Iklan
Tyler Roberts bermain untuk Mansfield Town. Posisi: Penyerang, Kewarganegaraan: Wales, Umur: 27, Ketinggian: 180 cm, Nilai pasaran: €800K. 2026-2027: 8 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Mansfield Town vs Notts County (31 Oktober 2026).
Dikemas kini:
Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Tiada data tersedia
Tertinggi: €8J (22 Dis 2021)
Mansfield Town: 6 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
Dalam rekod Mansfield Town yang tersedia untuk musim 2026/27, Tyler Roberts bermain selama 148 minit dan berada dalam kesebelasan utama dalam 1 perlawanan.
Mansfield Town: 27 perlawanan, 5 gol, 1 bantuan gol
Port Vale: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Northampton Town: 29 perlawanan, 1 gol, 3 bantuan gol
Birmingham City: 21 perlawanan, 0 gol, 1 bantuan gol
Queens Park Rangers: 20 perlawanan, 4 gol, 0 bantuan gol
Leeds United: 110 perlawanan, 11 gol, 9 bantuan gol
Halaman berkaitan: Mansfield Town, Skor langsung
Tyler Roberts berumur 27 tahun. Tarikh lahir: 12 Januari 1999.
Posisi: Penyerang.
Tyler Roberts bermain untuk Mansfield Town.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Mansfield Town | 27 tahun | €800K | |
| Mansfield Town | 26 tahun | €2J | |
| Birmingham City | 26 tahun | €2J | |
| Northampton Town | 25 tahun | €2J | |
| Birmingham City | 25 tahun | €2.8J | |
| Birmingham City | 24 tahun | €2.8J | |
| Leeds United | 24 tahun | €3J | |
| Queens Park Rangers | 23 tahun | €4J | |
| Queens Park Rangers | 23 tahun | €5J | |
| Leeds United | 23 tahun | €8J | |
| Leeds United | 22 tahun | €8J | |
| Leeds United | 22 tahun | €6J | |
| Leeds United | 22 tahun | €5J | |
| Leeds United | 21 tahun | €3.6J | |
| Leeds United | 21 tahun | €3.6J | |
| Leeds United | 21 tahun | €4J | |
| Leeds United | 20 tahun | €4J | |
| Leeds United | 19 tahun | €2.5J | |
| Leeds United | 19 tahun | €2.5J | |
| Walsall | 18 tahun | €250K | |
| Shrewsbury Town | 18 tahun | €150K | |
| Oxford United | 17 tahun | €100K |
Ketinggian Tyler Roberts: 180 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Wales.
Nilai pasaran: €800K.
Tyler Roberts pada musim 2026-2027: 8 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Tyler Roberts pada musim 2026-2027: 8 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 220.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One Inggeris | Mansfield Town | 6 | 148 | 1 | 0 | 6.8 |
| Piala EFL | Mansfield Town | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.3 | |
| EFL Trophy | Port Vale | 1 | 27 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2025-2026 | League One Inggeris | Mansfield Town | 19 | 988 | 4 | 1 | 6.8 |
| Piala FA Inggeris | Mansfield Town | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2024-2025 | League One Inggeris | Northampton Town | 27 | 1,731 | 1 | 2 | 6.4 |
| EFL Trophy |
| Northampton Town |
| 2 |
| 132 |
| 0 |
| 1 |
| 6.9 |
| Piala EFL | Birmingham City | 2 | 87 | 0 | 0 | 6.8 |
| 2023-2024 | Championship Inggeris | Birmingham City | 17 | 727 | 0 | 1 | 6.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala FA Inggeris | Birmingham City | 2 | 56 | 0 | 0 | 6.4 |
| 2022-2023 | Championship Inggeris | Queens Park Rangers | 18 | 1,180 | 3 | 0 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala FA Inggeris | Queens Park Rangers | 1 | 20 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Piala EFL | Queens Park Rangers | 1 | 29 | 1 | 0 | 8.2 | |
| Liga Negara-Negara | WalesPasukan kebangsaan | 1 | 6 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2022 | Kelayakan Kejuaraan Dunia (Eropah) | WalesPasukan kebangsaan | 2 | 67 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|
| 2021-2022 | Liga Perdana Inggeris | Leeds United | 23 | 983 | 1 | 1 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala EFL | Leeds United | 3 | 198 | 0 | 0 | 6.9 | |
| Liga Perdana B-23 Inggeris | Leeds United | 1 | 45 | 1 | 0 | 5.8 | |
| Perlawanan Persahabatan Kelab Antarabangsa | Leeds United | 1 | 22 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (Eropah) | WalesPasukan kebangsaan | 1 | 14 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | WalesPasukan kebangsaan | 1 | 83 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2020-2021 | Liga Perdana Inggeris | Leeds United | 27 | 1,338 | 1 | 2 | 6.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Perdana B-23 Inggeris | Leeds United | 2 | 91 | 1 | 0 | 6.1 | |
| Piala EFL | Leeds United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5.1 | |
| Liga Perdana B-23 Inggeris | Leeds United U23 | 4 | 227 | 3 | 2 | 7.5 | |
| Liga Negara-Negara | WalesPasukan kebangsaan | 3 | 93 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | WalesPasukan kebangsaan | 2 | 136 | 0 | 0 | 6.1 | |
| Kejohanan Eropah | WalesPasukan kebangsaan | 1 | 12 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (Eropah) | WalesPasukan kebangsaan | 1 | 24 | 0 | 0 | 6.7 |
| 2020 | Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | WalesPasukan kebangsaan | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|
| 2019-2020 | Championship Inggeris | Leeds United | 23 | 1,091 | 4 | 1 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kejohanan Eropah | WalesPasukan kebangsaan | 1 | 4 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2018-2019 | Championship Inggeris | Leeds United | 28 | 1,864 | 3 | 5 | 6.6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piala FA Inggeris | Leeds United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Liga Negara-Negara | WalesPasukan kebangsaan | 3 | 102 | 0 | 0 | – | |
| Kejohanan Eropah | WalesPasukan kebangsaan | 1 | 30 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa | WalesPasukan kebangsaan | 1 | 71 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | League One Inggeris | Walsall | 12 | 767 | 4 | 2 | 6.8 |
|---|
| 2016-2017 | League One Inggeris | Shrewsbury Town | 2 | 135 | 0 | 0 | 6.5 |
|---|
| 2015-2016 | Liga Perdana Inggeris | West Bromwich Albion | 1 | 17 | 0 | 0 | 6.4 |
|---|