Purata penarafan bulanan
Ketik carta untuk tukar nilai
Cedera
Tiada data tersedia
Tertinggi: €1.1J (21 Dis 2021)
Dikemas kini:
Valentin Costache bermain untuk Artsakh. Posisi: Penyerang, Kewarganegaraan: Romania, Umur: 28, Ketinggian: 175 cm, Nilai pasaran: €800K. Valentin Costache pada musim 2026-2027: 4 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Perlawanan paling terkini dalam rekod yang tersedia yang disertai oleh Valentin Costache ialah Sion vs Noah, dengan 34 minit di atas padang. Tarikh perlawanan: 14 Ogos 2026.
Noah: 4 perlawanan, 1 gol, 0 bantuan gol
UT Arad: 69 perlawanan, 17 gol, 8 bantuan gol
Apollon Limassol: 18 perlawanan, 0 gol, 0 bantuan gol
Rapid 1923: 27 perlawanan, 0 gol, 5 bantuan gol
CFR Cluj: 130 perlawanan, 7 gol, 5 bantuan gol
Dinamo 1948: 12 perlawanan, 1 gol, 2 bantuan gol
Halaman berkaitan: Artsakh, Skor langsung
Valentin Costache berumur 28 tahun. Tarikh lahir: 2 Ogos 1998.
Posisi: Penyerang.
| Tarikh | Pasukan | Umur | Nilai |
|---|---|---|---|
| Artsakh | 28 tahun | €800K | |
| Artsakh | 27 tahun | €900K | |
| UTA Arad | 27 tahun | €1J | |
| UTA Arad | 26 tahun | €800K | |
| UTA Arad | 26 tahun | €650K | |
| UTA Arad | 26 tahun | €550K | |
| Apollon Limassol | 25 tahun | €500K | |
| Apollon Limassol | 25 tahun | €600K | |
| Apollon Limassol | 25 tahun | €650K | |
| Apollon Limassol | 25 tahun | €750K | |
| Rapid 1923 | 24 tahun | €850K | |
| Rapid 1923 | 24 tahun | €1J | |
| CFR Cluj | 23 tahun | €1J | |
| CFR Cluj | 23 tahun | €1.1J | |
| CFR Cluj | 22 tahun | €1J | |
| CFR Cluj | 22 tahun | €800K | |
| CFR Cluj | 22 tahun | €800K | |
| CFR Cluj | 21 tahun | €800K | |
| CFR Cluj | 21 tahun | €900K | |
| CFR Cluj | 21 tahun | €550K | |
| CFR Cluj | 20 tahun | €450K | |
| CFR Cluj | 20 tahun | €350K | |
| CFR Cluj | 19 tahun | €500K | |
| Dinamo 1948 | 19 tahun | €500K | |
| Afumati | 18 tahun | €100K | |
| Afumati | 18 tahun | €75K | |
| Dinamo 1948 | 17 tahun | €150K | |
| Dinamo 1948 | 17 tahun | €150K |
Valentin Costache bermain untuk Artsakh.
Ketinggian Valentin Costache: 175 cm.
Kaki dominan: Kanan.
Kewarganegaraan: Romania.
Nilai pasaran: €800K.
Valentin Costache pada musim 2026-2027: 4 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan.
Valentin Costache pada musim 2026-2027: 4 perlawanan, 1 gol dan 0 assist dalam semua pertandingan. Minit bermain: 104. Purata rating: 6.9.
| Musim | Pertandingan | Pasukan | Perlawanan | Minit Bermain | Gol | Asis | Penarafan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga Persidangan Europa UEFA | Noah | 4 | 104 | 1 | 0 | 6.9 |
| 2025-2026 | Liga Super Romania | UT Arad | 24 | 1,904 | 8 | 4 | 6.7 |
| Romanian Cup | UT Arad | 4 | 217 | 2 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Liga Super Romania | UT Arad | 41 | 2,974 | 7 | 4 | 6.6 |
| 2023-2024 | Divisyen Pertama Cyprus | Apollon Limassol | 18 | 968 | 0 | 0 | 6.2 |
| Liga Super Romania | Rapid 1923 | 2 | 61 | 0 | 1 | 6.7 |
| 2022-2023 | Liga Super Romania | Rapid 1923 | 22 | 1,026 | 0 | 4 | 6.6 |
|---|
| 2021-2022 | Liga Super Romania | Rapid 1923 | 3 | 248 | 0 | 0 | 6.2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Super Romania | CFR Cluj | 18 | 849 | 1 | 0 | 6.5 | |
| Liga Persidangan Europa UEFA | CFR Cluj | 6 | 150 | 0 | 1 | 6.6 | |
| Liga Juara-Juara UEFA | CFR Cluj | 3 | 79 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Liga Europa UEFA | CFR Cluj | 2 | 101 | 0 | 1 | – |
| 2020-2021 | Liga Super Romania | CFR Cluj | 38 | 2,169 | 4 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara UEFA | CFR Cluj | 3 | 139 | 0 | 0 | – | |
| Romanian Super Cup | CFR Cluj | 2 | 92 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | CFR Cluj | 2 | 110 | 1 | 1 | – | |
| Romanian Cup | CFR Cluj | 1 | 67 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Liga Super Romania | CFR Cluj | 26 | 1,841 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U21 Championship qualification | RomaniaPasukan kebangsaan | 1 | 76 | 1 | 0 | – |
| 2018-2019 | Liga Super Romania | CFR Cluj | 16 | 613 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Juara-Juara UEFA | CFR Cluj | 1 | 24 | 0 | 0 | – | |
| Romanian Super Cup | CFR Cluj | 1 | 70 | 0 | 0 | – | |
| Romanian Cup | CFR Cluj | 1 | 84 | 0 | 0 | – | |
| Liga Europa UEFA | CFR Cluj | 1 | 27 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Liga Super Romania | CFR Cluj | 9 | 111 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Super Romania | Dinamo 1948 | 8 | 472 | 1 | 2 | – |
| 2016-2017 | Liga Super Romania | Dinamo 1948 | 1 | 5 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2015-2016 | Liga Super Romania | Dinamo 1948 | 3 | 94 | 0 | 0 | – |
|---|