
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €4.5J (1 Okt 2025)
Dikemas kini:
Siebe Horemans bermain untuk Utrecht. Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Belgium, Umur: 28, Ketinggian: 183 cm, Nilai pasaran: €2.5J. Siebe Horemans pada musim 2026-2027: 8 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Siebe Horemans ialah Utrecht vs Willem II, dengan 90 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 11 Oktober 2026.
Utrecht: 8 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Utrecht yang tersedia untuk musim 2026/27, Siebe Horemans bermain selama 658 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 8 perlawanan.
Utrecht: 84 perlawanan, 3 gol, 10 bantuan gol
Excelsior SBV: 198 perlawanan, 11 gol, 18 bantuan gol
KAA Gent: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Utrecht, Skor langsung
Siebe Horemans berumur 28 tahun. Tarikh lahir: 2 Jun 1998.
Posisi: Pemain Pertahanan.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Utrecht | 28 tahun | €2.5J | |
| Utrecht | 27 tahun | €3J | |
| Utrecht | 27 tahun | €4.5J | |
| Utrecht | 27 tahun | €4.5J | |
| Utrecht | 26 tahun | €3.5J | |
| Utrecht | 26 tahun | €2.5J | |
| Utrecht | 26 tahun | €1.8J | |
| Excelsior SBV | 25 tahun | €1.2J | |
| Excelsior SBV | 25 tahun | €900K | |
| Excelsior SBV | 25 tahun | €900K | |
| Excelsior SBV | 25 tahun | €650K | |
| Excelsior SBV | 24 tahun | €500K | |
| Excelsior SBV | 24 tahun | €400K | |
| Excelsior SBV | 23 tahun | €350K | |
| Excelsior SBV | 23 tahun | €350K | |
| Excelsior SBV | 22 tahun | €350K | |
| Excelsior SBV | 22 tahun | €300K | |
| Excelsior SBV | 22 tahun | €275K | |
| Excelsior SBV | 21 tahun | €200K | |
| Excelsior SBV | 20 tahun | €200K | |
| KAA Gent | 20 tahun | €250K | |
| KAA Gent | 19 tahun | €250K | |
| Oud Heverlee Leuven | 19 tahun | €250K | |
| KAA Gent | 18 tahun | €250K | |
| KAA Gent | 18 tahun | €250K | |
| KAA Gent | 18 tahun | €100K |
Siebe Horemans bermain untuk Utrecht.
Ketinggian Siebe Horemans: 183 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Belgium.
Nilai pasaran: €2.5J.
Siebe Horemans pada musim 2026-2027: 8 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Siebe Horemans pada musim 2026-2027: 8 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 658. Purata rating: 6.4.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Eredivisie Belanda | Utrecht | 8 | 658 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2025-2026 | Eredivisie Belanda | Utrecht | 29 | 1,843 | 0 | 1 | 6.6 |
| Liga Europa UEFA | Utrecht | 12 | 1,016 | 2 | 2 | 6.9 | |
| Netherlands KNVB Cup | Utrecht | 2 | 167 | 0 | 1 | 7.1 | |
| 2024-2025 | Eredivisie Belanda | Utrecht | 29 | 2,361 | 1 | 4 | 6.7 |
| Netherlands KNVB Cup | Utrecht | 4 | 225 | 0 | 2 | 7.3 | |
| 2023-2024 |
| Eredivisie Belanda |
| Excelsior SBV |
| 34 |
| 3,026 |
| 3 |
| 3 |
| 6.5 |
| Eerste Divisie Belanda | Excelsior SBV | 4 | 348 | 0 | 0 | 6.6 |
| Netherlands KNVB Cup | Excelsior SBV | 3 | 330 | 1 | 0 | 7.1 |
| 2022-2023 | Eredivisie Belanda | Excelsior SBV | 34 | 2,919 | 3 | 1 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Excelsior SBV | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2021-2022 | Eerste Divisie Belanda | Excelsior SBV | 42 | 3,662 | 1 | 5 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Excelsior SBV | 2 | 173 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Eerste Divisie Belanda | Excelsior SBV | 38 | 3,376 | 2 | 4 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Excelsior SBV | 4 | 370 | 1 | 1 | – |
| 2019-2020 | Eerste Divisie Belanda | Excelsior SBV | 23 | 1,569 | 0 | 3 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Excelsior SBV | 1 | 23 | 0 | 0 | 6.6 |
| 2018-2019 | Eredivisie Belanda | Excelsior SBV | 9 | 783 | 0 | 1 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eerste Divisie Belanda | Excelsior SBV | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2016-2017 | Liga Pro Belgium | KAA Gent | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 |
|---|