Iklan
Posisi: Pemain Pertahanan, Kewarganegaraan: Chile, Umur: 33, Ketinggian: 184 cm. 2024: 1 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol. Penampilan terkini yang direkodkan: Univ Catolica vs Santiago Wanderers (30 Jun 2024).
Dikemas kini:
Tiada data tersedia
Tertinggi: €3.5J (28 Jun 2023)
Univ Catolica: 113 perlawanan, 5 gol, 0 bantuan gol
Toluca: 82 perlawanan, 6 gol, 3 bantuan gol
Huachipato: 45 perlawanan, 3 gol, 3 bantuan gol
Palestino: 12 perlawanan, 2 gol, 3 bantuan gol
Halaman berkaitan: Skor langsung
Valber Huerta berumur 33 tahun. Tarikh lahir: 26 Ogos 1993.
Posisi: Pemain Pertahanan.
Ketinggian Valber Huerta: 184 cm.
Kaki dominan: Kiri.
Kewarganegaraan: Chile.
Valber Huerta pada musim 2024: 1 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Univ Catolica | 32 tahun | €175K | |
| Univ Catolica | 31 tahun | €400K | |
| Univ Catolica | 31 tahun | €700K | |
| Univ Catolica | 31 tahun | €1J | |
| Univ Catolica | 31 tahun | €1.5J | |
| Univ Catolica | 30 tahun | €2.3J | |
| Toluca | 30 tahun | €2.8J | |
| Toluca | 29 tahun | €3.5J | |
| Toluca | 29 tahun | €3J | |
| Toluca | 29 tahun | €2.8J | |
| Toluca | 29 tahun | €2J | |
| Toluca | 28 tahun | €900K | |
| Univ Catolica | 28 tahun | €900K | |
| Univ Catolica | 27 tahun | €900K | |
| Univ Catolica | 27 tahun | €525K | |
| Univ Catolica | 26 tahun | €525K | |
| Univ Catolica | 26 tahun | €650K | |
| Univ Catolica | 25 tahun | €650K | |
| Huachipato | 24 tahun | €575K | |
| Huachipato | 24 tahun | €400K |
Valber Huerta pada musim 2024: 1 perlawanan, 0 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 8.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | Copa Chile | Univ Catolica | 1 | 8 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | Liga MX Mexico | Toluca | 20 | 1,738 | 0 | 1 | 7.0 |
| Leagues Cup | Toluca | 3 | 270 | 2 | 1 | 8.0 | |
| Piala Juara-Juara CONCACAF | Toluca | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2023 | Leagues Cup | Toluca | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2022-2023 | Liga MX Mexico | Toluca | 43 | 3,870 | 2 | 0 | 6.9 |
| Perlawanan Persahabatan Antarabangsa |
| Univ Catolica |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6.5 |
| 2022 | Piala Super Chile | Univ Catolica | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kelayakan Kejuaraan Dunia (CONMEBOL) | ChilePasukan kebangsaan | 2 | 14 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Liga MX Mexico | Toluca | 14 | 1,104 | 2 | 1 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga de Primera Chile | Univ Catolica | 12 | 1,069 | 1 | 0 | 6.7 | |
| Piala Super Chile | Univ Catolica | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Liga de Primera Chile | Univ Catolica | 9 | 765 | 2 | 0 | 6.7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Univ Catolica | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.7 | |
| Copa Chile | Univ Catolica | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Piala Super Chile | Univ Catolica | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Liga de Primera Chile | Univ Catolica | 37 | 3,280 | 1 | 0 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Univ Catolica | 8 | 720 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Copa Sudamericana | Univ Catolica | 4 | 325 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Copa Libertadores | Univ Catolica | 3 | 257 | 0 | 0 | 6.1 |
|---|
| 2019-2020 | Liga de Primera Chile | Univ Catolica | 8 | 720 | 0 | 0 | 7.1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Chile | Univ Catolica | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.5 |
| 2019 | Liga de Primera Chile | Univ Catolica | 11 | 990 | 1 | 0 | 6.9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Univ Catolica | 2 | 135 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Copa Sudamericana | Univ Catolica | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 |
| 2018-2019 | Liga de Primera Chile | Univ Catolica | 4 | 270 | 0 | 0 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Univ Catolica | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.1 | |
| Piala Super Chile | Univ Catolica | 1 | 81 | 0 | 0 | – | |
| Copa Libertadores | Univ Catolica | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.2 | |
| Liga de Primera Chile | Huachipato | 8 | 630 | 0 | 1 | 7.1 | |
| Liga de Primera Chile | Palestino | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.6 |
| 2018 | Liga de Primera Chile | Huachipato | 7 | 630 | 0 | 1 | 7.0 |
|---|
| 2017-2018 | Liga de Primera Chile | Huachipato | 18 | 1,254 | 1 | 1 | 6.8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga de Primera Chile | Palestino | 3 | 270 | 2 | 0 | 7.1 |
| 2017 | Liga de Primera Chile | Palestino | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga de Primera Chile | Huachipato | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 |
| 2016-2017 | Liga de Primera Chile | Palestino | 4 | 360 | 0 | 2 | 7.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga de Primera Chile | Huachipato | 7 | 574 | 1 | 0 | 7.0 |
| 2015-2016 | Liga de Primera Chile | Huachipato | 4 | 360 | 1 | 0 | 7.3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga de Primera Chile | Palestino | 3 | 270 | 0 | 1 | 6.7 |