Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Cedera
Tiada data tersedia
Tertinggi: €3.5J (18 Dis 2023)
Dikemas kini:
Tom Lockyer bermain untuk Melbourne Victory. Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Wales, Umur: 31, Ketinggian: 183 cm, Nilai pasaran: €250K. Tom Lockyer pada musim 2026-2027: 1 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Tom Lockyer ialah South Melbourne vs Melbourne Victory, dengan 120 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 10 Oktober 2026.
Melbourne Victory: 4 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Bristol Rovers: 48 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Luton Town: 118 perlawanan, 7 gol, 2 bantuan gol
Charlton Athletic: 43 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Halaman berkaitan: Melbourne Victory, Skor langsung
Tom Lockyer berumur 31 tahun. Tarikh lahir: 3 Disember 1994.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Tom Lockyer bermain untuk Melbourne Victory.
Ketinggian Tom Lockyer: 183 cm.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Bristol Rovers | 31 tahun | €250K | |
| Bristol Rovers | 30 tahun | €450K | |
| Free Player | 30 tahun | €700K | |
| Luton Town | 30 tahun | €800K | |
| Luton Town | 30 tahun | €1.5J | |
| Luton Town | 29 tahun | €2.5J | |
| Luton Town | 29 tahun | €3.5J | |
| Luton Town | 28 tahun | €3J | |
| Luton Town | 28 tahun | €3J | |
| Luton Town | 27 tahun | €2J | |
| Luton Town | 27 tahun | €1.5J | |
| Luton Town | 26 tahun | €1.5J | |
| Luton Town | 26 tahun | €1.2J | |
| Luton Town | 26 tahun | €1J | |
| Luton Town | 25 tahun | €800K | |
| Charlton Athletic | 25 tahun | €800K | |
| Charlton Athletic | 25 tahun | €1J | |
| Charlton Athletic | 24 tahun | €500K | |
| Bristol Rovers | 22 tahun | €250K | |
| Bristol Rovers | 22 tahun | €150K | |
| Bristol Rovers | 21 tahun | €100K |
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Wales.
Nilai pasaran: €250K.
Tom Lockyer pada musim 2026-2027: 1 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Tom Lockyer pada musim 2026-2027: 1 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 90. Purata rating: 7.1.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | AFC Champions League Two | Melbourne Victory | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.1 |
| 2026 | Australia FFA Cup | Melbourne Victory | 3 | 207 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2025-2026 | League Two Liga Bola Sepak Inggeris | Bristol Rovers | 16 | 969 | 0 | 0 | 6.2 |
| FA Cup | Bristol Rovers | 2 | 155 | 0 | 0 | 6.4 | |
| English Football League Trophy | Bristol Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.5 | |
| 2024 | Kejohanan Eropah UEFA | WalesPasukan kebangsaan | 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6.7 |
| 2023-2024 | Liga Perdana Inggeris | Luton Town | 15 | 1,236 | 1 | 1 | 6.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Luton Town | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2023 | Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | WalesPasukan kebangsaan | 1 | 45 | 0 | 0 | 7.3 |
|---|
| 2022-2023 | Championship Liga Bola Sepak Inggeris | Luton Town | 42 | 3,638 | 4 | 1 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Luton Town | 3 | 181 | 0 | 0 | 6.6 | |
| English Football League Cup | Luton Town | 1 | 90 | 1 | 0 | 7.0 |
| 2021-2022 | Championship Liga Bola Sepak Inggeris | Luton Town | 30 | 2,451 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Luton Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.4 | |
| English Football League Cup | Luton Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | WalesPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 0 | 0 | 8.0 |
| 2020-2021 | Championship Liga Bola Sepak Inggeris | Luton Town | 20 | 1,516 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Luton Town | 2 | 179 | 0 | 0 | 6.8 | |
| FA Cup | Luton Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.6 | |
| Liga Negara UEFA | WalesPasukan kebangsaan | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2020 | Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | WalesPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.4 |
|---|
| 2019-2020 | Championship Liga Bola Sepak Inggeris | Charlton Athletic | 43 | 3,873 | 1 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kejohanan Eropah UEFA | WalesPasukan kebangsaan | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | WalesPasukan kebangsaan | 1 | 13 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | League One Liga Bola Sepak Inggeris | Bristol Rovers | 10 | 900 | 1 | 0 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Bristol Rovers | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.6 | |
| FA Cup | Bristol Rovers | 1 | 11 | 0 | 0 | 6.1 |
| 2017-2018 | League One Liga Bola Sepak Inggeris | Bristol Rovers | 10 | 900 | 0 | 0 | 6.3 |
|---|
| 2016-2017 | League One Liga Bola Sepak Inggeris | Bristol Rovers | 6 | 540 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|