 | 6.8 |
| 2025 | Liga Perdana Kanada | Cavalry | 3 | 200 | 0 | 0 | 6.2 |
| Kejohanan Kanada | Cavalry | 1 | 86 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2024-2025 | Liga Perdana Kanada | Cavalry | 23 | 1,848 | 7 | 2 | 6.9 |
| Piala Juara-Juara CONCACAF |
| Cavalry |
| 2 |
| 133 |
| 0 |
| 0 |
| 6.2 |
| Kejohanan Kanada | Cavalry | 1 | 23 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2024 | Liga Perdana Kanada | Cavalry | 5 | 344 | 0 | 1 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kejohanan Kanada | Cavalry | 1 | 66 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2023-2024 | Liga Perdana Kanada | Cavalry | 25 | 1,544 | 3 | 5 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kejohanan Kanada | Cavalry | 2 | 121 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Piala Juara-Juara CONCACAF | Cavalry | 2 | 150 | 0 | 0 | 5.7 |
| 2023 | Liga Perdana Kanada | Cavalry | 4 | 246 | 2 | 0 | 7.2 |
|---|
| 2022-2023 | Liga Perdana Kanada | Cavalry | 13 | 664 | 2 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2022 | Liga Perdana Kanada | Cavalry | 9 | 571 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kejohanan Kanada | Cavalry | 1 | 23 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Liga Perdana Kanada | Cavalry | 14 | 815 | 2 | 1 | 6.5 |
|---|
| 2021 | Liga Perdana Kanada | Cavalry | 13 | 667 | 2 | 1 | 6.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kejohanan Kanada | Cavalry | 1 | 88 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Liga Perdana Kanada | Cavalry | 2 | 130 | 1 | 0 | 6.6 |
|---|
| 2019 | Kejohanan Kanada | Cavalry | 2 | 163 | 1 | 0 | 6.9 |
|---|
| 2018-2019 | Kejohanan Kanada | Cavalry | 1 | 89 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|